Jacek Rozenek przerywa milczenie: U nas nie ma żadnego kryzysu. Przyjaciel Rozenków: Chcą się rozwieść po cichu

Jak jest naprawdę?
Jacek Rozenek przerywa milczenie Jak jest naprawdę w małżeństwie Perfekcyjnej Pani Domu? Jacek Rozenek w "Twoim imperium" o swoim małżeństwie: - Człowiekowi przykro się robi, gdy czyta bzdury na swój temat. Nie ma żadnego kryzysu. Małgorzata i Jacek Rozenkowie są małżeństwem od dziewięciu lat. Ostatnio, za sprawą programu w TVN, Perfekcyjna Pani Domu stała się sławniejsza od męża-aktora. Para od września przestała pokazywać się razem. "Show" doniosło, że Rozenkowie przechodzą małżeński kryzys i chcą się rozwieść. Oboje milczeli, aż do teraz. Jacek Rozenek w rozmowie z "Twoim imperium" zaprzecza: Nie komentuję życia osobistego, ale człowiekowi przykro się robi, gdy czyta bzdury na swój temat. To wymysły jakichś zawistników. Nie ma żadnego kryzysu - powiedział. Tymczasem w "Party" czytamy, że pozew rozwodowy Rozenków trafi do sądu jeszcze przed świętami, a Jacek wyprowadził się z domu. Podobno Rozenkowie chcą uniknąć rozgłosu i niepotrzebnych plotek: - Gosia i Jacek chcą rozwieść się po cichu, bez dziennikarzy i kamer. Pewnie do końca im się to nie uda, ale dla dobra dzieci na pewno nie będą publicznie prali brudów - powiedział magazynowi "Party" przyjaciel rodziny Rozenków. Jak myślicie? Rozenek robi dobrą minę do złej gry?

Małgorzata i Jacek Rozenkowie są małżeństwem od dziewięciu lat. Ostatnio, za sprawą programu w TVN, Perfekcyjna Pani Domu stała się sławniejsza od męża-aktora. Para od września przestała pokazywać się razem. "Show" doniosło, że Rozenkowie przechodzą małżeński kryzys i chcą się rozwieść. Oboje milczeli, aż do teraz. Jacek Rozenek w rozmowie z "Twoim imperium" zaprzecza:

Nie komentuję życia osobistego, ale człowiekowi przykro się robi, gdy czyta bzdury na swój temat. To wymysły jakichś zawistników. Nie ma żadnego kryzysu - powiedział.

Jacek Rozenek, Małgorzata Kostrzewska-Rozenek KAPIF

Tymczasem w "Party" czytamy, że pozew rozwodowy Rozenków trafi do sądu jeszcze przed świętami, a Jacek wyprowadził się z domu:

Razem zdecydowali, że Małgosia z synami zostaną w ich domu, Jacek zaś wynajmie mieszkanie w centrum miasta.

Podobno Rozenkowie chcą uniknąć rozgłosu i niepotrzebnych plotek:

Gosia i Jacek chcą rozwieść się po cichu, bez dziennikarzy i kamer. Pewnie do końca im się to nie uda, ale dla dobra dzieci na pewno nie będą publicznie prali brudów - magazynowi "Party" powiedział przyjaciel rodziny Rozenków.

Jak myślicie? Rozenek robi dobrą minę do złej gry?

varg

Więcej o:
Komentarze (9)
Jacek Rozenek przerywa milczenie: U nas nie ma żadnego kryzysu. Przyjaciel Rozenków: Chcą się rozwieść po cichu
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 7

  Pozew może wyląduje w sądzie, ale poza tym będzie przecież perfekcyjnie.

 • przystojniaczek

  Oceniono 13 razy 7

  Jeśli Rozenek prawde gada i nie chce sie rozwieść z tą lanserka to szacun za opanowanie i cierpliwośc ...ja bym nie wytrzymał z babką która sprzedaje prywatność na prawo i lewo ,promuje sie na każdej imprezie...kariera jedno ale zycie prywatne powinno byc PRYWATNE.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  "Jacek Rozenek przerywa milczenie" zabrzmiało tak, jakby był wykorzystywany przez wiele lat w ciemnej piwnicy;D;D

 • meluzynek

  Oceniono 8 razy 6

  Jak dla mnie to całe zamieszanie jest po to, aby ludzie przestali ją krytykować za to, że ściemniała w sprawie swojego wieku, pomocy domowejitd. Teraz ludzie zamiast zastanawiać się czemu kłamano w tylu sprawach związanych z PPD, zaczynają jej współczuć rozwodu. Być może nawet jej osoby z mediów, które jechały program, trochę zmiękną.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 4 razy 4

  A może to coś w stylu Edytki Herbuś? Niby ukochanego straciła, a jednak odzyskała i później opisała w jakimś szmatławcu jak tego dokonała... Cud, miód i nudności ;@

 • puch.marny

  Oceniono 10 razy 4

  "Pewnie do końca im się to nie uda, ale dla dobra dzieci na pewno nie będą publicznie prali brudów".

  Perfekcyjna pani domu poradzi sobie z każdym brudem... Wszak publiczne pranie i sprzątanie ma opanowane do PERFEKCJI...

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 3

  Po rozwodzie PPD napisze książkę.

 • lochalocha

  Oceniono 9 razy 3

  zawistnicy, haha, dobre sobie. czego im można zazdroscic? tego ze za pieniadze jedno i drugie robi z siebie idiote przed cala Polska? przeciez ta kobieta dzieki udzialowi w show tvnu ma na zawsze przylepiona latke patologicznej klamczuchy, zas on w spolecznej swiadomosci funkcjonuje jako aktor-nieudacznik na utrzymaniu plastikowej gwiazdki sezonu

 • dinto

  Oceniono 6 razy 2

  Gwaltu,rety co sie dzieje,wiatru nie ma las sie chwieje. Co jakas/is celebrycina wepnie sie na afisz to raptem : bec ! rozwod !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX