Krystyna Janda: Opamiętajcie się! Ludzie! Artystka ostro krytykuje dzisiejsze gwiazdy. Słusznie?

Krystyna Janda na swoim blogu, w stanowczy sposób skomentowała ustawki celebrytów z fotoreporterami. Poznajcie współczesny świat show-biznesu od kulis!

Najbardziej utytułowana polska aktorka, właścicielka prywatnego teatru Krystyna Janda, ostro skomentowała na swoim blogu modę na ustawki celebrytów z fotoreporterami:

Kolorowa prasa - nie czytam, ale ilość historii opowiadanych w środowisku o tzw. ustawkach prasowych jest przerażająca. Byłe żony zastawiają pułapki wołając fotografów, na byłych, znanych mężów. Byli mężowie spotykają niby przypadkiem nowych partnerów byłych żon i wdają się z nimi w bójki nie zapominając wezwać,  też niby przypadkiem, fotografów i prasę. Wdowy idą, niby to na sprzątanie grobów i zamawiają jednocześnie serwis fotograficzny.

18.01.2012 SOPOT TETR WYBRZEZE SCENA KAMERALNA , PROBA PRZEDSTAWIENIA Fot. Rafa3 Malko / Agencja Gazeta


Nie trudno przypomnieć sobie przywoływane przez aktorkę okładki czasopism lub tabloidów. Dalej jest coraz ciekawiej:

Słyszałam też o handlu z młodymi aktorami - ty nam dobrą wiadomość środowiskową, my o tobie słowo i zdjęcie. Chcąca się wybić artystka, kradnie zbyt prywatne zdjęcia koleżanki  z laptopa tejże i daje je do prasy w zamian za swoje zdjęcia zrobione podczas premiery filmu kolegi do którego przytuliła się niespodziewanie i znacząco, tylko na czas tego zdjęcia.

Refleksje o rzeczywistości skłoniły artystkę do wspominek o swojej młodości. Oczywiście było wtedy lepiej niż jest teraz...

Boże jak dobrze że w czasach kiedy myśmy byli młodzi, upijaliśmy się, romansowaliśmy, zrywaliśmy po pijanemu kwiaty z klombów i sikaliśmy pod pomnikami nie było kolorowej prasy, plotkarskich portali i tego całego gówna. A wyczyny Maklakiewicza, Kaliny, Cybulskiego, Kobieli, Osieckiej ....
Powiem wam tylko, trudno dorównać  fantazją, odwagą, indywidualnością, szaleństwem, irracjonalnością, radością życia i barwnością mistrzom, za to "świństwem" najłatwiej, wydaje się że w tej dziedzinie wielu jest teraz mistrzami. No ale z drugiej strony, jak się czasy zmieniły, jakie teraz macie możliwości, jakie narzędzia dostaliście do ręki.

Krystyna Jandagazeta.pl

Janda nie szczędzi gorzkich słów krytyki swoim kolegom, cóż nie każdy może podpisać kontrakt z ekskluzywną firmą kosmetyczną...

polanski

Więcej o:
Komentarze (11)
Krystyna Janda: Opamiętajcie się! Ludzie! Artystka ostro krytykuje dzisiejsze gwiazdy. Słusznie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koja

  Oceniono 46 razy 42

  Oczywiście, że pani Krystyna ma rację. Więcej takich słów i ludzi w tych płytkich czasach. Mi też nie podoba się moda na pustaki i plastiki sprzedające swoją prywatność. Nie zamierzam popierać takich ludzi w żaden sposób. Sztucznych, nudnych, przewidywalnych, gadających tylko ile to kasy wydają na ubrania i inne bzdury. Oni nie wykazują się wcale siłą przebicia czy odwagą, a głupotą i ekshibicjonizmem. Wielu ludziom się to nie podoba, dlatego trzeba wyrażać swoje niezadowolenie.

 • browaryr

  Oceniono 37 razy 33

  wtedy byli prawdziwi mistrzowie-a nie puste lachony i palanciki z wydepilowanymi klatami.

 • forfiter_jr

  Oceniono 31 razy 31

  Ma rację. Ale niestety krytyką niewiele wskóra.
  Tabloidy, serwisy plotkarskie, itd to najlepsza forma reklamy - bo bezpłatna. Wystarczy tylko odpowiednio się zbłaźnić. Więc cudowni "celebryci" na głowach stają, żeby wyprodukować jak najwięcej skandali ze swoim udziałem.

 • londres

  Oceniono 25 razy 25

  ale wtedy, to byli aktorzy i piosenkarze.

  A teraz sa celebryci, aktoreczki i żałosni piosekarze od jednego hitu watpliwej jakosci. Nie trzeba miec osiagnięc, by byc fotografowanym, a jedna to od popełnienia zdrodni na własnej córeczce stała sie gwiazda tabloidów

 • londres

  Oceniono 22 razy 22

  a i jeszcze, zeby podpisac kontrakt z ekskluzywna firma kosmetyczna, to najpierw trzyba soba cos reprezentowac, miec tzw. "twarz" i nazwisko.

  Mnie nie rajcuja Muszki i Herbusie, co rekamuja reeboka czy adidasa (nawet nie wiem dokładnie co)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 15

  Do Plociucha też dzwonią - stąd te materiały EKSKLUZIW.

 • nkwd

  Oceniono 22 razy 14

  " Powiem wam tylko, trudno dorównać fantazją, odwagą, indywidualnością, szaleństwem, irracjonalnością, radością życia i barwnością mistrzom, za to "świństwem" najłatwiej, wydaje się że w tej dziedzinie wielu jest teraz mistrzami. "
  Pod tymi słowami podpisuję się rękoma,nogami i czym tylko się da.

 • alejajaa

  Oceniono 17 razy 13

  TE czasy i ci ludzie są zdrowo walnięci .

 • meg77

  Oceniono 10 razy 10

  A ja tak ogólnie krytykuję hipokryzję. Wszystkich:-P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX