Shakira jednak NIE urodziła?! Pique sobie zażartował!

Piłkarz zrobił nam psikusa!

Z całego świata popłynęły już gratulacje dla szczęśliwych rodziców, Pique i Shakiry, a tymczasem Gerard Pigue zrobił wszystkim psikusa! W Hiszpanii bowiem 28. grudnia to Dzień Niewiniątek, odpowiednik naszego Prima Aprilis, w którym robi się innym żarty. Pique wyjaśnił to na swoim Twitterze, choć nadal stopniował napięcie sugerując, że jego syna ma na imię"Niewiniątko":

Ma już nawet imię. To niewiniątko. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji Dnia Niewiniątek - napisał na Twitterze.

PiqueScreen z Twitter.com

Shakira i Gerard PiqueAP

Shakira jest dopiero w 8. miesiącu, na szczęśliwe rozwiązanie będziemy musieli więc trochę poczekać. Sprawę wyjaśnił znany bloger, Perez Hilton:

Dzień Niewiniątek jest obchodzony w Hiszpanii i Meksyku i świętuje dzień, kiedy Maryja i Józef oszukali Heroda, wywożąc Jezusa z Betlejem, zanim Herod mógł go zabić - wyjaśnił na blogu.

My też daliśmy się nabrać. Bardzo ucieszyliśmy się z narodzin potomka piłkarza i piosenkarki. Ładnie to sobie tak żartować, panie Pique? ;)

Spain's national soccer player Gerard Pique smiles during an interview with Reuters media during the Euro 2012 soccer tournament in Gniewino June 25, 2012.  REUTERS/Kacper Pempel (POLAND - Tags: SPORT SOCCER) REUTERS/KACPER PEMPEL

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
Shakira jednak NIE urodziła?! Pique sobie zażartował!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 26 razy 10

  "Bardzo ucieszyliśmy się z narodzin potomka" - z czego się ucieszyliście, durne gimbole, skoro użytkownicy pisali, że to humbug?

  "oioioilolo
  Nie ma czego gratulować, daliście się nabrać. Dzisiaj jest Dzień Świętych Niewiniątek (Dia de los Santos Inocentes), w którym Hiszpanie robią sobie takie żarty jak my na Prima Aprilis. Pique już wyjaśnił sprawę, pisząc że syn będzie miał na imię Inocenty, czym dał jasno do zrozumienia że poprzedni twitt był żartem."

  "W Hiszpanii bowiem 28. grudnia to Dzień Niewiniątek, odpowiednik naszego Prima Aprilis, w którym robi się innym żarty. Pique wyjaśnił to na swoim Twitterze" - wyjaśnił specjalnie przymulcom z redachcji Plotek.pl.

  Angelika Swoboda będzie odpowiedzialna za serwis informacyjny w RMF.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 1 raz 1

  A ja się nabrałam ;-))

 • m.....

  Oceniono 1 raz 1

  ooo jesooo ale historia Shakira nie urodziła:o

 • mgr.nauk

  Oceniono 6 razy 0

  A to obszczymurek z niego! A ja już tak sie ucieszyłem, że nie wiedziałem co ze sobą zrobić z tej radości. Nie daruje temu bydlakowi, że tak mnie oszukał! Zycze mu żeby ten pomiot sie okazał podobny do diabła i wtedy wyjdzie na jaw z kim ona mu przyprawiała rogi.
  p.s.
  kto to jest Szakira?

 • ptr0

  Oceniono 2 razy -2

  Ale idiota. Żeby jeszcze tego nie żałował....

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy -3

  Szkoda mi tylko Shakiry, że związała się z takim debilem.

 • marta220390

  Oceniono 14 razy -4

  Nawet nie sprawdzicie wiarygodności newsa. Ktoś napomknął "Shakira urodziła" to od razu lecicie i piszecie. A potem jak wychodzi,że to fake, to znowu lecicie i piszecie newsa,tym razem seplenicie coś,że to jednak nie prawda i koniec końców wychodzicie na Cymbałów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX