Zygmunt Solorz-Żak NIE DOSTAŁ rozwodu!

Czwartą rozprawę zaplanowano na koniec marca.

 

Miliarder jest w trakcie rozwodu z Małgorzatą Żak, z którą był związany 20 lat. Pozew trafił do sądu w lutym zeszłego roku. Do tej pory odbyły się trzy rozprawy. Ostatnia kilka dni temu także nie zakończyła się rozwiązaniem małżeństwa.

Nie zapadło orzeczenie w sprawie rozwodu. Kolejny termin wyznaczono na 22 marca - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Adamowicz z Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego Warszawa-Praga.

Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak, rozprawa rozwodowaKAPIF

Para najprawdopodobniej będzie musiała porozumieć się w kwestii podziału majątku. Fortuna 57-letniego Solorza-Żaka szacowana jest na ponad 8 mld złotych. Poza telewizją Polsat należą do niego także m. in. Cyfrowy Polsat, Polkomtel czy Invest Bank.

Miliarder ma rezydencję w podwarszawskiej Starej Miłosnej, willę na południu Francji i wiele innych posiadłości w różnych zakątkach świata. Jest posiadaczem helikoptera Bell, a także małego odrzutowca Cessna CJ2, o jachcie nie wspominając - czytamy w se.pl.

 

04.06.2008 WARSZAWA , UL. OSTROBRAMSKA , SIEDZIBA TELEWIZJI POLSAT , WLASCICIEL POLSATU ZYGMUNT SOLORZ - ZAK PODCZAS UDZIELANIA WYWIADU DZIENNIKARZOWI GAZETY WYBORCZEJ WADIMOWI MAKARENCE . FOT. KRZYSZTOF MILLER / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: PORTRET SOLORZFot. Krzysztof Miller / AG

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że sprawa potoczy się gładko i bardzo sprawnie. Jak wynikało z informacji fakt.pl, mimo decyzji o rozwodzie, para miała pozostawać w przyjacielskich stosunkach.

Małgorzata Żak, Zygmunt Solorz-ŻakKAPIF

W ocenie przyjaciółki Małgorzaty Żak pierwsza rozprawa która odbyła się w połowie maja ubiegłego roku, miała być tą ostatnią.

Małgosia i Zygmunt nie zamierzają się kłócić, o publicznym praniu brudów nie mówiąc. To będzie spokojny i szybki rozwód - twierdziło źródło tabloidu.

11.12.2007 Warszawa Teatr Wielki Gala z okazji 15-lecia telewizji Polsat N/z Zygmunt Solorz wlasciciel Polsatu z zona Malgorzata Solorz Zak Fot: Piotr Fotek/REPORTERREPORTER/Fotek/REPORTER

Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak mają dwoje dzieci: Piotra i Olę. 

emjot

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Zygmunt Solorz-Żak NIE DOSTAŁ rozwodu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 55 razy 51

  Na pewno nie przedłuża rowodu dla zemsty, czy na złość, ale dlatego, że Solorz pewnie chce zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko, a tak sie nie da. Po pierwsze mają dwoje dzieci, po drugie odszedł do nowej laski, po trzecie to żona była przy tworzeniu sie fortuny i po czwarte, tylko oni wiedxzą, jak duży w jej tworzeniu miała udział. Solorz wypompowany z kasy na zakup Plusa, spłacający gigantyczne kredyty i mający wielkie wizjonerskie plany, plus nowa laska Wachowicz, liczy kasę i pewnie chce żonę ograć tanio, a ta sie nie daje, i słusznie. Wachowicz młoda, może jeszcze dzieci z nią narobić, a Małgorzata dba o swoje pociechy i siebie, w końcu cąłe życie mu poświęciła, niekoniecznie jako żona pijawka, ale partner.

  Na marginesie, Małgorzata Żak, zdecydowanie lepiej wyglądał jako pulchniejsza blondynka. Nie każdemu "linia" robi dobrze. Wcześniej była bardziej smakowita, tak że, może "pozajadać" trochę smutki:)

 • szamps

  Oceniono 40 razy 38

  Powinien zrobić jakiś reality z tego rozwodu... Oczywiście płatność PPV ;)

 • pudelek.pl

  Oceniono 24 razy 10

  Ciekawe komu na rękę jest przedłużanie rozprawy.. - jej, aby płacąc dobrze prawnikom przedłużyła rozprawę do czasu jak wpłyną pierwsze miliony z zysków Plusa za 2012 r., czy też jemu aby lepiej mógł ukryć kasę na Cyprze i w Emiratach. W sumie to obojgu na rękę.. Rozprawa pewnie potrwa jeszcze co najmniej z rok..

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 9

  Adwokaci zarobią.

 • do_podziwu

  Oceniono 16 razy 8

  emjot -"Chodzi o pieniądze?"- jak nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o pieniadze - odkrywczy za mocno nie jestes panie redaktor.
  Swoja droga w biznesie Solorz taki dobry - a tu nie potrafil dogadac sie przed sprawa - Kulczyka mogl sie poradzic .

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  Materiał na kolejną polsatowską telenowelę gotowy.

 • jablonexkociak

  Oceniono 10 razy 6

  Zyga,przykro mi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX