Tomasz Karolak o synu: Na razie trzymam się z daleka, żeby krzywdy nie zrobić

Będzie się chyba musiał przełamać!

Ojciec, który mdleje podczas porodu oraz boi się wziąć na ręce swoje dopiero co narodzone maleństwo to stereotyp, ale najwyraźniej Tomasz Karolak zdaje mu się odrobinę mu ulegać. W programie "Dzień Dobry TVN" przyznał, że ma lekkie obawy przed bezpośrednim kontaktem ze swoim synkiem Leonem, który przyszedł na świat w nocy z 21 na 22 lutego.

Nosiłem i tak masowałem, ale na razie trzymam się z daleka, żeby krzywdy nie zrobić - powiedział. - Poza tym, to malutkie jeszcze, proszę państwa!

Mogłoby się wydawać, że ma już praktykę - w końcu jest ojcem 6-letniej Leny - ale niekoniecznie. Karolak nigdy nie ukrywał, że to Viola Kołakowska wychowuje dzieci. A on, no cóż, czasami pomaga.

To, co mi się podoba, to jest właśnie to, że Violka powiedziała: OK, ty pracuj, a ja będę wychowywała dzieci. Oczywiście, czasami ma też swoje zajęcia zawodowe, ale dla mnie ideałem jest, by zajęła się dziećmi - powiedział w wywiadzie dla Gala.pl.

To się nazywa rodzicielstwo :)

Tomasz KarolakKAPIF

Ale żeby nie było, że się nie stara - po narodzinach syna aktor zmienił nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Co prawda nie karmię, ale to się jakoś, myślę, przenosi na dziecko. Także soki, zero kawy... No, kawa zbożowa.

Córeczka Karolaka i Kołakowskiej, "kumata" Lena, jest chyba mocno przejęta pojawieniem się w rodzinie braciszka.

Jestem dumny z tego, że wszystko się udało, że mama zdrowa, że syn zdrowy, że Lena świetnie to przyjęła. Jest już "kumatą" dziewczynką, że tak powiem, pomaga i jest taka "ważna", to też jest fajne.

Bardzo też spodobała nam się odpowiedź Karolaka na pytanie o to, czy jest dumny, że ma syna, przedłużenie rodu:

Wiesz co, nie mam jakiegoś takiego myślenia. Ja tak chyba będę kochał po równo i już kocham po równo.

Uff, naprawdę dobrze, że jednak kocha po równo ;)

Tomasz KarolakKapif

Leon zadebiutował na świecie dokładnie wtedy, kiedy jego ojciec miał premierę w teatrze.

Tak się złożyło właśnie, zresztą Violka zapowiadała to wcześniej, że może tak się zdarzyć - przyznał. - I rzeczywiście, my na premierze na scenie, a Leon się rodził zaraz po premierze, właśnie tego samego dnia w szpitalu.

I dodał:

To rzeczywiście ciekawe doświadczenie jest, bo coś się rodzi na scenie, coś stwarzamy z przyjaciółmi aktorami i coś się też rodzi w życiu. Myślę, że jedno drugie uzupełniło i chyba tak musiało być, tak mi się wydaje.

tomasz karolak, kalendarz dżentelmeni 2013kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (24)
Tomasz Karolak o synu: Na razie trzymam się z daleka, żeby krzywdy nie zrobić
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 68 razy 56

  Jego człowieczeństwo chyba nie może już niżej upaść. O własnym synu mówi "to". Cała reszta jego wypowiedzi tylko potwierdza, że mu czegoś brakuje, może paru klepek?

 • lolajna

  Oceniono 38 razy 34

  czyli on porownuje te jego marne wypociny na scenie wraz z ich mizernym efektem do tego co przezyla jego "nie-zona" w szpitalu w trakcie porodu? achaa...skad sie biora takie chu...fiufiufiu...je ne ziemi w ogole?

 • gonzo88

  Oceniono 37 razy 23

  typowy polski warchol... kompletny brak szacunku dla czegokolwiek

 • sasz

  Oceniono 21 razy 19

  A Wioletta Kołek to cos bierze? Bo jesli nie, to nie rozumiem, dlaczego urodzila dwoje dzieci temu bucowi bez talentu.

 • sephia_one

  Oceniono 19 razy 17

  Jestem w szoku, takich bredni, jakie opowiada Karolak dawno nie słyszałam! Wypowiada się jak ostatni burak, w dodatku zdziecinniały, totalnie nieodpowiedzialny i nieprzygotowany do bycia ojcem. Kołakowska-Karolak tworzą mega toksyczny związek.

 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 10

  W głowie ma taką pustkę jak między górnymi jedynkami.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 4 razy 4

  Przejebany ekshibicjonista, aktorska miernota. Zapewne psycholog pomógł mu powstrzymać się przed telefonem "do Gali". Niech lepiej nie robi minety po pijaku swojej nieślubnej żonie, bo jak przy*ebie w kant stołu to z szpary w zębach zrobi mu się dziura.

 • bigwoman

  Oceniono 3 razy 3

  dziwie się ze Kołakowska, chciała mieć kolejne dziecko z Karolakiem, nie było by z tym problemu gdyby tez i on wychowywał a nie był "weekendowym tatusiem"

  Julia Janiszewska
  www.sklepmoto.pl

 • majaeczka

  Oceniono 19 razy 3

  Nie na temat....ale czy wiecie,że na tym portalu nie tylko usuwa się komentarze tkzw. /nie po myśli/ ale nawet zakłamuje się akceptację czytających!!!!!!!!!Odkryłam to przez przypadek,chciałam pokazać znajomej ile alkoholu wypijają nasi rządzący...wcześniej,zaraz po napisaniu komenty zgadzało się ze mną sporo osób,po kilku dniach okazało się,że hmmmm nie zgadza się nikt!Zciekawści sprawdziłam inne wpisy,wszędzie zafałszowano oceny,zawsze jestem ciekawa,czy ktoś ma podobne poglądy,dlatego czasami śledzę opinie!Ku**wa,przecież chodzi o nasze opinie,a nie przypodobanie się KOMUŚ..a może się mylę??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX