Najsztub po rozmowie z Dodą: Dziwna kobieta

Po rozmowie z Dodą w programie "Najsztub słucha", dziennikarz wypowiedział się co myśli o znanej piosenkarce.

W nowym programie "Najsztub słucha", jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju przesłuchuje znane kobiety. Po odcinku z Dodą, redaktorka portalu wp.pl zapytała Najsztuba o wrażenia po wywiadzie z piosenkarką:

Dziwna kobieta, to że ona fantazjuje to mnie nie zaskoczyło. To jest cecha ludzi, którzy mają trochę niezgodę na świat, w którym żyją.

 

Piotr Najsztubscreen z youtube.com

 

Zapytany o obawy przed rozmową z Dodą, prowadzący program odpowiedział:

Nie jest łatwa dlatego, że rozmowę traktuje jako przykry obowiązek bycia gwiazdą. W związku z tym czuje się atakowana. Uważa, że to koncert na szybkie riposty, nie jest skłonna do rozmów.

 

Piotr Najsztubmat. prasowe

 

Ciekawa opinia. Zgadzacie się z Piotrem Najsztubem?

Więcej o:
Komentarze (20)
Najsztub po rozmowie z Dodą: Dziwna kobieta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vanity..

  Oceniono 45 razy 35

  Fantazjuje, bo rodzice wychowali ją w takim świecie fantazji, gdzie jest najlepsza i najpiękniejsza bez względu na to co powiedzą inni. Kiedy matka broni córki pokazującej goły tyłek lub liżącej słynny już długopis w Empiku to na pewno nie jest normalne. Więc tak wychowana Doda uważa się na najlepszą i gardzi innymi. Teraz gdy zainteresowanie nią trochę spadło wymyśla wodogłowia i inne bzdety, żeby media znów się nią zainteresowały bo jej słit focie, rozstania i powroty z Błażejem już się przejadły.
  Najlepsze jest to, że kilka lat temu chwaliła się, że od zawsze była bardzo ładnym dzieckiem i prezentowała z dumą zdjęcia z dzieciństwa, a dopiero teraz przypomniała sobie o rzekomej brzydocie i dużym mózgu z wodogłowiem... Fantazjuje, bo już tylko to jej zostało

 • meg77

  Oceniono 39 razy 29

  Najsztub to kolejny po Żakowskim dziennikarz, który usilnie stara się znaleźć jakieś drugie dno w brodziku:-/ Kolejny, który jest już tak przeintelektualizowany i oryginalny, rozdzielający włos na pięcioro, że nie potrafi zwyczajnie (i nieasekurancko) powiedzieć: no co za durna irytująca baba, co wyżej s... niż d... ma. Niezgoda na świat, w którym żyjemy ... pffff - to ma każdy, panie Najsztub, nie upoważnia to nas jednak do traktowania ludzi jak uposledzonych natrętów, niech wiec Rabczewska spada, zwalniamy ją z tego przykrego obowiązku rozmowy, bo w jej wykonaniu to chamowaty bełkot i koncert na wydymanie warg, nie riposty! Ale jasne, jak to już klasyk Miecugow stwierdził... TVN zaprasza Rabczewską, bo państwo tego chcą... I państwo są winne tabloidyzacji mediów, cbdo. PS: "państwo" chcą też 2 tygodnie czytac o slubie Kwaśniewskiej przecież...

 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 26

  Dziwna? To mało powiedziane. Jak ktoś mówi, że królowa jest tylko jedna, mając na myśli siebie, to równie dobrze można powiedzieć to samo o pacjencie psychiatryka, który określa siebie Napoleonem.

 • evoonya

  Oceniono 32 razy 26

  To jest klasyczna "ucieczka do przodu". By wejść w dłuższą rozmowę, wymianę poglądów, trzeba mieć trochę wiedzy i obycia. Szybka i agresywna riposta chroni przed obnażeniem faktycznej miałkości i braku czegokolwiek istotnego do powiedzenia.

 • marta1908

  Oceniono 26 razy 20

  Od zawsze wiedziałam, że osoba, która nie potrafi normalnie odpowiedzieć na pytanie, ma coś z głową. A Dodzia od czasów "Baru" nie umie mówić.

 • alejajaa

  Oceniono 26 razy 20

  To po co udziela tych wywiadów , chyba aż tak nie musi?i , wiecznie coś ściemnia , nie wiadomo kiedy mówi prawdę a kiedy nie , zamiast na rozmówcę gapi się w kamerę ,przecież nie rozmawia z kamerą tylko z osobą która jest na przeciwko.,Nie wiadomo z kim ma się do czynienia ale może ona już sama tego właściwie nie wie

 • saugdenstock

  Oceniono 20 razy 16

  Najsztub vs Doda... stężenie pretensjonalności przekracza wszelkie normy w tym duecie

 • olalola

  Oceniono 22 razy 16

  (...... ) "nie jest skłonna do rozmów." tym lepiej , nigdy nie miała nic ciekawego do powiedzenia...

 • belial26

  Oceniono 20 razy 14

  Egocentryczna panienka, unosząca się nad ziemią w tęczowej bańce mydlanej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX