Tajemnica wieku Perfekcyjnej Pani Domu rozwikłana. Jest niezbity dowód!

Koniec domysłów.
Ile lat ma Rozenek? Tajemnica wieku Perfekcyjnej Pani Domu rozwikłana. Jest niezbity dowód! Koniec spekulacji dotyczących wieku Rozenek. Na oficjalnej stronie programu "Perfekcyjna Pani Domu" twórcy podali informację, że prowadząca program ma 34 lata. W prasie i internecie pojawiło się wiele spekulacji dotyczących wieku Małgorzaty Rozenek. Na oficjalnej stronie programu "Perfekcyjna Pani Domu" twórcy podali informację, że jego prowadząca ma 34 lata. Falę kontrowersji wzbudził podpis pod nazwiskiem Rozenek w programie "Polsat Cafe", który informował, że Rozenek ma 41 lat. Se.pl postanowił raz na zawsze uciąć domysły, udostępniając zdjęcia dowodu osobistego Rozenek! Widać tam dokładnie, że urodziła się 1 czerwca 1978 roku. Dowód osobisty więc niezbicie udowadnia, że gwiazda TVN ma 34 lata. Teraz fani i przeciwnicy Rozenek mogą odetchnąć z ulgą - tajemnica jej wieku została w końcu rozwikłana!

W prasie i internecie pojawiło się wiele spekulacji dotyczących wieku Małgorzaty Rozenek. Na oficjalnej stronie programu "Perfekcyjna Pani Domu", twórcy podali informację, że jego prowadząca ma 34 lata. Falę kontrowersji wzbudził ten podpis, w programie Polsat Cafe:

Małgorzata Rozenek screen

Postanowiliśmy to sprawdzić i ukrócić spekulacje, że Małgorzata się odmładza. I ustaliliśmy wiek Perfekcyjnej Pani Domu.

Małgorzata Rozenek urodziła się w 1978 roku, więc ma 34 lata - mówi nasze źródło.

Se.pl poszedł jeszcze dalej. Pokazał zdjęcia dowodu osobistego Rozenek! Widać tam dokładnie, że urodziła się 1 czerwca 1978 roku. Dowód osobisty więc niezbicie udowadnia, że gwiazda TVN ma 34 lata. Teraz fani i antyfani Rozenek mogą odetchnąć z ulgą - tajemnica jej wieku została w końcu rozwikłana!

polanski

Więcej o:
Komentarze (41)
Tajemnica wieku Perfekcyjnej Pani Domu rozwikłana. Jest niezbity dowód!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rams

  Oceniono 125 razy 99

  na 41 lat wygladała "jako tako" Skoro ma 34 to wygląda dramatycznie.

 • number_one

  Oceniono 112 razy 88

  To tylko kolejny dowód na to że żadne kremy, żadne operacje - tylko dobre geny i zdrowy tryb życia stanowią o tym jak się starzejesz. Pani Perfekcyjna jest na to niezbitym dowodem - coby nie robiła i tak wygląda jak 45 latka!

 • chwilka

  Oceniono 57 razy 51

  Ona ma faktycznie coś nie w porządku z oczami. I chyba trochę za bardzo ją odmłodzili. Na mój gust ma z czterdzieści pięć wiosen. To widać, słychać i czuć.

 • mika17

  Oceniono 51 razy 39

  Wspolczuje jej. Ja mam 31 i daleko mi do wygladania jak zmumifikowana 45-latka.

 • princess_leya

  Oceniono 49 razy 35

  Może i ma 34, ale wygląda na 44 i to mimo tych wszystkich cudownych zabiegów i trików telewizyjnych makijażystek...

 • zenio.karaluch

  Oceniono 41 razy 35

  Tere fere, akurat:P Baba wygląda na 48 (a jest po operacjach plastycznych!!!) i niby ma 15 lat mniej? I poleciała do Faktu z dowodem? To chyba tak, jak z zaświadczeniem z Mensy o IQ blachary... BULLSHIT

 • kol.3

  Oceniono 40 razy 32

  Trochę wątpię w te 34 lata. Pani Rozenek ma dzieci z in vitro, starsze ma 6 lat, czyli mniej więcej 7 lat temu (czyli w wieku 27 lat) zaszła w ciąże z in vitro, jak sama podaje .po długim leczeniu. Kobiety przed in vitro leczą się latami, a na zabieg decydują się kiedy zegar biologiczny bardzo przyśpiesza.
  Poza tym przed obecnym małżeństwem pani Rozenek byla już męzatką po czym się rozwiodła co też musiało trochę trwać, a zwłaszcza rozwód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX