Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell NAWET ze sobą NIE ROZMAWIAJĄ!

Byli kochankowie komunikują się podobno tylko przez SMS-y.

Wygląda na to, że relacje Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella są jeszcze trudniejsze niż to widać z zewnątrz. Para wysyłała już sygnały, że nie układa się między nimi idealnie, jednak ostatnio pojawiły się pogłoski, że byli kochankowie nawet ze sobą nie rozmawiają. Podobno para ogranicza się tylko do komunikacji elektronicznej:

Komunikują się głównie przez SMS-y. Jeśli Colin chce umówić termin spotkania z synem, to nie dzwoni sam, tylko robi to za niego asystentka - powiedziała w Fakt.pl osoba z rodziny Bachledy-Curuś.

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Henry TadeuszForum

Ten konflikt chciała być może zażegnać Alicja Bachleda-Curuś. Aktorce podobno marzyły się wspólne wakacje z Farrellem i ich 3-letnim synkiem Heniem, jednak na ten układ z kolei nie przystał jej były ukochany. Co więcej podobno nie pozostawił jej nawet złudzeń, co do tego, że ich relacje mogą się poprawić:

Alicja chciała, by ich synek spędził z obydwojgiem rodziców krótkie wakacje. Zaproponowała, by po zakończeniu zdjęć do filmu „Winter's Tale” Colin, ona i Henio wyjechali razem na tydzień w Alpy. Colin odmówił. Nie chciał też wybrać się z nimi na wakacje do ciepłych krajów - dodaje osoba z rodziny aktorki.

Alicja Bachleda-Curuśfot. KAPIF

Znaczące ochłodzenie relacji Bachledy-Curuś i Farrella było widać już w grudniu, podczas "przekazania" ich synka aktorowi. Farrell zabierał go na święta do swojej rodziny w Irlandii, a Alicja nie pojawiła się wtedy nawet na lotnisku. W oczy rzucił nam się chłód, z jakim aktora potraktowała rodzina Bachledy-Curuś. Jej matka nie wyszła wtedy nawet z samochodu, by przywitać się z ojcem swojego wnuczka.

Photo by: Raoul Gatchalian/starmaxinc.com @2010 ALL RIGHTS RESERVED 04/28/10  Alicja Bachleda and Colin Farrell at the 2010 Tribeca Film Festival forum

Vic

Więcej o:
Komentarze (15)
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell NAWET ze sobą NIE ROZMAWIAJĄ!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 86 razy 44

  "Ochłodzenie relacji?" - relacje były gorące, gdy szli do łóżka. Ona jest świetnym przykładem, że nie wystarczy iść z kimś znanym do wyra, by zrobić karierę.

 • dziwne

  Oceniono 31 razy 31

  Założę się, że Colin nie zna polskiego a szczególnie gwary z gór- dlatego nie rozmawiają:)

 • browaryr

  Oceniono 37 razy 25

  moj sasiad tez ze mna nie gada od paru dni-gosc z mojego awatara wykopal mu jame na ogrodzie ze czolg by sie schowal.....przeprosilem,zasypalem,upilem-a on dalej wku...o....y

 • la.milou

  Oceniono 30 razy 18

  pobzykał, pobzykał i rzucił, jeszcze nie taka "curuś" będzie mniał w łóżku

 • samozwaniec

  Oceniono 38 razy 16

  Szybciutko wskoczyla mu do lozka,ale on nie takie juz zalatwial odmownie.I "Wielka,swiatowa" aktorka dala dupy totalnie,bo nie miescila sie na skali Farrela.A to,ze mama Alicji nie wyszla nawet z samochodu,aby sie z nim przywitac to normalne u gorali.To nacja wyjatkowo upartych i bardzo zle wychowanych ludzi.I do tego kasa zlasowala jej mozg,bo maz,burmistrz,ktory wzial miliard zlotych lapowek nauczyl ja,ze jest krolowa Podhala...Zalosna rodzina...I czemu ona taka brzydka,ta Alicja...

 • pudelek.pl

  Oceniono 77 razy 15

  Poleciał koński ryjek zakopiański na Amanta-Bzykanta to dostała fanta.. - dziecko, które będzie musiała jeszcze przez naście lat współutrzymywać ..chyba nie tylko materialnie - tj także wychowywać. Fuck? Fuuuuck

 • awonek

  Oceniono 14 razy 14

  Wiadomo, że w grudniu jest ochłodzenie.

 • lolajna

  Oceniono 30 razy 12

  potraktowal ja niestety jak Polke...dziwne ze jej zabraklo instynktow samozachowawczych wdajac sie z nim w romans

 • pan.malowany

  Oceniono 46 razy 12

  Wcale mu sie nie dziwie, wytrzezwial i zdal sobie sprawe, ze babsko wykorzystalo chwile jego slabosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX