Doda znów wymienia członków Queen Teamu! Kto tym razem stracił pracę?

Kolejne zmiany w życiu artystki. Tym razem zawodowym.

Królowa po raz kolejny wymienia członków Queen Teamu. Tym razem z drużyną Dody musi pożegnać się rzecznik prasowy gwiazdy. Piosenkarka rozstała się z Pawłem Kasą.  Jego miejsce wraz z początkiem grudnia zajął Piotr Wróbel.

Nowy rzecznik artystki wydał dzisiaj oświadczenie, w którym poinformował, że przejmuje wszystkie obowiązki swojego poprzednika. Do oświadczenia dołączona była informacja dotycząca zmian na stanowisku managerskim, mających nastąpić 01.01.2013 roku. Kto zostanie nowym managerem Dody na razie pozostaje tajemnicą, dlatego też za wszelkie sprawy zawodowe odpowiada obecnie asystentka artystki.

Nie są to pierwsze zmiany w drużynie Królowej, wystarczy wspomnieć chociażby jej burzliwe rozstanie z managerką Mają Sablewską. Czy współpraca z nowymi członkami Queen Teamu będzie miała mniej gwałtowny przebieg?

doda, maja sablewska

fot. Kapif

Byli managerowie Dody udzieliliby prawdopodobnie odpowiedzi przeczącej. Mieli oni okazję wymienić swoje doświadczenia na polu współpracy z artystką podczas programu telewizji TTV "Raz lepiej raz gorzej". (Kiedyś jej usługiwali, a teraz ją obgadują. Kto chce wojny, a kto broni Dody? I co tu robi Jarosińska)

I tak oto usłyszeliśmy, że Doda miała pobić swojego byłego managera Jakuba Majocha i znajomą z branży Monikę Jarosińską. Ten pierwszy stwierdził ponadto, że znajomość z gwiazdą bywała trudna:

Próbowaliśmy się zaprzyjaźnić, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu. To powoduje dużo spięć.

W obronie piosenkarki stanęli jednak Jarosław Burdek i Maja Sablewska, która nie chciała dzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z Dodą i ograniczyła się do stwierdzenia, że ma ona po prostu trudny charakter:

To nie jest łatwa postać, z którą się łatwo pracuje.

Czas pokaże, czy nowi współpracownicy Dody będą mieli odmienne zdanie na temat pracy z gwiazdą.

adams

Więcej o:
Komentarze (17)
Doda znów wymienia członków Queen Teamu! Kto tym razem stracił pracę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marta220390

  Oceniono 41 razy 19

  " za wszelkie sprawy zawodowe odpowiada obecnie asystentka artystki. "
  Jakiej artystki?! Ta "piosenkarka", samozwańcza królowa i artystka nie nagrywa od ponad roku i nie robi nic oprócz pozowania na"ściankach" na promocjach w centrach handlowych ze swoim przydupasem oraz udzielania dennych wywiadów w gazetach za 0.99zł. Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby takiego zwykłego celebrytę nazywać artystą.

 • polausa

  Oceniono 35 razy 17

  smroda za brak sukcesow wini wszystkich tylko nie siebie, menager nie wrozka, z gowna bata nie ukreci!

 • russel

  Oceniono 22 razy 12

  Queen teamu? Queer teamu!

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 8

  Buhahaha skonam:D:D
  Queen team;D;D;D
  Królowa, której słoma z butów wychodzi, a ostatnimi czasy wytworzyła tragiczny teledysk.
  Queen team? Fuck it!

 • rabarbara

  Oceniono 6 razy 6

  Co to kogo obchodzi?!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Ja w dalszym ciągu czekam na szczegóły tego sylwestra, który ponoć spędziła z milionerem i który jej zapłacił ciężkie pieniądze za występ. Nagadała, nagadała, szczegóły wkrótce - a tu nic. Mitomanka.
  A że zmienia? To raczej oni odchodzą. Przecież ona nie jest żadną gwiazdą, a pszennoburaczanym typem, który ma jakieś tam pieniądze.

 • jablonexkociak

  Oceniono 9 razy 1

  WIEM!Wiem jaki jest plan.Do "kłuin timu" przyjmą osobników +67,na ich tle ciechanowski trans dalej będzie wyglądać młodo.

 • ladyzgaga

  Oceniono 7 razy 1

  Ona mnie już tak nie wku...a, jak ten przydupas Strzychowski czy jak mu tam

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 0

  precz z tatarskim pyskiem-precz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX