Ewa Kasprzyk w bikini. Ona ma 56 lat!

emjot
28.01.2013 15:54
Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk (Facebook)

Aktorka chwali się zdjęciami z wakacji w Tajlandii.

Fani Ewy Kasprzyk powinni zajrzeć na jej profil na Facebooku. Czeka tam na nich nie lada gratka. Aktorka pokazała tam bowiem swoje zdjęcie z urlopu na tajskiej wyspie Phuket, gdzie spędziła Święta i Nowy Rok. Na jednej z fotek pozuje nawet w bikini. Aż trudno uwierzyć, że aktorka 1 stycznia skończyła 56 lat. Figury i odwagi w eksponowaniu ciała może jej pozazdrościć wiele młodszych koleżanek po fachu.

Ewa KaszprzykFacebook

Ewa KasprzykFacebook

Dojrzała aktorka jest znana ze swojej pewności siebie i otwartości, także w sprawach seksu.

U nas seks kobiet dojrzałych to coś okropnie wstydliwego. Jakby to, że odpada aspekt prokreacyjny, w sposób oczywisty wiązał się z tym, że kobieta powinna zapomnieć o "tych sprawach", a słowo seks wykreślić ze swojego słownika. Bzdura! Seks jest dobry w każdym wieku! Myślę, że kobiety źle robią, zaniedbując tę sferę. To jest bliskość drugiej osoby, jej ciepłe słowa, dotyk. Jeśli kobieta kogoś ma, od razu wygląda lepiej - powiedziała Kasprzyk w wywiadzie dla "Faktu".

Czego jak czego, ale świetnego wyglądu i energii odmówić pani Ewie nie można. Możemy tylko spekulować, czy udział w tym ma młodszy o 25 lat Jakub Michalski. Jedno jest pewne mężczyzna jest nadwornym towarzyszem dojrzałej aktorki na imprezach.

Skąd u Kasprzyk TAKA figura? Dojrzała aktorka przeszła na dietę i sporo się rusza.

Wprowadziłam do mojego codziennego życia ćwiczenia. Jedyną receptą na to, żeby trzymać dobrą formę, jest ruch. Nie chodzę na siłownię, bo dobrze wiem, jakie ćwiczenia mam robić. Wykonuję je więc w domu. Codziennie rano biegam, robię ćwiczenia, zaliczam trzydzieści schodów oraz pływam - powiedziała Faktowi Kasprzyk.

Kasprzyk zmieniła również swoje nawyki żywieniowe.

Dietetyczka przygotowała mi dietę i wszystkiego konsekwentnie się trzymam. Tracę tłuszcz i zamieniam go w mięśnie - wyjaśnia aktorka.

Efekty widać gołym okiem.

 

Ewa KasprzykKAPIF

 

Zazdrościcie Ewie Kasprzyk niespożytej energii figury?

emjot

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 14
  • 2
Komentarze (10)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX