Jakub Gierszał ma dziewczynę starszą o 15 lat?!

Plotkuje się, że młody aktor od czterech lat ukrywa ten związek.

Jak donosi "Show",  niespełna 25-letni Jakub Gierszał ma prawie o 15 lat starszą partnerkę. Para widywana jest razem od 4 lat. Wybranką młodego aktora jest podobno Adela Chapońkowska.

Adela Chapońkowskascreen YouTube

Jak twierdzą znajomi, Jakub jest mocno zafascynowany starszą od siebie kobietą, ponieważ jak nikt inny "świetnie rozumie jego zmienne nastroje" - czytamy w "Show".

Zawodowo Adela związana jest produkcją filmową. Asystowała reżyserowi przy tak znanych serialach jak "Prawo Agaty" czy "Usta Usta". Pracowała także w "Listach do M".

07.08.2012 WARSZAWA . AKTOR JAKUB GIERSZAL PODCZAS KONFERENCJI PRASOWEJ TWORCOW FILMU Fot. Adam Stępień / Agencja Gaze

Związek tak długo udało się ukryć przed mediami, gdyż Adela do niedawna i pełniła funkcję menadżera młodego aktora. To łatwo pozwala wyjaśnić obecność dojrzałej blondynki u boku Jakuba podczas najważniejszych imprez i premier. Podczas rozdania Orłów dwa lata temu, gdy Jakub odbierał nagrodę, można było Adelę zobaczyć na widowni.

Aldona Chapońkowskascreen TVP

Para konsekwentnie unika jednak wspólnych zdjęć. Udało nam się jednak znaleźć jedno na Facebooku ich wspólnego znajomego rapera Piotra Szmidta, zwanego jako Ten Typ Mes.

Jakub Gierszał i Adela Chapońkowskascreen Facebook

Prawie cztery lata temu Adela zagrała w jego teledysku: "Zamach na przeciętność".

Adela Chapońkowskascreen YouTube

Kwestia partnerki młodego aktora, bardzo elektryzuje jego fanki. Na portalu, filmweb.pl, powstał nawet specjalny wątek, ale sporo w nim sprzecznych informacji.

komentarze Jakub Gierszałscreen filmweb.pl

Kolejne posty jednak przeczą istnieniu tajemniczej brunetki.

komentarze Jakub Gierszałscreen filmweb.pl

emjot

Więcej o: