;

SZOK! Małgorzata Rozenek i Marta Kaczyńska były PRZYJACIÓŁKAMI

Marta Kaczyńska , Małgorzata Rozenek.

Marta Kaczyńska , Małgorzata Rozenek. (AG/KAPIF)

Perfekcyjna Pani Domu i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej razem dorastały.

Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo" Perfekcyjną Panią Domu, czyli Małgorzatę Rozenek, i Martę Kaczyńską kilkanaście lat temu łączyła zażyła relacja. Według ustaleń magazynu, w 1992 roku Lech Kaczyński i jego rodzina przeprowadzili się z Sopotu do Warszawy. Gdy pracował w Najwyższej Izbie Kontroli, poznał Stanisława Kostrzewskiego (czyli ojca Rozenek- również polityka). Rodziny świetnie się ze sobą dogadywały, a 12-letnia Marta Kaczyńska zaprzyjaźniła się ze starszą o cztery lata Małgorzatą.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek od zawsze była wzorem i przykładem dla innych kobiet i przyjaciółek. Zdaniem "Na Żywo", Marta Kaczyńska była oczarowana starszą koleżanką, która imponowała jej pod każdym względem. Poza przyjaźnią rodziców, łączyły je wspólne pasje. Perfekcyjna Pani Domu była wówczas uczennicą szkoły baletowej i spełniała się tańcząc na scenie. Kaczyńska również miała w swoim życiu epizod z tańcem, jednak kontuzja uniemożliwiła jej dalszą naukę.

 

28.09.2012 GDANSK . MARTA KACZYNSKA PODCZAS POWTORNEGO POGRZEBU ANNY WALENTYNOWICZ .  FOT. DOMINIK WERNER / AGENCJA GAZETAFot. Dominik Werner/AG

Przez wiele lat łączyła je bardzo zażyła relacja, jednak ich drogi w pewnym momencie się rozeszły. Podobno nie utrzymują już kontaktów.

RK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
 • Kinga Rusin, Donald Tusk, Marta Kaczyńska Co łączy Kingę Rusin, Donalda Tuska i Martę Kaczyńską
 • Jarosław Bieniuk, Marta Kaczyńska, Anna Przybylska. Ania Przybylska i Marta Kaczyńska posłały dzieci do tej samej amerykańskiej szkoły!
 • Anna Przybylska, Doda, Marta Kaczyńska. Wielkie kaptury, czapki, szale: Tak MASKUJĄ SIĘ gwiazdy!
Komentarze (17)
SZOK! Małgorzata Rozenek i Marta Kaczyńska były PRZYJACIÓŁKAMI
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nitkaen

  Oceniono 36 razy 32

  4 lata starsza ,,, więc il;e w końcu lat ma PPD ??? POWOŁAJMY KOMISJĘ ŚLEDCZĄ ! Naród ma prawo wiedzieć :P

 • sorsa

  Oceniono 29 razy 21

  SZOK! Rzeczywiście szok że dwie kobiety się kiedyś poznały i zaprzyjaźniły. To takie dziwne prawda? NO SZOK!

 • lena85

  Oceniono 17 razy 17

  Coś się nie zgadza, PPD ma 43 lata, a z tekstu wynika, że ma 36..Już sami nie wiecie, co piszecie..PS To może Marta Kaczyńska pomoże rozwikłać tę zagadkę i obejdzie się bez komisji śledczej ;))

 • rita123

  Oceniono 13 razy 9

  tvn juz nie wie jak wpychac R ozenek ,,widocznie nachalnie wpychana Rozenek nadal potrzebuje sztucznego wpychania ,,,ostania deska ratunku na Marcie Kaczynskiej ,która pewno ,znajac naszych pismaków o tej znajomosci nie ma bledego pojecia

 • sensacja

  Oceniono 39 razy 7

  O co chodzi z tą Martą Kaczyńską? kobieta sama w sobie jest znana wyłącznie z nazwiska swego ojca, a ciągle gdzieś o niej piszą. Czego ona dokonała w życiu? dla kogo może być przykładem? Dostała miliony za śmierć rodziców, więc nie kala się pracą, jest brzydka jak nieszczęście. Do tego wyrosła w rodzinie promującej wartości rodzinne, a rozwiodła się. Ojcem jej dziecka okazał się ktoś inny niż mąż. Drugi raz wyszła za mąż za ... lepiej nie mówić. Pewnie i trzeci mąż niedługo się znajdzie, ciekawe czy wtedy okaże się, że druga córka nie jest Dubienieckiego. Wstyd i poruta.

 • kryk82

  Oceniono 7 razy 7

  hmmm no to PPD ma 34 lata w końcu czy 43??? bo raz piszecie tak a raz tak.....no tak rzetelność "dziennikarska"

 • espertka88

  Oceniono 12 razy 6

  Szok? To za mocne słowo.U mnie wywołało tylko lekkie zaskoczenie.

 • rita123

  Oceniono 13 razy 5

  przecież Rozenkowa ma 43 lata ,,,co wy wygadujecie ,starsza kobieta miała by sie przyjaznic z młoda dziewczyna i to w dziecinstwie???

  Nie wiecie jak już w tvnie zareklamować swoje pseudo gwiazdy,,,trzeba wymyślac bzdury i uwieszac sie na Kaczynskiej,,?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX