Nergal się wkurzył: Ku**a, jak mógłbym nie pisać o Dodzie? To tak, jakby ktoś sztucznie wyciął bardzo ważny element mojego życia!

Lider Behemotha tłumaczy się z pisania w swojej książce o Dodzie.

Nergal był gościem ostatniego odcinka internetowego talk-show "20 m2 Łukasza". Nie mogło oczywiście obejść się bez pytań o Dodę. Kiedy rozmowa zeszła na byłą miłość lidera Behemotha i fakt, że wiele fragmentów jego książki "Spowiedź heretyka" jest poświęconych właśnie Dodzie, Nergal nieźle się wkurzył i zareagował bardzo emocjonalnie:

Nawet ostatnio kolega z zespołu mówi: przeczytałem tą książkę i k.., za dużo o Dodzie, po co w ogóle o niej piszesz? A ja mówię: nie rozumiem pytania, k.. jak mógłbym o niej nie pisać? W sensie co? Mam w sposób sztuczny wyciąć bardzo ważny element mojego życia i osobę, która była jego częścią? To tak jakbyś próbował zbudować mur i wyjąc kilka cegieł. No, to się zawali - odpowiedział Nergal w wywiadzie dla "20 m2".

Nergal, Łukasz Jakóbiak20 m2

Adam Darski odczuwał nawet potrzebę wytłumaczenia się z tego, że chciał zdobyć popularność swojej książki właśnie dzięki wzmiankach o Dodzie. Według niego dowodem na to, że tego nie robił, jest fakt, że... nie zamieścił w książce żadnych wspólnych zdjęć z wokalistką:

Ktoś zarzucał mi, że opieram promocję tej książki na swoim byłym związku. Myśląc logicznie gdybym bardzo chciał, mamy oczywiście wspólne zdjęcia i te bardzo śmieszne i często kompromitujące, ale to są moje rzeczy to jest szacunek dla drugiej osoby, absolutnie w życiu bym tego nie zrobił, bo nie po prostu. Brak tych zdjęć pokazuje moje intencje - broni się w Nergal.

Wspólne zdjęcia Nergala i Dody nie należą akurat do deficytowych i łatwo można je znaleźć w Internecie.

Doda, Nergal, Adam Darski, Dorota Rabczewskakapif

Jednego nie możemy zarzucić Darskiemu: mimo że z pewnymi oporami, to wreszcie przyznał się, że ogromną popularność w Polsce zawdzięcza właśnie związkowi z Dodą.

Masz świadomość, że to dzięki Dodzie wszedłeś do polskiego show-biznesu? - zapytał Jakóbiak.
Było kilka czynników, które wpłynęły na to. Poniekąd masz rację, tak - odpowiedział wreszcie.

 Doda Dorota Rabczewska ,Nergal Adam Darski kapif

Lider Behemotha pokusił się nawet o stwierdzenie, że jest pewien, że wkrótce pogodzi się z Dodą:

Czy sądzisz, że nadejdzie moment pojednania z Dorotą? - zapytał prowadzący.
Jestem o tym przekonany - odpowiedział Nergal z zaskakującą pewnością siebie.

Ciekawe, co na to Doda?

dodaScreen z facebook.com

Cały wywiad obejrzycie tutaj:

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Nergal się wkurzył: Ku**a, jak mógłbym nie pisać o Dodzie? To tak, jakby ktoś sztucznie wyciął bardzo ważny element mojego życia!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meluzynek

  Oceniono 34 razy 26

  "jak mógłbym nie pisać o Dodzie?"

  Kogo by obchodziła jego biografia, gdyby nie wątek o Dodzie?W końcu w Polsce jest znany jako były Dody niż jako muzyk. Nikogo nie obchodzi jego intelektualny bełkot o diable, ani to kiedy zainteresował się muzyką. Obrabianie Dodzi tyłka,to się sprzeda.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  "Nergal się wkurzył:..."
  Powinien zacząć pijać meliskę...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 7

  A to brzydkie MetroEmoCoś dalej kręci te wywiadziki w kawalerce?

  @dyzio
  :D

 • dyziomarzyciel

  Oceniono 22 razy 6

  Ihaha prrr iihaaaa ihaaa prrrr ihaha prrrrr iha iha prrrrr .... zarżał człowiek z twarzą konia i z pewną nieśmiałością wyprychał że ma fotki śmieszne i często kompromitujące na temat pewnej klaczki co stała niedawno obok niego przywiązana do żłoba. Kopytkiem od niechcenia kopnął w kamyczek a cała stajnia z oborą zamarła w bezruchu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX