Wojewódzki: To żałosne, ale też śmieszne. Ktoś się pod niego podszywa na Facebooku!

Kolejny celebryta, który padł ofiarą facebookowych oszustów.

Wczoraj pisaliśmy o wielkim facebookowym powrocie Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że to nie on założył swój kolejny profil na popularnym portalu społecznościowym. Showman zaprzeczył wszystkiemu w wypowiedzi dla Wirtualnemedia.pl.

To żałosne, ale też śmieszne. Obserwuję te profile z zoologicznym zaciekawieniem, bo świadczą o daleko posuniętej obsesji ich autorów - powiedział portalowi Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzkiscreen z Facebook

Fałszywe profile Kuby Wojewódzkiego powstają jak grzyby po deszczu. Dziennikarza o kolejnych fanpage'ach poinformowali jego znajomi. Zgłosił je już administratorom Facebooka.

Ich procedury są dość skomplikowane i powolne, więc te profile jeszcze nie zniknęły - zaznacza w dalszej części rozmowy.

Profile Kuby zyskują momentalnie bardzo wielu fanów. Ten, o którym my pisaliśmy, polubiło już ponad 12 tysięcy użytkowników.

Kuba WojewódzkiScreen z Facebook.com

Po tym jak Wirtualnemedia.pl opublikowały wypowiedź Wojewódzkiego, "nagle" osoba podszywająca się pod gwiazdora TVN postanowiła się ujawnić.

Czytając wywiad z dziennikarzem, showmanem - Kubą Wojewódzkim, w którym to potwierdził iż usunął swój oficjalny fan page i stwierdził, iż zamierza zacząć wszystko od początku, pojawił się w mojej głowie pomysł.(...) Gdyby można było założyć stronę, szerząc dezinformacje, stać się Kubą Wojewódzkim. Choć na chwilę. Być w jakiś sposób opiniotwórczym celebrytą - czytamy na fałszywym profilu Kuby.

Osoba, która podszywała się pod dziennikarza, robiła to rzecz jasna w imię górnolotnych pobudek.

Chciałbym zaznaczyć iż, dokonałem tych czynności, nie po to by kogoś obrazić, lecz po to by pokazać jak media są prosto skonstruowane a przede wszystkim by sprawdzić jaka część fałszywych informacji może znaleźć swe miejsce na oficjalnych stronach internetowych gazet - czytamy dalej.

Samozwańczy "naczelny prowokator", zwrócił się także do samego Kuby.

Przepraszam przede wszystkim głównego zainteresowanego, okoliczności w jakich projekt powstał zdawały się być idealne, nie był to atak na Pana osobę, a ja chciałem tylko udowodnić swoje racje.  Pozdrawiam, naczelny prowokator.  B.Z - kończy swoją wypowiedź.

Kuba WojewódzkiKapif

Osoba podpisująca się inicjałami: B. Z. zapowiada w tym samym poście, że dziś wieczorem usunie swój profil.

zuz

Więcej o:
Komentarze (15)
Wojewódzki: To żałosne, ale też śmieszne. Ktoś się pod niego podszywa na Facebooku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jajodzajofajo

  Oceniono 25 razy 17

  Przecież to było OCZYWISTE, że to nie jego profil. Najbardziej żałosne z tego wszystkiego jest to, że tego "newsa" opublikowały wszystkie portale plotkarskie i część serwisów informacyjnych. Tak właśnie wygląda dziennikarska rzetelność :P

 • sikoreczki

  Oceniono 14 razy 6

  Bo to my sikoreczki przeniosłyśmy się chwilowo na fejsa ,tam krwi upuścić.

 • fanizymiko

  Oceniono 25 razy 5

  Podszywać sie pod Wojewódzkiego to dopiero wioska:)))

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 2

  Nie no wiadomość dnia. Ale afera.
  Sołtysowy, załóż lepiej konto na jakimś portalu w stylu wiocha.pl, tam będziesz pasować.

 • kkmm

  Oceniono 14 razy 0

  juz to pisałam kiedy dawno ,ale napisze jeszcze raz,co mi tam........lubie Kubusia;)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 0

  12000 fanów profilu = 12000 myślących inaczej.

 • ladyzgaga

  Oceniono 7 razy -1

  Po prostu ten ktoś chciał do show-biznesu

 • pudelek.pl

  Oceniono 15 razy -3

  Pitu pitu, a ta cygańska ciota z Koszalina każdego dnia się promuje.. Jego wartość marketingowa wzrasta, ale to najczystsza bańka , ) Koleś jest wewnętrznym pustakiem, śmieciem nic sobą nie reprezentującym. Telewizyjny tułacz, bez żony, dzieci, bez pomysłów na życie..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX