Małgorzata Rozenek po rozwodzie będzie mieszkać ścianę w ścianę z mężem?!

Rozenkowie już ponoć ustalili, kto gdzie będzie mieszkać.
Rozenek będzie mieszkać obok byłego męża Mają dwa mieszkania i to tuż obok siebie! Państwo Rozenkowie ustalili już kto, gdzie będzie mieszkać po rozwodzie. Mają dwa mieszkania i to tuż obok siebie! Będzie dzielić ich tylko ściana! Wygląda na to rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków będzie rzeczywiście tak ugodowy, jak zapewniali sami zainteresowani. Jak czytamy na Fakt.pl, podobno państwo Rozenkowie ustalili już kto, gdzie będzie mieszkać. Mają już oni bowiem dwa mieszkania i to tuż obok siebie! Rozenkowie jakiś czas temu przeprowadzili się z willi pod Warszawą do apartamentów na Sadybie. Małgorzata i Jacek Rozenek byli wówczas tak przewidujący, że kupili mieszkania obok siebie i zamierzali połączyć je w jeden wielki apartament. Tak się jednak nie stało... "Rozenkowie podobno podzielili się już mieszkaniami: po rozwodzie Perfekcyjna Pani Domu będzie mieszkać w jednym, zaś jej mąż w drugim" - donosi Fakt.pl. Wygląda więc na to, że już wkrótce byłych małżonków będzie dzielić tylko ściana. Jeśli to prawda, to z pewnością odpadną problemy z dzieleniem się opieką nad ich dwójką dzieci: 6-letnim Stasiem i 2-letnim Tadeuszem. O rozwodzie Rozenków plotkowano od miesiąca. Dotychczas oboje zainteresowani nie chcieli potwierdzić tych doniesień. Jacek Rozenek zapewniał nawet, że relacje pomiędzy nim a jego małżonką są wręcz perfekcyjne. Jednak, jak się dowiedzieliśmy, na początku tego roku aktor złożył pozew o rozwód w jednym z warszawskim sądów, co ostatecznie rozwiało wszelkie wątpliwości.

Wygląda na to rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków będzie rzeczywiście tak ugodowy, jak zapewniali sami zainteresowani. Jak czytamy na Fakt.pl, podobno państwo Rozenkowie ustalili już kto, gdzie będzie mieszkać. Mają już oni bowiem dwa mieszkania i to tuż obok siebie! Rozenkowie jakiś czas temu przeprowadzili się z willi pod Warszawą do apartamentów na Sadybie. Małgorzata i Jacek Rozenek byli wówczas tak przewidujący, że kupili mieszkania obok siebie i zamierzali połączyć je w jeden wielki apartament. Tak się jednak nie stało...

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM

Rozenkowie podobno podzielili się już mieszkaniami: po rozwodzie Perfekcyjna Pani Domu będzie mieszkać w jednym, zaś jej mąż w drugim - donosi Fakt.pl. Wygląda więc na to, że już wkrótce byłych małżonków będzie dzielić tylko ściana. Jeśli to prawda, to z pewnością odpadną problemy z dzieleniem się opieką nad ich dwójką dzieci: 6-letnim Stasiem i 2-letnim Tadeuszem.

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, Staś Rozenek Forum

O rozwodzie Rozenków plotkowano już od miesiąca. Dotychczas oboje zainteresowani nie chcieli potwierdzić tych doniesień. Jacek Rozenek zapewniał nawet, że relacje pomiędzy nim a jego małżonką są wręcz perfekcyjne. Jednak, jak się dowiedzieliśmy, na początku tego roku aktor złożył pozew o rozwód w jednym z warszawskim sądów, co ostatecznie rozwiało wszelkie wątpliwości.

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Kapif

Małgorzata Rozenek WBF

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Małgorzata Rozenek po rozwodzie będzie mieszkać ścianę w ścianę z mężem?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 21 razy 17

  po rozwodzie zmieni sie w perfekcyjna sasiadke -od wszystkiego...

 • browaryr

  Oceniono 17 razy 15

  bedzie wpadala na sprzatanie i r.....???

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 13

  Ścianę w ścianę? A może łóżko w łóżko. Znowu jakaś "medialna" ściema.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 10

  Pożyjemy, zobaczymy. Żeby się czasem nie okazało, że to tefałenowska podpucha przed wprowadzeniem wiosennej ramówki. Wszak wizerunek "Perfekcyjnej..." ucierpiałby na tym, a przecież gwiazdy Miszczaka są już dostatecznie skompromitowane. Z drugiej strony - cytując jedną ze stron internetowych -

  "Jacek tak długo zwlekał ze złożeniem dokumentów, bo... korzystał z szumu medialnego, jaki rozpętał się wokół niego wraz z pierwszymi plotkami o kryzysie w jego związku. Nigdy nie był tak popularny jak teraz"

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy 8

  Panstwo Absolute Zero dominuja ostatnio newsy z dupy na Plotku. Bravo......

 • oioioilolo

  Oceniono 5 razy 5

  Po rozwodzie to się okaże, że się nie rozwiedli.

 • pudelek.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Ona ma tak paskudną gębę, że ciężko by jej było aplikować na sprzątaczkę na dworcu Centralnym w Wa-wie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX