Małgorzata Rozenek: Wydarzenia tego roku mnie przerosły

Perfekcyjna Pani Domu zrobiła podsumowanie.
Małgorzata Rozenek podsumowuje rok Perfekcyjna Pani Domu uważa, że wydarzenia mijającego roku odrobinę ją przerosły Gościem sylwestrowego wydania "Dzień Dobry TVN" była Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu wyznała, że wydarzenia mijającego roku odrobinę ją przerosły. Koniec roku skłania do refleksji. Do zwierzeń w studiu telewizyjnym nakłonili Małgorzatę Rozenek dziennikarze "Dzień Dobry TVN". Jak ostatnie 12 miesięcy ocenia Perfekcyjna Pani Domu? - Mam wrażenie, ze wydarzenia tego roku odrobinę mnie przerosły i myślę, że to nie było tak, że planowałam, to co się wydarzyło. To był bardzo ciekawy rok - wyznała. Rzeczywiście, rok 2012 przyniósł wiele zmian w życiu Perfekcyjnej Pani Domu. Jej program bił rekordy popularności, wynosząc Małgorzatę do rangi gwiazdy: panie chciały wyglądać jak ona, a nawet żyć w ten sam sposób. Jednak, jak mówi stare porzekadło, "co leci w górę, musi spaść". Boleśnie przekonała się o tym Małgorzata - po fenomenalnym sukcesie przyszedł czas na przełknięcie gorzkiej pigułki, kiedy na jaw wyszły drobne oszustwa producentów "PPD". Okazało się, że Rozenek do sprzątania we własnym domu zatrudnia pokojówkę, a rad dotyczących utrzymania czystości udziela jej wynajęta na potrzeby programu ekspertka. - Miałam to szczęście, że ten największy peak takiego zainteresowania i może trochę hejterstwa przypadł na dosyć specyficzny moment w moim życiu i też na czas ciężkiej pracy(...). Albo pracowałam, albo byłam z dziećmi i tak naprawdę bardzo trudno było się tym przesadnie interesować. Oczywiście dochodziło to do mnie, od znajomych, od ludzi z zewnątrz, ale to nie jest chyba najważniejsze - utrzymuje Małgorzata Rozenek. Do tego doszedł rozwód z mężem, Jackiem Rozenkiem. Czy jest w jej życiu nowy mężczyzna? Na pytanie dziennikarki o miłość, Perfekcyjna Pani Domu odpowiedziała, że najbardziej na świecie kocha... swoje dzieci. Jak w takim razie powinny brzmieć życzenia noworoczne dla Małgorzaty Rozenek? - Chciałabym, żeby ten 2013 był może spokojniejszy - wyjawiła w programie. I tego jej życzymy!

Koniec roku skłania do refleksji. Do zwierzeń w studiu telewizyjnym nakłonili gwiazdy dziennikarze Dzień Dobry TVN. Jak ostatnie 12 miesięcy ocenia Małgorzata Rozenek?

Mam wrażenie, ze wydarzenia tego roku odrobinę mnie przerosły i myślę, że to nie było tak, że planowałam, to co się wydarzyło. To był bardzo ciekawy rok - wyznała.

Rzeczywiście, rok 2012 przyniósł wiele zmian w życiu Perfekcyjnej Pani Domu. Jej program bił rekordy popularności, wynosząc Małgorzatę do rangi gwiazdy: panie chciały wyglądać jak ona, a nawet żyć w ten sam sposób.

Małgorzata Rozenek Kapif

Jednak, jak mówi stare porzekadło, "co leci w górę, musi spaść". Boleśnie przekonała się o tym Małgorzata - po fenomenalnym sukcesie, przyszedł czas na przełknięcie gorzkiej pigułki, kiedy na jaw wyszły drobne oszustwa producentów "PPD". Okazało się, że Rozenek do sprzątania we własnym domu zatrudnia pokojówkę, a rad dotyczących utrzymania czystości udziela jej, wynajęta na potrzeby programu, ekspertka. Na głowę Małgorzaty posypały się gromy.

Miałam to szczęście, że ten największy peak takiego zainteresowania i może trochę hejterstwa przypadł na dosyć specyficzny moment w moim życiu i też na czas ciężkiej pracy(...). Albo pracowałam, albo byłam z dziećmi i tak naprawdę bardzo trudno było się tym przesadnie interesować. Oczywiście dochodziło to do mnie, od znajomych, od ludzi z zewnątrz, ale to nie jest chyba najważniejsze - utrzymuje Małgorzata Rozenek.

Do tego doszedł rozwód z mężem, Jackiem Rozenkiem. Czy jest w jej życiu nowy mężczyzna? Na pytanie dziennikarki o miłość, Perfekcyjna Pani Domu odpowiedziała, że najbardziej na świecie kocha... swoje dzieci.

Małgorzata Rozenek Kapif

Jak w takim razie powinny brzmieć życzenia noworoczne dla Małgorzaty Rozenek?

Chciałabym, żeby ten 2013 był może spokojniejszy - wyjawiła w programie.

I tego jej życzymy!

bb

Więcej o:
Komentarze (4)
Małgorzata Rozenek: Wydarzenia tego roku mnie przerosły
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 26 razy 18

  Najważniejsze beztalencia wypromowane przez Plotka w roku 2012:

  - Natalia Siwiec,
  - Grycanki,
  - Małgorzata Rozenek.

 • fanizymiko

  Oceniono 22 razy 14

  "Małgorzata Rozenek: Wydarzenia tego roku mnie przerosły"

  Tak to bywa Pierwsza Konserwatorko Powierzchni Płaskich jak się domowe brudy pierze publicznie.

 • pan.malowany

  Oceniono 24 razy -4

  Nie "cie" przerosly tylko nigdy nie doroslas do bycia gwiazda, blacharo. Sciere w rece i kible szorowac a nie madrzyc sie na wizji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX