Marek Kondrat i 23-letnia córka Grzegorza Turnaua. Co ich łączy?

Zobaczcie.

Któż mógłby się spodziewać, że wybitnego aktora Marka Kondrata i 23- letnią córkę znanego wokalisty Grzegorza Turnaua coś łączy! Ta para znalazła jednak porozumienie w kwestii... wina. Córka muzyka, Antonina Turnau, bardzo zaangażowała się w pomoc przy otwarciu nowego sklepu aktora z ekskluzywnymi winami w Krakowie. "Rewia" pisze, że na inauguracji sklepu Antonina Turnau i Marek Kondrat pełnili wręcz podobno honory gospodarzy.

Marek KandratAgencja Gazeta

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Marek Kondrat słynący dotychczas z hołdowania tradycyjnym wartościom, zmienił ostatnio nastawienie. Aktor zarzekał się, że nie zamierza wymieniać żony, Ilony, na lepszy model.

Uważam, że to idiotyzm zmieniać jedną żonę na drugą, jak samochody. Ale jak dobrze trafiłem - powiedział w jednym z wywiadów.

15.01.2013 LODZ , MAREK KONDRAT OTWIERA SWOJ SKLEP Z WINAMI W OFF PIOTRKOWSKA . FOT . MARCIN STEPIEN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: WINO SKLEPFot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Tymczasem Marek Kondrat poczuł potrzebę zmian i podobno nawet wyprowadził się z domu. Co prawda jest widywany w swoim rodzinnym gniazdku, ale pochłania go już coś innego. Ostatnimi czasy zrezygnował z aktorstwa, zaś zaangażował się w handel winami. Firma Kondrata sprowadza wina z najróżniejszych zakątków świata, takich jak słonecznej Hiszpanii czy Ameryki Południowej i dostarcza je do mieszkań Polaków. To właśnie pasja winiarska zbliżyła do siebie Antoninę Turnau i Marka Kondrata. "Rewia" opublikowała zdjęcia, na których aktor delektuje się winem w towarzystwie córki Turnaua.

 

Antonina TurnauEast News

Antonina Turnau nie opowiada o sobie. Wiadomo jedna, że kiedyś spotykała się z Arkadiuszem Likusem, synem krakowskich milionerów i właścicieli m.in. centrum handlowego na Brackiej w Warszawie. Likus był z pewnością niezłą partią i wyglądało na to, że się zaangażował, jednak córka Turnaua ponoć wzgardziła jego uczuciem. Czyżby czekała na mocniejsze uczucie?

17.05.2010 WROCLAW BENTE KAHAN AMBASADOREM WROCLAWIA GALA Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta

Antonina Turnau jest jedyną córką Grzegorza Turnaua. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskich,teraz mieszka w Warszawie i prowadzi kącik o książkach w programie "Wszystko o kulturze" w TVP2. Jeden z odcinków kręcono w trakcie festiwalu filmowego "Dwa brzegi" w Kazimierzu Dolnym, a jego gościem specjalnym był Marek Kondrat. To podobno tam piękna córka Turnaua miała poznać znanego aktora.

15.01.2013 LODZ , MAREK KONDRAT OTWIERA SWOJ SKLEP Z WINAMI W OFF PIOTRKOWSKA . FOT . MARCIN STEPIEN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: WINO SKLEPFot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Antonina TurnauAgencja Gazeta

Vic

Więcej o:
Komentarze (11)
Marek Kondrat i 23-letnia córka Grzegorza Turnaua. Co ich łączy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lillalulla

  Oceniono 61 razy 55

  jak czytam o 23 latkach, które tak z niczego robią karierę i dostają programy po TVP, oczywiście tylko dlatego, że studiowała polonistykę (skończyła ją chociaż ? bo z artykułu nie wynika : )) jak tysiące innych 23 latek ... a teraz jeszcze chce uchodzić za znawczynię wina : )) jeszcze przed tobą dziecko morze jaboli do wypicia żebyś cokolwiek w temacie umiała doradzić ehhhh ; ))

 • pudelek.pl

  Oceniono 24 razy 18

  Piękna ? Jej twarz wygląda jakby cały okres dorastania biernie walczyła z opryszczką. A Kondrat ma z nią gadkę na różne tematy i sobie pewnie myli, że jako autorytet dla niej będzie mógł ją pukać... wiele razy. Niczym mąż z "sukcesem".

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 8

  Znawczyni win przetestowała ekskluzywne trunki "Arizona", "Pokusa", "Patykiem pisane"?

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 6

  Co ich łączy? Wino... A może i łóżko ;D

 • maria10344

  Oceniono 14 razy 4

  Zżeracie już swój własny ogon,coraz rzadziej was oglądam .Same pierdoły.

 • Gość: 49wika

  Oceniono 4 razy 0

  Gratulacje dla Grzegorza Turnaua- ale ci sie zięc ( Kondrat Marek) trafił ,17 lat młodszy od tescia.A córoni to całkiem chyba odbiło ona 25 lat , on 65lat.
  Juz niedługo bedzie jemu ( Kondratowi) PAMPERSY ZMIENIAĆ , NIE DZIECKU . STARE JAJA WĄCHAĆ - FUJ. Nie można zakochac sie w czlowieku starszym o 40 lat , to tak jakby z wlanym dziadkiem do łóżka szła, To nieetyczne. To chory uklad dla kasy. Ale on napewno jej nie zapisze majatku bo ma dzieci. Po prostu znalazł sobie dajkę na stare lata i pielęgniarkę za darmo. Za 2-3 lata bedzie po sprawie. jak u Łapickiego. Wyśle go młódka na tamten świat - no bo nie da rady na dłuższą mete na niebieskich tabletkach, albo na jego oczach bedzie bzykac sie z młodymi.

 • Gość: ona

  Oceniono 1 raz -1

  żenada taki związek;(

 • Gość: ona

  Oceniono 1 raz -1

  Żenada taki związek:( brrrrrr

 • zuzia888

  Oceniono 22 razy -6

  piękna i inteligentna rzadkosć!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX