Rozenek nie radzi sobie z rozstaniem? "Gardzę sobą"

Niepokojące doniesienia tabloidu.
Rozenek nie radzi sobie z rozstaniem? "Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's" - napisał na Facebooku. Portal Se.pl zasugerował, że Jacek Rozenek tkwi "w szponach alkoholu". "Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's" - napisał na Facebooku - donosi tabloid. Bardzo zabiegał o jej miłość. A kiedy wzięli ślub, wydawało się, że będą żyli razem długo i szczęśliwie. Nic więc dziwnego, że kiedy się rozstali, Jacek Rozenek nie skacze pod sufit z radości. Pewnie przeżywa, że jego małżeństwo z Małgorzatą Rozenek może się skończyć rozwodem. To oczywiste. Se.pl idzie jednak krok dalej. Sugeruje, że Jacek Rozenek tkwi "w szponach alkoholu". Okazuje się, że aktor ostatnio coraz częściej zagląda do kieliszka. Co aktor pisze na swoim Facebooku? Na przykład to, że zabiera Jacka Daniel'sa na narty. "Moja pierwsza samojebka na wyciągu, przyjeżdżajcie, co tak sam będę jeździł...", "Idę popełnić samobójstwo na stoku. Jest jeden wielki zielony słup z reklamą szkoły narciarskiej, rozpędzę się i mam nadzieję, że nie zdąży mi umknąć" - pisał aktor. Ale po świętach pojawił się kolejny, jeszcze bardziej dramatyczny tekst: "Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's" - czytamy na Se.pl. Podobno Małgorzata Rozenek martwi się tymi wpisami męża. Przyjaciel pary twierdzi, że aktor nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. Odkrywcze niezwykle. Przecież nigdy wcześniej nie rozwodził się z kobietą, z którą ma dwoje dzieci. Mamy nadzieję, że troska tabloidu jest wysoce przesadzona.

Bardzo zabiegał o jej miłość. A kiedy wzięli ślub, wydawało się, że będą żyli razem długo i szczęśliwie. Nic więc dziwnego, że kiedy się rozstali, Jacek Rozenek nie skacze pod sufit z radości. Pewnie przeżywa, że jego małżeństwo z Małgorzatą Rozenek może się skończyć rozwodem. To oczywiste. Se.pl idzie jednak krok dalej. Sugeruje, że Jacek Rozenek tkwi "w szponach alkoholu".

Okazuje się, że aktor ostatnio coraz częściej zagląda do kieliszka. "Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's (whisky - red.) - napisał na swoim profilu na Facebooku - donosi tabloid.

Warszawa, 07.12.2012, Galeria Mokotow - Malgorzata Rozenek podczas zabiegu manicure  NZ. Malgorzata Rozenek  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM Publikacja na odpowiedzialnosc Wydawcy, zdjecie paparazzi. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Co aktor pisze jeszcze na swoim Facebooku? Na przykład to, że zabiera Jacka Daniel'sa na narty.

"Moja pierwsza samojebka na wyciągu, przyjeżdżajcie, co tak sam będę jeździł...", "Idę popełnić samobójstwo na stoku ( ). Jest jeden wielki zielony słup z reklamą szkoły narciarskiej, rozpędzę się i mam nadzieję, że nie zdąży mi umknąć" - pisał aktor. Ale po świętach pojawił się kolejny, jeszcze bardziej dramatyczny tekst: "Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's" - czytamy na Se.pl.

Podobno Małgorzata Rozenek martwi się tymi wpisami męża. Przyjaciel pary twierdzi, że aktor nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. Odkrywcze niezwykle. Przecież nigdy wcześniej nie rozwodził się z kobietą, z którą ma dwoje dzieci.

Mamy nadzieję, że troska tabloidu jest wysoce przesadzona.

Pegaz

Więcej o:
Komentarze (5)
Rozenek nie radzi sobie z rozstaniem? "Gardzę sobą"
Zaloguj się
 • oioioilolo

  Oceniono 77 razy 73

  "Przecież nigdy wcześniej nie rozwodził się z kobietą, z którą ma dwoje dzieci.

  Fakt, to przecież nie to samo, co rozwód z kobietą, z którą ma się jedno dziecko. Bo taki Rozenek ma już dawno za sobą :P

 • nawia

  Oceniono 26 razy 20

  Sorry, ale nie wierzę w prawdziwość uczuć i emocji wylewanych na fejs-zbuku. To wszystko na pokaz. A podobno "myster" Rozenek jest świetnym coachem.

 • frankyy

  Oceniono 24 razy 16

  Straszna żenada! co za obciach! do tego jeszcze wideo z tym obleśnym dziennikarzyną....

 • blackorange

  Oceniono 16 razy 14

  Baby bardziej od facetów głupieją jak dorwą się do kasy.Jest tyle innych ,że spokojnie się bez niej obejdzie a ona w końcu spadnie z hukiem z tego sztucznego piedestału zrobionego z kłamstw marketingowców ;) .

 • pan.malowany

  Oceniono 16 razy 2

  Oooo rozkleil sie Mr Nic.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX