Kinga Rusin odpowiada na atak Mozila: Jest mi bardzo przykro, kiedy czytam, że gardzę ludźmi

Przeczytaj, jak broni się Rusin.

W niedzielę publikowaliśmy Wam wpis Czesława Mozila o stosunku Kingi Rusin do młodych artystów.

Czesław Mozil

Według Czesława, dziennikarka "Dzień dobry TVN" ma stosunek wzgardliwy wobec młodych talentów. Rusin na swoim bloku tak to komentuje:

Jest mi bardzo przykro, kiedy czytam, że „gardzę ludźmi”, bo jest to nie tylko obraźliwe, ale też dalece nieprawdziwe i bardzo krzywdzące. Od wielu lat udzielam się społecznie, po cichu, a nie w świetle jupiterów pomagam potrzebującym, wspieram młodych, zdolnych ludzi.

 

Czesław Mozilscreen z facebook.com

Kinga chce się pokazać z jak najlepszej strony:

Aktywnie promuję ludzi, którzy są utalentowani i nieszablonowi, wybitni ale zbyt skromni, żeby się tym chwalić. Zawsze bardzo się cieszę, kiedy pojawienie się u nas w programie przyczynia się do ich rozpoznawalności, a w efekcie do większego sukcesu. Czy Czesław Mozil wyrażając swoją krzywdzącą mnie opinię zastanowił się nad tym?

Kinga Rusinscreen z facebok.com

Co o tym myślicie? Szkoda Wam Rusin? Czy może podzielać pogląd Czesława?

polanski

Więcej o:
Komentarze (11)
Kinga Rusin odpowiada na atak Mozila: Jest mi bardzo przykro, kiedy czytam, że gardzę ludźmi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nkwd

  Oceniono 62 razy 16

  Czesławie -zgadzam się z Panem w 100%.
  Tej Pani nie znoszę i nie wierzę jej.

 • senta

  Oceniono 25 razy 15

  Jeśli Rusin jest niemiła i zarozumiała to co mam powiedzieć o pani Pieńkowskiej ? Pieńkowska to dopiero napuszona ,niedostępna ,zarozumiała prezenterka Współczuję ludziom którzy muszą z taką zołzą pracować ,dzisiaj przekonałam się na własne oczy w programie DDTVN z nerwów to ona była bordowa ,wystarczyła jedna uwaga w jej stronę .Pieńkowska sztuczna,nadęta ,zakompleksiona osoba.Rusin może być ,najlepsza jest Wellman ,kobita do tańca i różańca......

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 12

  Przepychanki wśród polskiej celebry mam gdzieś.
  W tym kraju wzajemne lekceważenie i opluwanie jest w tym kraju wpisane w krajobraz.

 • browaryr

  Oceniono 48 razy 12

  ten kartofel to takie skrzyzowanie richardson z mucha-gorzej nie mozna....

 • pata.m

  Oceniono 7 razy 7

  czesław płacze, jak go coś wzruszy, a ta się lansuje przed kamerą. oglądałam sobie "the voice uk" i smutno mi, że u nas te prezenterki i prezenterzy są tacy sztuczni i drętwi i skupieni na sobie. (szacunek dla urbańskiego, on mnie nie wkurza). to samo tyczy się jurorów z talent showów, czesław jest ok, kuba w. może nie beczy, ale jest szczery, ale reszta powinna popatrzeć na will.i.ama i danny'ego o'donoughe, bo tak zachowują się ludzie, którym NAPRAWDĘ zalezy

 • koja

  Oceniono 21 razy 7

  Czesław wydaje się być sympatycznym facetem, ale to co zrobił nie jest w porządku.Może miał gorszy dzień i postanowił komuś dokopać. I to gdzie na fb. Można Rusinową lubić lub nie. Tylko nie rozumiem dlaczego ludzie plują na kobietę prawie na każdym portalu plotkarskim. A co ona takiego złego zrobiła? To, że gwiazduje żadna nowość, nie ona jedna.

 • morgana50

  Oceniono 12 razy 6

  a mnie jest przykro, gdy traktuje się mnie jak natrętnego komara - w pobliżu "gwiazdy" nie można : przebywać zbyt blisko "gwiazdy", oddychać wydmuchując powietrze w kierunku"gwiazdy", patrzeć na nią no i oczywiście nawet na milisekundę nie wolno gapić się na nią! w zamian my maluczcy otrzymujemy krzywo-kwaśny uśmiech "gwiazdy" i ... powinniśmy się cieszyć, że "gwiazda " nas nie skrzyczy i nie wyzwie - tako o raz pojawił mi się po kilku spotkaniach face-to-face z p.Rusin ( raz na mnie "naszczekała")

 • aeris

  Oceniono 30 razy 6

  ""Według Czesława, dziennikarka "Dzień dobry TVN" ma stosunek wzgardliwy wobec młodych talentów. Rusin na swoim bloku tak to komentuje:"" wiedzieliscie ze Rusin mieszka w bloku? pewnie dlatego musi sie ponizac i odpowiadac na krytyke, bo inaczej nie zarobi na czynsz w bloku

 • lukasz2010

  Oceniono 9 razy 5

  Rusin chichoce jak niedojrzała gimnazjalistka w swoich programach, nie umie mówić po polski, dlatego jak ją widzę to zmieniam kanał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX