Joanna Przetakiewicz na wakacjach w Szwajcarii. Nie zgadniecie, ile musiała zapłacić za swój codzienny strój!

Joanna Przetakiewicz odpoczywa w luksusach.

Ach, gdyby móc choć parę dni przeżyć jako milioner... Wtedy przerwy świątecznej nie spędzałoby się w szaroburej Polsce, lecz w szwajcarskich Alpach, tak jak Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz, strójScreen z Lamaniabyjoanna.eu

Właścicielka ekskluzywnej marki ubrań La Mania i jednocześnie partnerka najbogatszego Polaka Jana Kulczyka (wg rankingu "Wprost" z 2012 roku) pochwaliła się na blogu zdjęciami ze swojego świąteczno-noworocznego wyjazdu. Zamieściła fotki z luksusowego kurortu Sankt Moritz w Szwajcarii. Do tego malowniczego ośrodka sportów zimowych jeżdżą najbogatsi ludzie świata. Stoki na skraju urokliwej doliny Engadine, położonej wysokości 1800 m n.p.m., oferują miłośnikom białego szaleństwa, o zasobnych portfelach, moc atrakcji. Jak można wnioskować z bloga Joanny Przetakiewicz, korzystała z nich także i ona.

Celebrity Vacation spots - St. Moritz, Switzerland; Star Appeal: With 322 days of sun a year, pristine slopes and shopping fitting even the most upscale customer, the Swiss Alps destination is like a little piece of heaven. Among the constellations are tycoons, European royals and Hollywood who's whos. Hot Spots: King's Club, Sunny Bar, Ca d'Oro, La Marmite Famous Faces: George Clooney, Naomi Campbell, Elizabeth Hurley, Prince Charles /face to face - Germany, Austria, Switzerland and Eastern European rights only -Fot. Reporter

Po poranku na nartach, partnerka Kulczyka wybrała się na spacer ulicami szwajcarskiego miasteczka. Oczywiście w nie byle jakim stroju. Kurteczka i kamizelka pochodzą z butiku Moncler, musiała za nie zapłacić około 1600 euro, spodnie od Joseph to wydatek ok. 200 euro. Do tego należy doliczyć także ciepłe buty tzw. "moonboots" marki Tecnica (około 200 euro) i stylowe Ray Bany (około 80 euro). W sumie jej codzienny strój "po nartach" kosztował ją około 2080 euro, czyli bagatela 8580 złotych...

Joanna Przetakiewicz, strójScreen z Lamaniabyjoanna.eu

Żyć, nie umierać!

zuz

Więcej o:
Komentarze (16)
Joanna Przetakiewicz na wakacjach w Szwajcarii. Nie zgadniecie, ile musiała zapłacić za swój codzienny strój!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 73 razy 59

  Stoi sobie tak przy tej ulicy tak ubrana - 50 ojro jej oferowano chociaż?

 • czarunia

  Oceniono 66 razy 46

  pusta twarz, puste zycie, wokol pustka, ale narzeczony "piekny"

 • leonzawodowiec

  Oceniono 50 razy 40

  Myślałem,że to Siwiec w robocie.Podobne wargi mają.

 • marcelito

  Oceniono 35 razy 27

  "Nie zgadniecie, ile musiała zapłacić za swój codzienny strój!"

  To fakt, nie zgadnę. Podobnie jak nie zgadnę kim jest owa pani. Szału nie robi, ma Pingwin rację, że 50ojro to max tego co może dostać.

 • emma555

  Oceniono 21 razy 19

  Po pierwsze PLOTKU nie wprowadzaj opinii publicznej w błąd bo zdecydowanie tracisz na wiarygodności.
  Otóż.., Joanna Przetakiewicz nigdy nie była i nie jest właścicielką spółki z o.o. La Mania (wystarczy to sprawdzić w KRS Online przed wypisywaniem pierdoł na temat tej pańci) bowiem jedynym właścicielem La Mania jest Jan Kulczyk, a właściwie jedna z jego wielu firm zarejestrowanych w raju podatkowym. To, że Joanna Przetakiewicz uprawia sex z Janem nie czyni jej z automatu właścicielką biznesu modowego, na prowadzenie którego nie byłoby jej nawet stać, ponieważ nigdy nie była i nie jest osobą majętną. Na dwóch (aktualnie już tylko jednym) gabineciku stomatologicznym (nie kliniki stomatologiczne jak to bredzi Joanna Przetakiewicz) trudno nie tylko o miliony ale trudno przeżyć do 1-go następnego miesiąca (gabineciki zawsze miały wykazywane straty, nigdy zyski !!!) - wystarczy zapytać szwagierkę J. Przetakiewicz która jest lekarzem stomatologiem i tak naprawdę to jest jej a nie J. Przetakiewicz praktyka prywatna. Joanna P. jest tylko figurantką w papierach założycielskich spółki jawnej. Ciuszki, w których prezentuje się Joanna Przetakiewicz to żadna atrakcja jak również atrakcyjny kurort w St. Moritz. To takie troszeczkę droższe Zakopane, na które z powodzeniem stać również Polaka. Joanna Przetakiewicz nie płaci za markowe ciuszki, bo jak ma się bogatego kochanka to ma się również ubranka :) Analogicznie nie musi płacić za hotele, przeloty i innego rodzaju atrakcje z banalnego powodu: Jan Kulczyk w 2011 r. kupił dwie parcele z działką o pow. 4.000m2 za 45 mln EUR właśnie w St. Moritz i bardzo chętnie zaprasza tam na weekendy i święta swoich znajomych i swoje kochanki. A, że jedną z nich jest Joanna Przetakiewicz więc kobita daje d**y Janowi właśnie za możliwość bywania w świecie i drogich kurortach. Koleżanka Jana Kulczyka Aldona Wejchert ma w przeciwieństwie do Joanny Przetakiewicz zdecydowanie więcej klasy, bo z zaproszeń Jana Kulczyka korzysta ale oficjalnie zatrzymuje się w 5-cio gwiazdkowym hotelu w St. Moritz. Joanna Przetakiewicz jest pazerna, prymitywna i jedno jej profesjonalnie w życiu wychodzi super, a mianowicie ślizganie się na kasie tych, którym daje d**y :)

 • pani_malowana

  Oceniono 8 razy 8

  Bycie utrzymanką dr. Jana Kulczyka zaczyna przynosić Joannie Przetakiewicz wymierne rezultaty.
  Prasa donosi że marka "La Mania" Jana Kulczyka otworzyła stoisko w londyńskim domu towarowym "Harrods", należącym do szejków z Kataru.
  "Bogatemu to nawet byk się ocieli" to spontaniczny komentarz jednego z gości pokazu mody kolekcji "La Mania" w Londynie, zamieszczony w poniższej relacji wideo:

  http://www.youtube.com/watch?v=49-lzKs5aYY&feature=related

  Pokaz mody "La Mania" w Londynie został zaszczycony obecnością ważnych polskich VIP-ów, w tym Aleksandra Kwaśniewskiego. Był tylko jeden mały zgrzyt: dr. Kulczyk poskąpił kasy na szampana.
  Dom mody "La Mania" ma już trzy sklepy w Polsce plus sklep internetowy. Ale "La Mania" ma też międzynarodowe ambicje. Domyślamy się więc, że cierpliwy londyński lobbying dr. Kulczyka przyniósł w końcu owoce, jako ze "La Mania" otworzyła stoisko w prestiżowym londyńskim domu towarowym "Harrods":
  Jest to kolejny sukces na międzynarodowej drodze do kariery Joanny Przetakiewicz aspirującej do bycia projektantką. Wcześniej, kontakty dr. Kulczyka załatwiły jej podczepkę pod Karla Lagerfelda, skrzętnie wykorzystaną do autopromocji. Do historii przejdzie krótki wazeliniarski wywiad z Karlem Lagerfeldem przeprowadzony przez Joannę Przetakiewicz: http://www.youtube.com/watch?v=Ojem3oiEAvM
  Wejście do "Harrodsa" otwiera nowe możliwości. Dom towarowy należy do Qatar Holdings LLC i jest ulubionym miejscem do shoppingu dla "must have" z Zatoki Perskiej i Rosji. Katarczycy nie kupili co prawda Stoczni Szczecińskiej od Aleksandra Grada, ale mogą zacząć kupować Przetakiewicz od Kulczyka :)

  Jak to mawiają: "Bogatemu to nawet byk się ocieli".

 • emma555

  Oceniono 11 razy 7

  Zazdrościć to można Janowi Kulczykowi, ponieważ z takim majątkiem może realizować wszystkie swoje marzenia. Chce mieszkać w Londynie - kupuje nieruchomość w najdroższej dzielnicy. Chce mieszkać na Lazurowym Wybrzeżu - kupuje zamek. Chce mieszkać w Szwajcarii kupuje nieruchomość w atrakcyjnym turystycznie kurorcie etc. Ale nie bardzo rozumiem czego można zazdrościć Joannie Przetakiewicz ? Prostytucja nie jest zajęciem, którego można zazdrościć komukolwiek, nawet wtedy kiedy za owe usługi żyje się jak w bajce :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX