Kelly Osbourne zdradza, co dzieje się za kulisami wielkich imprez

Co zapamiętała?

Odkąd Kelly Osbourne występuje w programie "Policja mody" na kanale E!, bywa na największych galach i imprezach organizowanych w Hollywood. Zapewne teraz powoli przygotowuje się na dzisiejszą galę Oscarów. Nam zdradza ciekawostki o tym, co dzieje się za kulisami wielkich imprez.

Kto Twoim zdaniem przyćmił wszystkich na Złotych Globach?

Moim zdecydowanie Lucy Liu w kreacji Caroline Herrery, nigdy wcześniej nie widziałam jej w niczym podobnym, wyglądała niesamowicie. I absolutnie zakochałam się w jej warkoczu zaplecionym w kłosa, myślę, że ta fryzura powoli wraca do mody będzie wielkim hitem lata 2013. Kate Hudson też wybrała piękną suknię. Zawsze najtrudniejszym zadaniem w "Policji mody" jest wybieranie najgorzej ubranych, nie przepadam za tym. Zazwyczaj w tej kategorii wybieram ludzi dzielnych, którzy poradzą sobie z krytyką. Poza tym, ja tylko stwierdzam fakty - jeśli komuś obscenicznie wypada pierś z sukienki, musi wylądować na liście najgorzej ubranych. Z drugiej strony, sporym plusem tej pracy jest to, że mogę rozmawiać o modzie ile chcę. Jedyne osoby, które na dobrą sprawę przejmują się taką krytyką są 3-ligowe gwiazdki, choć jest to zupełnie nielogiczne. Często celebryci podchodzą do mnie pytają czemu nie zjechałam od góry do dołu, zawsze im odpowiadam "a czemu miałabym to robić?!". Na przykład Jess Ferguson pytała mnie czemu nie obśmiałam jej stroju z muszkami, a wyglądała ślicznie i to jest po prostu jej styl, który bardzo mi przypadł do gustu.

O czym ludzie rozmawiali w czasie imprez po gali?

O tym jak zasłużenie Adele wygrała i o złowieszczym spojrzeniu Taylor Swift. Szczerze mówiąc, jeśli ja bym przegrała wiedząc, że kamery są na mnie skierowane, wysiliłabym się trochę i spróbowała uśmiechnąć. Obiektem rozmów było też przemówienie Jodie Foster.

Co ludzie mówili o tej przemowie?

Były silne głosy wsparcia, ale też wielu narzekało, że nie był to prawdziwy "coming out". Moim zdaniem, jej słowa były bardzo odważne i inspirujące zarazem. Powiedziała "to jest moja partnerka, to są moje dzieci i nie wstydzę się tego". Być może jej dobór słów nie był dla wszystkich zrozumiały, ale do mnie jej przekaz dotarł. Była bardzo odważna, a na dodatek wyglądała przepięknie.

Musisz chyba przyznać, że Miranda Kerr i Orlando byli zdecydowanie parą wieczoru.

Wiąże się z tym zabawna sytuacja. Stałam na czerwonym dywanie, gdy minęli mnie i poszli sobie pogawędzić z moim chłopakiem, który czekał na mnie na parkingu. Poznałam ich przez Elijaha Wooda, w czasie gdy razem kręcili "Władcę Pierścieni". Od bardzo dawna ich nie widziałam, zaskoczyli mnie tym.

Czyli miałaś widok na Orlando i swojego chłopaka?

Tak, ale właśnie takie są Złote Globy - każdy rozmawia z każdym. Wszystkie imprezy są w jednym hotelu, więc po prostu chodzisz od pokoju do pokoju.

Więcej ploteczek zza kulis czekać będzie na Was w specjalnym odcinku "Policji mody" w środę 27 lutego o godz. 21:00 na kanale E!. Nie przegapcie też specjalnej relacji na żywo z gali Oscarów w niedziele o godz. 23:30.

Więcej o: