Ilona Łepkowska odchodzi na emeryturę!

Zaskoczeni?

Ilona Łepkowska, królowa polskich seriali, odchodzi na emeryturę - podaje "Wprost".

Ja już naprawdę nie mam siły mówić o serialach, tłumaczyć się, udzielać wywiadów. Odchodzę na emeryturę. Spokojnie mogę przejść w stan spoczynku już w przyszłym roku - powiedziała.

Taką odpowiedź dziennikarze tygodnika uzyskali, gdy zadzwonili do scenarzystki z prośbą o rozmowę o jej najnowszym serialu, "Wszystko przed nami", który ma słabe wyniki oglądalności.

"Wszystko przed nami" ma oglądalność zdecydowanie poniżej oczekiwań. Rozumiem, że to może frustrować. Tym bardziej, że przez lata całe jej telenowele miały wielomilionowe, stałe widownie. Trudno mi jednak uwierzyć, że rzeczywiście przez to Ilona Łepkowska wycofa się z rynku. Za długo na nim funkcjonuje, by reagować tak nerwowo - mówi Maciej Grzywaczewski dla "Wprost", wiceprezes ATM Grupy, producenta m.in. "Galerii".

Ilona Łepkowska, Weronika RosatiKAPIF

Nie wszyscy wierzą w deklaracje Łepkowskiej o przejściu na emeryturę.

Nie do końca wierzę w tę deklarację, i myślę, że już niedługo usłyszymy z ust pani Ilony (tu zacytuję klasyka) że "pogłoski o jej śmierci były mocno przesadzone" - mówi Andrzej Staszczyk, główny scenarzysta m.in. "Majki" i "Lekarzy".

Ilona Łepkowska nie bez powodu nazywana jest królową polskich seriali. Ma na swoim koncie stworzenie takich hitów jak "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia", a ostatnio "Wszystko przed nami". Popularność i uznanie zdobyła dzięki komediom. Napisała scenariusze do filmów "Och, Karol", "Kogel-mogel", "Galimatias, czyli kogel-mogel 2", "Komedia małżeńska" czy "Nigdy w życiu" (na podstawie książki Katarzyny Grocholi).

Ilona Łepkowska, Teresa Lipowska, m jak miłośćKAPIF

Ilona Łepkowska jest matką chrzestną sukcesu medialnego wielu gwiazd, które zyskały popularność dzięki jej serialom. Kasia Cichopek, Małgorzata Kożuchowska, bracia Mroczek, Katarzyna Zielińska czy Katarzyna Glinka to tylko niektóre osoby z długiej listy.

małgorzata kożuchowska, ilona łepkowskaKapif

Jax

Więcej o:
Komentarze (22)
Ilona Łepkowska odchodzi na emeryturę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nozwwodzie

  Oceniono 47 razy 45

  Nareszcie, krolowa szmiry odchodzi!!!!! Nie wierze, ze inne beda lepsze, ale Lepkowska byla wyjatkowo beznadziejna. Moze nastapi koniec szmirowatych seriali, oglupiajacych telewidzow. Hurra koniec, koniec koniec!!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 39 razy 33

  >i myślę, że już niedługo usłyszymy z ust pani Ilony (tu zacytuję klasyka) że "pogłoski o jej śmierci były mocno przesadzone" - mówi Andrzej Staszczyk, główny scenarzysta m.in. "Majki" i "Lekarzy"< - Łepkowska Markiem Twainem nie jest i nie będzie.

 • espertka88

  Oceniono 20 razy 20

  NARESZCIE! DZIĘKI BOGU!

 • ben_oni

  Oceniono 22 razy 20

  Nie cieszcie się tak bardzo. Grafomania to nieuleczalna choroba a nie zawód.

 • ptr0

  Oceniono 22 razy 14

  58 lat i już na emeryturę? A reszta społeczeństwa ma harować do 67 roku życia? Co to za fanaberie!

 • cezar85

  Oceniono 22 razy 14

  teraz scenariusze będą pisać firmy, których produkty będą reklamować
  Kija urodziła się dzisiaj o czwartej. ubieramy się w swetry wulczanki, bierzemy łyka nałęczowianki i klucze do skody i jedziemy do szpitala koło banku ING, w którym wzięliśmy kredyt zero procent. wyłącz tylko neptuna (kolorowego) i radio kasprzaka wskocz w adidasy reeboka i tak dalej i tak dalej

 • maria10344

  Oceniono 15 razy 11

  Oj,chyba nareszcie.Ten ostatni serial"wszystko przed nami",to w/g mnie niesamowity gniot.
  Pora ustąpić pola młodszym,a jednocześnie podziękować za to co było.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 14 razy 8

  Po takiej deklaracji Łepkowskiej czeka nas zapewne wysyp samobójstw zrozpaczonych kur domowych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX