Mąż Rozenek dostaje nowe propozycje pracy dzięki żonie?!

Opłaca się mieć słynną panią domu.

Jeszcze do niedawna to mąż słynnej Perfekcyjnej Pani Domu był siłą napędową tego tandemu: przez kilka lat grał w polsatowskim "Samym życiu", gdzie wcielał się rolę zastępcy redaktora naczelnego gazety. Teraz jednak role się odwróciły: Małgorzata Rozenek zyskała sławę i stała się bardziej rozpoznawalna, a jej mąż niemal zniknął ze szklanych ekranów.

Jednak kariera Jacka Rozenka znów nabiera tempa: będzie grać w „Barwach szczęścia” w TVP 2, zaproponowano mu także powrót do „Na Wspólnej” - podaje Fakt.pl.

Rozenek Jacek Malgorzatafot. KAPIF

Tabloid twierdzi, że Jacek Rozenek wzmożone zainteresowanie zawdzięcza właśnie popularności żony:

Jacek zdaje sobie sprawę, że to wszystko dzięki Małgosi, która dołączyła do grona dużych gwiazd. Producenci znowu są zainteresowani jego osobą - doniosła "Faktowi" jedna ze znajomych Rozenka.

11.02.2008 Warszawa Fabryka Trzciny Prezentacja wiosennej ramowki telewizji Polsat N/z Malgorzata Rozenek , Jacek Rozenek Fot Piotr Fotek/REPORTEREASTNEWS

Jacek Rozenek założył własną firmę szkoleniową i być może na dobre pogodził się z tym, że nie będzie już wziętym aktorem. Tymczasem, jak sugeruje tabloid, będzie musiał wygospodarować dodatkowo czas na granie w serialach:

Musi teraz wszystko dokładnie przemyśleć i zobaczyć, czy czas pozwoli mu wrócić w pełni do show-biznesu - martwi się jego znajoma w tabloidzie.

Rozenek Ma?gorzata JacekKAPIF

Cieszycie się, że Jacek Rozenek wróci do wyuczonego zawodu?

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Mąż Rozenek dostaje nowe propozycje pracy dzięki żonie?!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 8

  Myślę, że dzięki małżonce to on zostanie gwiazdą holiłódu. Biją się o niego, a jak się już pobiją, to przyjdzie małżonka - perfekcyjna pani domu - i posprząta. Alfred H. dawno nie żyje, bo nakręciłby wiekopomne dzieło o niej pt. "Szklane oko". Na samą myśl mnie trzęsie, taki byłby thriller.

 • espertka88

  Oceniono 4 razy 4

  no,wreszcie przestaje być "mężem swojej żony" ;)

 • nkwd

  Oceniono 10 razy 4

  Tak dzięki żonie.PPD sprząta,gotuje,robi lewatywę ,krawaty wiąże,przerywa ciąże u wszystkich prezesów,producentów itd.Jest nie zastąpiona-ROBOCOP.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Czy on szkoli kolejne PPD?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX