Marina i Mrozu demonstrują swoją MIŁOŚĆ na portalach społecznościowych

Aż miło popatrzeć.

Marina i Mrozu to bardzo udana para. Ich związek opiera się na przyjaźni, dzięki czemu uwielbiają spędzać czas ze sobą i nigdy się nie nudzą. Mieli wzloty i upadki, ale teraz chyba przyszedł dla nich dobry okres.

Marina pojawiła się w piątek na "Warsaw Fashion Week", o czym nie zapomniała poinformować swoich wiernych fanów. Na Instagramie i Facebooku umieściła zdjęcie z niepodobnym do siebie Mrozem i przyjaciółką projektantką.

 

Marina Łuczenkoscreen z Facebook

Marina i Mrozu to niezwykle stylowa para. Bardzo o siebie dbają i wiedzą jak uszczęśliwić swoich fanów. Na ich profilach społecznościowych bardzo często pojawiają się ich wspólne zdjęcia.

Marina Łuczenkohttps://twitter.com/LuczenkoM

Zakochani nie ukrywają się ze swoją miłością. Na Twitterze, czy Instagramie od czasu do czasu pojawiają się takie rozkoszne zdjęcia z życia prywatnego. Marina, często porównywana z Rihanną, ma chyba podobny problem do Barbadoski- jest wręcz uzależniona od portali społecznościowych. Jej chłopakowi to chyba nie przeszkadza.

Lubicie tę parę?

 

Marina Łuczenko i Mrozuhttps://twitter.com/LuczenkoM

Więcej o:
Komentarze (7)
Marina i Mrozu demonstrują swoją MIŁOŚĆ na portalach społecznościowych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 34 razy 24

  Pożal się boże artyści. Do tego zdjątka do lustra... Szczyt gimbusiarstwa.

 • koja

  Oceniono 31 razy 21

  Czy ta Marina musi się zawsze mizdrzyć?

 • cerrie

  Oceniono 7 razy 5

  Jak każda zakochana para? Oj chyba nie każda. Wielu moich znajomych porezygnowało z nk czy facebooka. I jakoś nie czują potrzeby uzewnętrzniania swoich uczuć całemu światu mimo tego że są szczęśliwie zakochani. A jak dla mnie oni oboje są ludźmi którzy chcieliby zaistnieć na rynku muzycznym i jakoś według mnie nie najlepiej im to na razie idzie. No bo po co afiszować się ze swoimi uczuciami na portalach gdzie nie ważne są uczucia i przyjaźnie ale tak naprawdę to ilu ma się "Znajomych", albo kto ile ma jak najfajniejszych komentarzy pod zdjęciami? Miłością się żyje, a nie się nią chwali na portalach społecznościowych. Więc jak dla mnie oni chcą podszlifować swój image.

 • browaryr

  Oceniono 23 razy 5

  bez obrazy ale ta dziewuszka wyglada niczym pontonousta siwiec-tzn jak tania k.urwa.

 • gagula

  Oceniono 12 razy 4

  demonstrują ? a może zachowują się jak każda zakochana para ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Ten duet wygląda na pustawy...

 • psizad

  Oceniono 33 razy -11

  Do Auszficu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX