Sebastian Karpiel-Bułecka odbił Samborowi Czarnocie jego narzeczoną?

"Kocha, lubi, szanuje" czy "nie chce, nie dba, żartuje"?

W naszym rodzimym show-biznesie wybuchnie mały skandal? Według "Rewii" Sebastian Karpiel-Bułecka ma być przyczyną kryzysu w związku aktora Sambora Czarnoty i Marty Dąbrowskiej, córki byłego ministra kultury Waldemara Dąbrowskiego.

Marta Dąbrowska, Sambor CzarnotaKAPIF


Sambor Czarnota związany jest z Martą Dąbrowską już od dłuższego czasu. Na imprezach zawsze pojawiali się razem i z wyraźną przyjemności wspólnie pozowali. Coraz częściej na warszawskich salonach spekulowano nawet o ślubie.  Tymczasem te plotki zostały zastąpione przez inne.

Marta Dąbrowska, Witold Dąbrowski, corka, córka, ojciec, minister kulturyKAPIF

Od początku tego roku Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska nie spędzają razem czasu w publicznych miejscach, a jeden z tabloidów twierdzi, że to zwiastun poważnych problemów.

Sambor Czarnota podobno niedawno wyprowadził się domu, w którym mieszkał z narzeczoną i wrócił do swojego mieszkania - pisze "Rewia".

 

Sebastian Karpiel-BułeckaKAPIF

 

Sprawcą całego zamieszanie ma być według tygodnika lider zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka. Podobno muzyk i narzeczona Czarnoty często są razem widywani na mieście.

Być może jednak aktorskiej parze uda się przezwyciężyć kryzys, w końcu już raz łatali swoje pęknięte serca. W 2011 roku to Sambor Czarnota miał zaliczyć "skok w bok". Plotkowano o jego romansie z koleżanką z planu serialu "Rezydencja" - Weroniką Książkiewicz.

 

wbfwbf

 

Do tej pory Sebastian Karpiel-Bułecka nie był raczej bohaterem plotkarskich love story. Od czasu jego burzliwego związku z Kayah żadna inna kobieta nie zagościła w jego sercu. Czy możemy się spodziewać, że na stałe zagości tam Marta Dąbrowska?

zuz

Więcej o:
Komentarze (8)
Sebastian Karpiel-Bułecka odbił Samborowi Czarnocie jego narzeczoną?
Zaloguj się
 • avana

  Oceniono 25 razy 23

  "są kobiety, pistolety" jak śpiewała Maria Awaria, co wyjdą z chaty to ustrzelą jakiegoś frajera, który myśli, że wygrał zawody o Puchar Przechodni byłego ministra

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 20 razy 18

  Bez przykrości stwierdzam, że nie wiem o kim mowa.

 • nick_plotek

  Oceniono 12 razy 12

  A jeszcze niedawno wszyscy pisali, że Sebastian jest z jakąś Anią, której nikt nie widział. A teraz ma być widywany z tą panną, to gdzie są zdjęcia? Uwierzę jak zobaczę.

 • rol38

  Oceniono 8 razy 6

  news wyjęty prosto z dupy, zwłaszcza jak źródłem rzekomych doniesień jest Rewia.

 • nkwd

  Oceniono 12 razy 2

  Ach Karpiel,ach Bułecka-przystojniak z Ciebie.

 • Gość: Hania

  Oceniono 1 raz 1

  Sambor ciacho

 • barca007

  Oceniono 5 razy -1

  Sambor Czarnota przystojniaczek mrrr ;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy -2

  "Sebastian Karpiel-Bułecka odbił Samborowi Czarnocie jego narzeczoną?"
  Nie wiem co to za ludzie (jakiś współczesny Janko muzykant? ;D), ale żeby mu się to nie odbiło czkawką...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX