Natalia Siwiec będzie mieć swój własny program w TVN! Razem z Agnieszką Szulim

Panie poprowadzą nowy program o celebrytach.

Jedna lubi pokazywać ciało, druga rozstała się z TVP po tym, jak nieopatrznie zdradziła, że pali marihuanę. Teraz obie będą twarzami nowego programu TVN, którego robocza nazwa brzmi „Showtime”. To będzie podsumowanie tygodnia w branży rozrywkowej. Panie się podzielą rolami: Siwiec będzie przeprowadzać rozmowy z celebrytami podczas imprez branżowych, z kolei Szulim będzie zapraszała gości do studia. Program wystartuje na początku lutego i będzie emitowany w niedzielne wieczory.

Nagrany został już pilotowy odcinek produkcji, który spodobał się kierownictwu stacji i dlatego zdecydowano o realizacji całej serii. Za produkcję programu odpowiada Remik Maścianica, były szef „Dzień dobry TVN” - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Natalia SiwiecKapif

Ciekawe, czy spodoba się widzom.  Jeżeli Natalia Siwiec będzie tak sprawnie przepytywać gwiazdy jak eksponuje swoje wdzięki, a Agnieszka Szulim odkrywać ich sekrety z taką łatwością z jaką zdradza własne, to kto wie?

agnieszka szulim, feel the beauty sonywbf

alex

Więcej o:
Komentarze (21)
Natalia Siwiec będzie mieć swój własny program w TVN! Razem z Agnieszką Szulim
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ossa

  Oceniono 39 razy 35

  Biorąc pod uwagę charakterystyczny "typ urody", styl i klasę, brakuje jeszcze Węgrowskiej.

 • meg77

  Oceniono 34 razy 30

  Liczę w tym przypadku na sukces na miarę Woli i Tysio. Na pohybel decydentom z TVN-u, którzy mają statystycznego odbiorcę za ... no coś takiego, jak tam szanowny pan Miecugow raczył bredzić.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 31 razy 25

  'Jeżeli Natalia Siwiec będzie tak sprawnie przepytywać gwiazdy jak eksponuje swoje wdzięki, [...]" - jeszcze nie widziałem tego, żeby dupą rozmawiać.

  "a Agnieszka Szulim odkrywać ich sekrety z taką łatwością z jaką zdradza własne, to kto wie?" - Szulim będzie odkrywać sekrety...

  To Miszczakowi jeszcze staje, że takie wziął?

 • jablonexkociak

  Oceniono 25 razy 21

  Znaczy co,będzie program pt: "Wybielamy odbyt kolorowo"?

 • belial26

  Oceniono 22 razy 20

  Nie oglądam TVN-u.Gó... takie same jak Fakt czy Radio Eska.Dziewczynki mają tam karierę zapewnioną.Zawiń gó... w papierek i powiedz,że to cukierek...

 • jakub_md

  Oceniono 19 razy 19

  siwiec chce być seksowna a wychodzi z niej taka tania porno lala. Do kitu :)

 • koja

  Oceniono 21 razy 19

  TVN od dawna już przestał być profesjonalną stacją. Im zależy tylko na kasie. Jak coś oglądam to już nie wiem co ? Reklamy czy film.Więc Siwiec nadaje się tam idealnie. Bo od tego botoksu one wszystkie robią się do siebie podobne. Szulim wcale nie ma mniejszych ust od Siwiec.

 • paola1900

  Oceniono 21 razy 19

  I to jest właśnie upadek polskiej telewizji. Do czego to doszło żeby kurewki zatrudniać.

 • demonika

  Oceniono 18 razy 18

  TVN jak zwykle bardzo wybredny w wyborze swoich "gwiazd"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX