Gwiazdy noszą korygująca bieliznę na Oscarach! Kelly Osbourne zdradziła szczegóły

Aktorzy mają swój sposób na olśniewający wygląd w trakcie Oscarowej nocy.

Udział w reality show "Rodzina Osbourne'ów" zapewnił Kelly Osbourne popularność. Na oczach widzów Kelly wypiękniała i wyszczuplała, a wiele osób kibicowało jej w codziennych problemach. Kelly nie osiadła jednak na laurach, a show-biznes zdecydowanie jej się spodobał. Córka Ozzy'ego próbowała już swoich sił jako piosenkarka i aktorka, a ostatnio została specjalistką od mody, a nawet projektantką.

 

Kelly OsbourneMateriały prasowe

 

Młoda Osbournówna poprowadzi program "Policja mody: Oscary 2013", w którym przyjrzy się od stóp do głów kreacjom gwiazd na czerwonym dywanie. Okazuje się, że aktorzy bardzo przeżywają tę najważniejszą dla nich noc. Do tego stopnia, że tydzień poprzedzający rozdanie Oscarów doczekał się swojej specjalnej nazwy: Oscarexia. Jak gwiazdy sobie z tym radzą? Kelly Osbourne zdradziła ich sekret: noszą specjalną korygującą bieliznę.

Noszę korygującą bieliznę, ale nie czuję tej całej "Oscarexii”. To wydaje mi się śmieszne, chyba, że ktoś jest nominowany. Rozumiem dlaczego ludzie tak się zachowują, chociaż nie zgadzam się z nimi. Jeżeli osoby te wygrają Oskara to zdjęcia im zrobione będą już zawsze pokazywane. Oczywiście chcą też po prostu dobrze wyglądać - powiedziała Kelly Osbourne w E! Entertainment.

 

Kelly OsbourneMateriały prasowe

 

Bielizna korygująca oczywiście może pomóc, ale sama Kelly Osbourne wie, że to nie uczyni cudów. Celebrytka ma do siebie dystans

Po tych kilku ostatnich latach wiem, jak wygląda moja twarz, ciało i zdaję sobie sprawę, że nic tego nie zmieni - wyjaśniła.

Program z Kelly Osbourne oceniającą kreacje gwiazd będzie można obejrzeć 27. lutego o 21 w E! Entertainment. Niektórym gwiazdom mocno się oberwie, a kreacjami innym zapewne się bardzo zachwyci.

 

Kelly OsbourneMateriały prasowe

 

Vic

Więcej o: