Jak Colin Farrell mówi o Alicji Bachledzie-Curuś? Matka Henry'ego

Po rozstaniu Colina Farrella z Alicją Bachledą Curuś, byli partnerzy nie mogą sobie z nikim ułożyć życia!

W wywiadzie dla miesięcznika "Details", Colin Farrell szczerze opowiedział o relacjach, jakie go łączyły z matkami jego synów. Ponadto, w wywiadzie narzeka na swój ciężki charakter i skłonność do używek. Nas najbardziej zdziwiło to, że Farrell mówi dziś o Alicji Bachledzie-Curuś "matka Henry'ego". Oraz że - jak twierdzi - nie związał się z żadną kobietą po rozstaniu z Polką:

Nie byłem w związku od jakiegoś czasu. Dwa i pół roku od rozstania z matką Henry'ego. Jeśli jeszcze kiedyś się z kimś zwiążę, spróbuję ze wszystkich sił zamknąć mój pieprzony pysk i być obecny. Spróbuję kochać moimi uczynkami, a nie jedynie słowami.

Colin FarrellDetails, listopad 2012

Jeszcze dwa lata temu, podczas rozdania irlandzkich nagród filmowych IFTA, Colin dziękował Alicji za to, że wniosła w jego życie tyle piękna:

Chciałbym podziękować Alicji za tak wiele rzeczy. Dziękuję kochanie. Wniosłaś w moje życie wiele piękna. Ten film wiele dla mnie znaczy i mam nadzieję, że nasz syn, kiedy dorośnie, polubi go równie mocno.

ALICJA BACHLEDA & COLIN FARRELL 67th Golden Globe Awards held Beverly Hilton, Beverly Hills, California 17th January 2010. arrivals globes full length strapless cleavage navy blue dress hand on hip gown black tuxedo tux bow tie couple silver clutch bag bracelet  CAP/ADM/KB ?Kevan Brooks/Admedia/Capital Picturesfot. Forum

Szkoda, że Henry będzie go oglądał tylko jako historię skończonej już miłości rodziców.

polanski

Więcej o:
Komentarze (23)
Jak Colin Farrell mówi o Alicji Bachledzie-Curuś? Matka Henry'ego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • abababa

  Oceniono 105 razy 103

  Może ją tak nazwał, bo jest matką Henry'ego? O.O

 • agusiaa8989

  Oceniono 72 razy 68

  A może po prostu wybrał najlepsze określenie bo gdyby powiedział że od rozstania z Alicją nie był z żadną inną to takie hieny jak wy zaraz doszukiwaliby się jego spotkań z inną która też ma na imię Alicja a tak to na ten temat nie powinno być spekulacji. choć jak widać Collin nie pomyślał że gdzieś w Polsce jest taki serwis jak PLOTEK który czepi się tego że matkę Henry'ego nazwał matką Henry'ego

 • foxylion

  Oceniono 67 razy 51

  dobrze że od tych używek mu się nie poplątało i nie nazywa jej np. matka Harego Pottera

 • dziwne

  Oceniono 38 razy 34

  Pierdu pierdu

 • morlis2

  Oceniono 46 razy 28

  Zadufany w sobie dupek. A Alicja była strasznie naiwna jak wierzyła, że zatrzyma tego
  dupka przy sobie na dłużej. Przecież to bawidamek z pusta głową.

 • andrea

  Oceniono 35 razy 23

  Facet jest zdemoralizowany od kasy i sławy i tyle ! Jedną zostawił z chorym dzieckiem, a drugą zostawił z maleńkim dzieckiem.
  Także ludzie, trochę empatii dla naszej Ali, bo wygląda na to, że on jest cacy, a ona - wyłącznie be.

  Niejednej kamikadze utemperował się przy kobiecie, mogła więc mieć nadzieję, że związek będzie poważny, na pewno ściemniał jej ostro ! Każdy facet to przecież "słodka trucizna". A nie ? ha,ha,ha

 • benita_m

  Oceniono 21 razy 17

  a co mialby ja, tak jak Plotek, nazwac ...kochanka Farrella???

 • cholera

  Oceniono 16 razy 12

  bezmyslne kopiowanie tekstow.. "zamknac psyk" ??????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX