Martyna Wojciechowska pokazała swoją śliczną córkę

varg
08.02.2013 15:29
Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska z córką (East News)

Gdzie się pojawiły?

Polska podróżniczka, Martyna Wojciechowska, pokazała córkę, Marysię. Przyszła z nią na premierę widowiska "Disney on ice. Magiczna zabawa" na warszawskim Torwarze.

05.02.2013 Warszawa  Disney On Ice - premiera widowiska  N/Z: Martyna Wojciechowska z corka  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Marysia urodziła się 17 kwietnia 2008 roku, jej ojcem jest płetwonurek i podróżnik Jerzy Błaszczyk.

Po chorobie i operacjach z młodości szanse na dziecko były na poziomie błędu statystycznego. Dlatego wierzę, że z Tatą Marysi spotkaliśmy się po to, żeby mieć tak wspaniałą córkę. I nie ma dziś dla mnie znaczenia, że nie jesteśmy razem. Patrzę w te jej błękitne oczy i wiem, że miało to większy sens - mówiła Wojciechowska w "Gali".

05.02.2013 Warszawa  Disney On Ice - premiera widowiska  N/Z: Martyna Wojciechowska z corka  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Martyna często wyjeżdża i długo podróżuje. Marysia zostaje wtedy z dziadkami.

Mój zawód to niejedyne zajęcie narażone na ryzyko. Kobiety, które pracują jako lekarze, w korporacjach też zostawiają swoje dzieci na kilka dni, tygodni, każda matka kiedyś wraca do pracy. Nie jestem w stanie w całości poświęcić się wychowaniu dziecka, ale nie ryzykuję życia aż tak bardzo. Nie mam uczucia, że balansuję na krawędzi. Ja jedna wiem, ilu rzeczy nie robię, rezygnuję z nich. Nie jestem tak skłonna do ryzyka jak kiedyś - powiedziała SE.pl.

Wojciechowska ostatnio publikowała na Facebooku zdjęcia wycieczki do Szczyrku, gdzie była razem z córką:

Martyna WojciechowskaScreen z Facebooka

varg

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 7
  • 6
Komentarze (26)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX