Monika Richardson: Zbyszek mówi do mnie imieniem swojej byłej żony!

Prezenterka znów zdradza intymne sprawy ze swojego związku.

Monika Richardson, niezrażona reakcją internautów na jej górnolotne przyrównywanie miłości do świecy, napisała książkę! "Pożegnanie z Anglią" to literacka próba rozprawienia się z jej byłym mężem, Anglikiem Jamie Malcolmem. Monika nie byłaby sobą, gdyby książki nie uzupełniła aktualnymi "anegdotami" o związku ze Zbyszkiem Zamachowskim. Zdradziła mianowicie, że w newralgicznych sytuacjach, Zbyszek się zapomina i mówi do niej imieniem byłej żony, Aleksandry Justy:

Zbyszek czasami łapie się na tym, że mówi do mnie imieniem swojej żony. Przeważnie w sytuacjach nerwowych - napisała Richardson w swojej książce.

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy, NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMfot. Forum

Była żona Zamachowskiego musi być zapewne bardzo szczęśliwa, że jej mąż myli ją z Moniką tylko w sytuacjach kryzysowych. Ciekawe, jak jest z innymi sytuacjami. Żeby było ciekawiej, Zbyszek ma dużo okazji, żeby używać imienia byłej żony, bo ich związek nie należy do spokojnych, a para nawzajem wytyka sobie swoje wady:

My się dużo i często kłócimy. Zbyszek mi wypomina mój paskudny charakter, ja jemu upartość - napisała Monika.

 Monika Richardson Kapif

Można i tak. "Pożegnanie z Anglią" zapowiada się na naprawdę ciekawą pozycję. :) Ciekawe, jakie jeszcze skarby i osobiste zwierzenia Moniki można w niej znaleźć. Przeczytacie?

 Monika Richardson Kapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (39)
Monika Richardson: Zbyszek mówi do mnie imieniem swojej byłej żony!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agora7

  Oceniono 49 razy 43

  Głupia pinda, myslałam, że ma więcej rozumu ( nie mówiąc o klasie).

 • agatka.wariatka

  Oceniono 43 razy 41

  Kiedyś pani Monika pozowała na kobietę z klasą, a teraz każa jej wypowiedź obnaża kompletny tej klasy brak. Jest tak głupia jak Doda. Identycznie nie ma pojęcia, że na każdym kroku robi z siebie kretynkę.

 • gawronka

  Oceniono 39 razy 35

  Po jej ostatnich wypowiedziach myślałam,że już bardziej zdurnieć nie można a tu proszę...I że ten Zamachowski się godzi na takie wynurzenia! Świat nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

 • alejajaa

  Oceniono 38 razy 34

  Pani Moniko a w łóżku to Zbyszek jakim imieniem mówi do pani ? bo jak też imieniem swojej byłej żony to tutaj już zaczęłabym się na pani miejscu martwić

 • rumhelka

  Oceniono 35 razy 33

  To jest chore.Czy ona nie może przestać?I jeszcze książka....LOL.

 • chrabia

  Oceniono 33 razy 27

  mam nadzieje ze te nerwowe sytuacje nie wiaza sie z przedwczesnym wytryskiem..

 • zuziool

  Oceniono 29 razy 27

  Bezczelna...

 • arabka

  Oceniono 27 razy 25

  Żenująca jest ta para a ten " babol" jakiś obłędnien tępy.Kto jest ciekawy słów tej prymitywnej kobiety?

 • ina.

  Oceniono 31 razy 25

  Kiedy ona wreszcie przestanie?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX