Doda spędzi święta pod palmami! Gdzie się wybiera?

Królowa woli wygrzać się na plaży.

Doda znana jest ze swojego niestandardowego podejścia do życia. Tym razem, w rozmowie z dziennikarzem "Vivy", wyjawiła, że do świątecznej tradycji podchodzi z dużym dystansem. W wywiadzie dla magazynu zapowiedziała, że tegoroczne Boże Narodzenie spędzi, jak co roku, w ciepłych krajach:

Nie przepadam za świętami, nie zaprzątam sobie głowy gotowaniem (...). Nie znoszę natomiast tradycji dzielenia się opłatkiem i rutynowych życzeń (...). Ale ja i tak wybieram się na Karaiby.

Co ciekawe, artystka utrzymuje, że na świąteczny wypoczynek pojedzie sama, ewentualnie z przyjaciółką. O swoim partnerze, Błażeju Szychowskim, nie wspomniała ani słowem.

doda, błażej szychowskiKapif

W poprzednie święta gwiazda odstąpiła jednak od swojej dorocznej tradycji i została w Polsce ze swoim ukochanym. Mediom powiedziała, że pierwszy dzień spędzili u rodziców Dody, a drugi - u rodziców Błażeja. Były to pierwsze wspólne święta pary. Czyżby Królowa zatęskniła jednak do Wigilii w pełnym słońcu?

bb

Więcej o:
Komentarze (11)
Doda spędzi święta pod palmami! Gdzie się wybiera?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 7

  Niestety, pewnie ma bilet powrotny. A przecież wszyscy trzymamy kciuki, by w końcu w tej Hameryce karierę zrobiła :)

 • morcheeba

  Oceniono 8 razy 2

  A kogo to, ku...wa obchodzi?

 • olalola

  Oceniono 8 razy 0

  A czy kogoś to obchodzi ???? byle jak najdalej !!!

 • milewidziany

  Oceniono 10 razy 0

  ojojoj ...pod palmami......ale luksus....za 4 tysiaki.....klekajcie narody.....krolowa na to stac......

 • monikajaros

  Oceniono 14 razy 0

  Gdzie spędzę Sylwestra? Miałam nie mówić, bo nie lubię się chwalić, ale zrobię tym razem wyjątek. Tę cudowną noc spędzę występując dla miliardera. Nie dla jakiegoś tam milionera. Tak tak…. Prywatna wyspa, jacht, południe Europy. Pofarbuję się na blond ( bo tylko blond ma w sobie sex i ogień), pokażę jednego sutka, potem drugiego, a gdy zabije dwunasta odsłonię prawy pośladek. Wiem, że facet nie oczekuje ode mnie piania , więc nawet nie zamierzam powalać go swoim superowym głosiskiem. Po co marnować taki materiał;) Potem wrócę do naszego grajdołka i jakoś tam będę prosperować aż do następnego Sylwestra, którego już mam zaklepanego w kosmosie. To będzie odlot, a Madonna będzie mi cipkę lizać. Bo królowa jest tylko jedna" !

 • russel

  Oceniono 14 razy 0

  "Nie przepadam za świętami, nie zaprzątam sobie głowy gotowaniem. Nie znoszę natomiast tradycji dzielenia się opłatkiem i rutynowych życzeń".

  Wiemy, wiemy. Będziesz zboku bawił się drejdlem, jak w każdą Chanukę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX