Doda ROZSTAŁA SIĘ ze swoją agentką po zaledwie 2 miesiącach! To dlatego robi sobie nowy TATUAŻ?

Doda i Małgorzata Leitner zakończyły współpracę.

Doda nie należy do osób, z którymi łatwo się współpracuje. W kuluarach szeptało się wręcz o tym, że swoich pracowników lubi mieć tylko na wyłączność. Tym bardziej zadziwiło nas, kiedy Doda ogłosiła, że jej nową menadżerką będzie Małgorzata Leitner, która pod swoimi skrzydłami ma także Joanna Krupę oraz Kasię Struss. No i stało się: Doda dziś ogłosiła, że zakończyła współpracę ze swoją menadżerką. Przy okazji wokalistka pobiła swój własny rekord: panie pracowały ze sobą zaledwie 2 miesiące!

Małgorzata Leitner, Joanna KrupaKAPIF

Sztab Dody przesłał nam oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Podobno na przeszkodzie stanęło zdrowie Leitner:

W związku z przykrą wiadomością, którą otrzymaliśmy w lutym, o problemach zdrowotnych Pani Małgorzaty Leitner oraz przedłużającym się przez to na czas nieokreślony jej pobytem w Stanach Zjednoczonych jesteśmy niestety zmuszeni zakończyć na ten moment naszą współpracę - czytamy w oświadczeniu.

Doda była niezadowolona z faktu, że menadżerka nie poświęca jej wystarczająco dużo czasu:

Decyzję uzasadniamy strategią, jaką Doda wyznaczyła na ten rok. Artystka nie może niestety pozwolić sobie na ograniczony kontakt z menadżerem oraz niewystarczający nadzór nad swoimi interesami, które są obecnie, podczas nagrywania solowej płyty Dody, sprawą priorytetową.

DodaKAPIF

Tak, jak przypuszczaliśmy, wokalistka wymagała maksimum poświęcenia:

Określone przez Dodę cele wymagają maksymalnego zaangażowania ze strony managementu oraz dyspozycyjności osoby pełniącej funkcję menadżera.

A było już tak pięknie. Przypomnijmy, że to dzięki Małgorzacie Leitner Doda poznała Joannę Krupę. Dwie celebrytki bardzo się do siebie zbliżyły: spędziły razem Sylwestra, spotkały się także w Polsce na kolacji. Ciekawi nas, czy koniec współpracy z Leitner pociągnie za sobą także ochłodzenie kontaktów z Krupą.

Doda i Joanna Krupascreen Twitter

Tymczasem Doda najwyraźniej rozpoczyna nową drogę życia. Wokalistka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że robi sobie nowy tatuaż. Dodała na swój profil fotkę z salonu:

DodaWebstargram

Fotkę podpisała:

DodaWebstagram

Najwyraźniej kolejny tatuaż Dody będzie zdobił jej przedramię:

DodaWebstagram

Na razie wokalistka utrzymuje w tajemnicy, jaki znak pojawi się na jej ciele. To oczywiście pobudziło wyobraźnię jej fanów, którzy od razu zaczęli zgadywać, jaką nową "dziarę" sprawiła sobie wokalistka.

DodaFacebook.com

Fani na Facebooku od razu zauważyli zależność pomiędzy zakończeniem współpracy z menadżerką, a nowy tatuażem:

DodaFacebook.com

DodaFacebook.com

A wy jak myślicie, jaki tatuaż będzie zdobić jej ciało?

Vic

Więcej o:
Komentarze (14)
Doda ROZSTAŁA SIĘ ze swoją agentką po zaledwie 2 miesiącach! To dlatego robi sobie nowy TATUAŻ?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lojzo

  Oceniono 28 razy 22

  To menadżerka zrezygnowała z Dody jak rozeznała sprawę z kim ma odczynienia, jaka Doda ma prasę i woli zająć się kimś kto lepiej rokuje i nie psuć sobie i Krupie opinii. Do tego pewnie Doda żadnych postępów w angielskim nie zrobiła. No i sadzę, ze Dody nie stać na światowa menadżerkę

 • lenore

  Oceniono 27 razy 17

  Doda ma koszmarny glos. Co z tego,ze Zapendowska go wycwiczyla, skoro brzmi jak nawalona blachara z Pragi.

 • senconiemija

  Oceniono 20 razy 16

  Oficjalnie z powodów z zdrowotnych, a nieoficjalnie, czyli naprawdę menedżerka zrezygnowała z dody, bo jej kariera już całkiem legła w gruzach, jest nie do odratowania. Doda od wielu miesięcy jest największym celebryckim pośmiewiskiem w Polsce, upada coraz bardziej. Do tego nowa afera z siostrą przyrodnią - Pauliną Rabczewską. Na maj/czerwiec jest planowane wydanie nowej płyty dody - nie kupujcie jej, tylko ściągajcie z sieci za darmo. Szkoda wywalić 40 zł na kiepski, kiczowaty popik skopiowany oczywiście od zachodnich wokalistek, jak to dodka ma zawsze w zwyczaju. Obejrzyjcie video - wciśnijcie play : http://vimeo.com/60966398

 • senconiemija

  Oceniono 15 razy 15

  Może niech jej menedżerką zostanie Joanna Borysewicz ? największa burdel-mama w Polsce, która załatwia wyjazdy modelkom, artystkom w celach zarobkowych do Dubaju, południowej Europy, etc.

 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 14

  "A wy jak myślicie, jaki tatuaż będzie zdobić jej ciało?"
  Może kut...s na dupie, żeby "amanci" wiedzieli gdzie trafić, bo na pewno nie jeden się pomylił.

 • senconiemija

  Oceniono 18 razy 12

  Dodo - skoro znasz się tak na "rozkładaniu nóg" przez innych, sama na placu Defilad przy Pałacu Kultury rozłóż nóżki, zaproś wszystkie polskie telewizje i portale plotkarskie. Niech cała Polska cię przeleci.

 • lojzo

  Oceniono 11 razy 11

  Zauważcie jak idiotyczne i niewiarygodne są te powody rozstania z menadżerką: 1. Czy Doda jak zatrudniała babkę z USa nie wiedziała, że ona do Wawy się nie przeprowadzi? 2. Przed wydanie płyty nie zmienia się menadżera,. Juz raz ten pomysł się nie sprawdził. 3. nie wiem jakie problemy zdrowotne ma menadżerka Krupy ale na pewno ma je Doda. Na psychiatrę Dody się nie zgadzała ani na rolę dziewczynki do bicia za Dody niepowodzenia. 4. Z kariery za granica nici a ta w kraju się sypie. A to dlatego, ze Doda nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy, przyznać się do błędów, powiedzieć przepraszam, a jej kłamstwa i manipulacje się przeterminowały

 • senconiemija

  Oceniono 9 razy 9

  Na nową menedżerkę proponuję Joannę Borysewicz. Najsłynniejsza burdel-mama w Polsce, załatwia wyjazdy zarobkowe modelkom, artystkom do Dubajów, na południe Europy. Ma znajomości i wpływy na całym świecie, więc mogłaby zrobić z dodki drugą gagę.

 • senconiemija

  Oceniono 11 razy 5

  Pacjenci oddziałów psychiatrycznych z tatuażami mają częściej skłonność do psychopatii, prób samobójczych czy uzależnień - informuje magazyn "Personality and Mental Health".

  Psychopatia (antyspołeczne zaburzenia osobowości) charakteryzuje się m.in. brakiem empatii i wyrzutów sumienia. Takie osoby często są patologicznymi łgarzami, oszukują, kradną i przejawiają agresję.

  Spośród nich 15 miało tatuaże, a u 17 stwierdzono psychopatię. Wśród tych z tatuażami 11 (73 proc.) miało objawy antyspołecznych zaburzeń, podczas gdy w grupie bez tatuaży - sześciu z 21 (29 procent).

  Okazało się ponadto, że osoby z rysunkami na ciele częściej były wcześniej ofiarami molestowania seksualnego, nałogów i częściej miały na koncie próby samobójcze.

  "Nasze badania pokazują, że pacjenci z tatuażami mają znacznie większe szanse na zaburzenia osobowości niż inni, a osoby psychopatyczne często mają więcej tatuaży, na większej powierzchni ciała i w bardziej widocznych miejscach" - przyznał dr William Cardasis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX