Córka Tomasz Karolaka i Violi Kołakowskiej nosi nazwisko po matce!

Tomasz Karolak to tata idealny tylko w serialu?

Tomasz Karolak jako aktor cieszy się niesłabnącą popularnością, jednak jego życie prywatne  odbiega od ideału, który znamy z filmów familijnych. Od lat żyje w dziwnej relacji z Violą Kołakowską, matką dwójki jego dzieci.

Ani o ślubie, ani  o wspólnym zamieszkaniu z Tomaszem Karolakiem po rozwiązaniu nie ma mowy przynajmniej na razie - powiedziała Kołakowska "Twojemu Imperium" na dwa tygodnie przed porodem.

"Twoje Imperium" twierdzi także, że Lena, córka Karolaka i Kołakowskiej, nosi nazwisko po swojej matce. Od razu nasuwa się pytanie: która ze stron podjęła taką decyzję?

dzieci gwiazdKAPIF

Nie od dziś Karolak ma etykietkę wielbiciela kobiecego towarzystwa. Być może ponad 5 lat temu, gdy na świat przychodziła Lena, mała córeczka nie pasowała do wizerunku macho. A może taką decyzję podjęła sama Viola, która już raz zwierzyła się, że aktor nie jest wymarzonym materiałem ani na ojca, ani na partnera życiowego.

Boje się, że nie wystarczy mi do pierwszego, że będę musiała znowu tłumaczyć Lenie, dlaczego tata się spóźnia.  Że nie zbuduję kochającej się rodziny. Nie mam poczucia bezpieczeństwa, brak mi stabilności. (...)  Nasza relacja z Tomkiem wymyka się wszelkim ramom. To taki układ kij i marchewka, tkwię w tym, choć wiem, że to nie jest dobre, ale nie potrafię sobie tego wybić z głowy - napisała sama w "Glamour".

 

Kolakowska Wiola, Karolak TomaszKAPIF.PL/KAPIF

 

Jednak mimo że jej związek z Karolakiem nie spełnia ani jej potrzeb, ani jej córki, nic się nie zmienia. Już niebawem na świecie pojawi się drugie dziecko pary - syn Leon. Ale podobno nadal Viola Kołakowska nie może liczyć na jasne deklaracje ze strony aktora. Według "Twojego Imperium" aktorka i modelka nie ma nawet pewności, czy Karolak zdecyduje się dać synowi swoje nazwisko.

Dopóki dziecko się nie urodziło, nie ma tematu - powiedziała w wywiadzie z "Twoim Imperium".

zuz

Więcej o:
Komentarze (7)
Córka Tomasz Karolaka i Violi Kołakowskiej nosi nazwisko po matce!
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 57 razy 43

  Ludzie zwykle tak układają swoje stosunki rodzinne w jakich się wychowali. Biedny Karolak musiał przeżyć piekło w dzieciństwie, skoro teraz nie potrafi zbudować normalnego związku. To, co on funduje tej kobiecie i dzieciom to patologia.

 • koja

  Oceniono 34 razy 28

  Niggard nie zrozumiem jak taki dupek mógł "ubezwłasnowolnić" kobietę. Traktuje ją jak śmiecia.I ta jego wiecznie roześmiana gęba. Może jej pomóc tylko niezależność finansowa. Pieniądze to siła. A tak on wie , że zawsze na zapleczu czeka Viola.

 • ina.

  Oceniono 37 razy 27

  Ładna ta malutka. A nazwisko po mamie ładniejsze niż po ojcu, więc... Ludzie, to tylko nazwisko!

 • dinto

  Oceniono 16 razy 6

  To tylko Karolak. No bo gdyby sie nazywal, von Karolak, albo de Karolak, to coreczka by byla pokrzywdzona.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy -1

  "Córka Tomasz Karolaka i Violi Kołakowskiej nosi nazwisko po matce!" - HOT, SZOK, MOCNE.

 • browaryr

  Oceniono 10 razy -2

  embrion leon?czy juz taki troche "podrosniety"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX