Rozczochrana Shakira, USG pierwszego dziecka i... Jaki był ten rok dla chłopaka gwiazdy?

To był dla niego bardzo ważny czas.

To był niezwykły rok dla 25-letniego obrońcy Barcelony. Gerard Pique, wraz z kolegami z reprezentacji Hiszpanii, obronił tytuł Mistrza Europy. Także jego życie prywatne wywróciło się do góry nogami, w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa. Pique i jego partnerka, Shakirą, oczekują swojego pierwszego dziecka!

Shakira, Gerard Pique Screen z Facebook.com

W obliczu zbliżającego się nieuchronnie końca roku, piłkarz zrobił podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy, a swoimi wnioskami podzielił się z na Facebooku:

Co ciekawe, filmik nie jest kroniką wydarzeń, jakie miały miejsce w mijającym roku, ale osobistym zapisem ulotnych momentów, które najbardziej zapadły Gerardowi w pamięć. Wśród wybranych przez Pique fotografii, możemy podziwiać m.in. rozczochraną Shakirę siedzącą za stołem, pierwsze zdjęcie USG ich nienarodzonego dziecka, drużynę Hiszpanii świętującą zwycięstwo w Mistrzostwach Europy, a także... Felixa Baumgartnera wykonującego skok ze stratosfery! Jak Wam się podoba?

Shakira, Gerard Pique Screen z Twitter.com

euro 2012, reprezentacja hiszpanii AP/Antonio Calanni

 

Gerard Pique int

bb

Więcej o:
Komentarze (4)
Rozczochrana Shakira, USG pierwszego dziecka i... Jaki był ten rok dla chłopaka gwiazdy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • paola1900

  Oceniono 10 razy 8

  ,,Chłopak Shakiry" Jezu jak mnie irytuje takie gadanie, facet sam osiągnął wiele ale dla niektórych jest znany tylko jako partner znanej piosenkarki. I skoro tak sobie wspominamy mijający rok, to wszystkim użytkownikom Plotka chciałabym życzyć, aby ten nadchodzący był jeszcze lepszy niż obecny.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 1

  Gdzie - ja się pytam - są slajdy?
  "Wśród wybranych przez Pique fotografii, możemy podziwiać m.in. rozczochraną Shakirę siedzącą za stołem, pierwsze zdjęcie USG ich nienarodzonego dziecka, drużynę Hiszpanii świętującą zwycięstwo w Mistrzostwach Europy, a także... Felixa Baumgartnera wykonującego skok ze stratosfery" - przecież to kopacz. Trudno, żeby nakręcił film o czytaniu książki, skoro jedyną lekturą jest program TV.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX