Wojna Kukulskich TRWA. Natalia Kukulska usuwa brata z...

Cz Piotr i Natalia Kukulscy się już nigdy nie pogodzą?

Tego nie można już chyba nazwać tradycyjnymi swarami między rodzeństwem. Natalia Kukulska i jej brat Piotr drą ze sobą koty już od wielu lat, jednak jak informuje tygodnik "Rewia", ostatnio ich konflikt się zaostrzył.

Natalia zobaczyła go w programie "Na językach". Jego zachowanie wyprowadziło ją z równowagi. Pokazywał 140-metrowe mieszkanie, przedpokój z minigolfem i studio nagrań, które kupił za pieniądze ze spadku po ojcu - opowiada w rozmowie z gazetą znajoma piosenkarki.

Piotr Kukulski, mieszkanieWBF

Piotr Kukulski swoje mieszkanie zaprezentował w mediach już jednak dużo wcześniej. Pokazywaliśmy je zresztą na naszym portalu. Według Faktu Kukulską rozzłościła także sprzedaż domu na warszawskich Bielanach, który początkujący raper odziedziczył po ojcu Jarosławie Kukulskim.

Sprzedał go, bo potrzebował gotówki. Tak przynajmniej twierdził. Mówił, że "potrzebuje pieniędzy, by zrealizować plany biznesowe" - czytamy na Fakt.pl.

Piotr KukulskiWBF

Znakiem dzisiejszych czasów jest nadrzędna rola portali społecznościowych w określaniu relacji międzyludzkich. Kto zerwał, kto się zaręczył, a kto wziął ślub - to wszystko wiemy dziś z Facebooka. Na tej podstawie można też wyrokować o pogorszeniu się stosunków między rodzeństwem Kukulskich.

Natalia zerwała z Piotrem kontakt, usunęła go z grona znajomych na jednym z portali społecznościowych - mówi dziennikarzom "Rewii" koleżanka gwiazdy.

Natalia Kukulskafot. KAPIF

Według Fakt.pl Natalię wyprowadza z równowagi jednak przede wszystkim, to że jej brat tak ostentacyjnie obnosi się z odziedziczonymi pieniędzmi. Drogie samochody, ubrania, elektronika - wszystko z najwyższej półki i z najwyższą ceną - takie demonstracyjne zachowanie miało przeważyć szalę.

zuz

Więcej o:
Komentarze (26)
Wojna Kukulskich TRWA. Natalia Kukulska usuwa brata z...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 486 razy 446

  zeby ten facet sam na to zarobil to by nikt nic nie powiedzial, ale to nawet nie jest zalosny lans typu "mam bogatego tatusia", to jest obrzydliwy typu lans "stary kopnal w kalendarz, lepiej byc nie moglo" - zupelnie jak Marta Kaczynska na swoich wakacyjnych ustawkach miesiac po smierci rodzicow.

  ohyda.

 • niewygrzana

  Oceniono 382 razy 378

  Tak patrzę na to zdjęcie z cygarem i zastanawiam się, czy to w ogóle możliwe, że on tak na poważnie... Przecież on bije wszelkie możliwe granice obciachu.

 • forfiter_jr

  Oceniono 321 razy 317

  Z daleka widać, że gość ma sieczkę w głowie.

 • marta0322

  Oceniono 227 razy 221

  Tragiczny jest. Gó...arz, który dostał pieniądze po Ojcu i je teraz przepieprza , myśli że tym sławę zdobędzie. Poprzewracało mu się w bani i tyle. Z wyglądu to zwykły szczeniak,który jeszcze mleko z butelki pije wieczorem. Wielki ALVARO.

 • sansa

  Oceniono 168 razy 144

  O kurcze, wyrzec się brata to nic, ale usunąć z pejsbuka, to prawdziwa tragedia. Już nic nie będzie jak przedtem.

 • pudelek.pl

  Oceniono 126 razy 118

  Słusznie. Taki zarozumiały Prymityw z miodem w uszach i brakiem poszanowania pieniędzy nie nadaje się do profesjonalnej znajomości. Raperem to może zostanie ..w Białorusi.

 • browaryr

  Oceniono 111 razy 105

  pionek z pieniedzmi po starym-koledzy pewnie tez kupieni--jak dla mnie sik prosty w oko....

 • londres

  Oceniono 100 razy 96

  dupek

 • ateofi

  Oceniono 50 razy 50

  Koleś nic w życiu nie osiagnął, w przeciwieństwie do swojej popularnej siostry. To burak żyjący za cudze pieniądze i jeszcze się tym pymityw chwali!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX