Doda do Najsztuba: Jestem pomieszaniem syreny morskiej, elfa i czarodziejki z Księżyca

Doda w programie " Najsztub słucha", opowiada o sobie. Czy kogoś jeszcze zaskakują jej "wyrafinowane" wypowiedzi?!

W nowym programie stacji TVN Style, autorski program poprowadził słynny dziennikarz Piotr Najsztub. Program skupia się na kobietach, gośćmi są nasze rodowite celebrytki. W jednym z odcinków gospodarz przeprowadził wywiad z Dodą. Serwujemy Wam kilka mądrości piosenkarki:

Tacy ludzie jak ja dzieci mieć nie powinny, po prostu to dziecko byłoby ze mną nieszczęśliwe. Nie dążę do posiadania ogniska domowego, nie marzę o gromadce dzieci, nie poddaje się swojemu mężczyźnie.

DodaWBF

Na pytanie dziennikarza o określenie swojej płci, Doda odpowiedziała:

Jestem pomieszaniem syreny morskiej, elfa, czarodziejki z księżyca coś w ten deseń.

DodaWBF

Jednak wokalistka nie zawsze była "pomieszaniem syreny morskiej, elfa, czarodziejki z księżyca", gdyż o swoim wyglądzie z dzieciństwa opowiada:

Byłam przebrzydkim dzieckiem. Urodziłam się z potężną głową. Lekarz stwierdził, że miałam wodogłowie, ale to nie było wodogłowie, ja mam po prostu duży mózg. Miałam potężny wytrzeszcz oczu. Jako nastolatka miałam przerwę między zębami na papierosa. Zero powodzenia u chłopców.

DodaWBF

Teraz dzięki licznym inwestycjom w swój wygląd, "powodzenie u chłopców" diametralnie wzrosło. Obejrzycie " Najsztub słucha"?

Więcej o:
Komentarze (30)
Doda do Najsztuba: Jestem pomieszaniem syreny morskiej, elfa i czarodziejki z Księżyca
Zaloguj się
 • rumhelka

  Oceniono 22 razy 18

  Ona nie ma kompletnie nic do powiedzenia tylko same pierdziu,pierdziu...Szkoda czasu na ten wywiad.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 17

  Ciechanówa - pomieszanie syreny morskiej, elfa, czarodziejki z księżyca... z diastemą, wodogłowiem i wytrzeszczem oczu. Uważam, że nic a nic nie straciła ze swojego młodzeńczego uroku. Dalej zachowuje się jak syreno-elfo-czarodziejka z wodogłowiem.

 • sentence

  Oceniono 18 razy 16

  Zauważyłam, że Rabczewska jest bardzo niepewna siebie, w tym wywiadzie szczególnie - cały czas spięta, wypowiedzi wysilone i obliczone na efekt. To już się nie sprawdza, chętnie zobaczyłabym ją, jak niczego nie udaje, może bym mogła się do niej przekonać. Duże rozczarowanie!

 • sensacja

  Oceniono 20 razy 14

  Doda jasno określiła za kogo ma rodaków - buraków, którzy "łykają wszystko jak dziwka spermę". Dlatego plecie co jej ślina na język przyniesie bez najmniejszego szacunku dla tych, którzy tego słuchają. Jednym słowem: nabija się. Gdyby mówiła to serio, wymagałaby pilnej konsultacji u psychiatry.

 • vanity..

  Oceniono 15 razy 13

  A gdzie ona tam do czarodziejki z księżyca, z tą swoją męską szczęką i wyglądem transwestyty... Chyba jej się bajki pomyliły

 • zenio.karaluch

  Oceniono 15 razy 13

  Oj chyba raczej lekarz ma rację: łeb duży, ale wody pełen i trocin, mózg malutki jak orzeszek.

 • cerrie

  Oceniono 16 razy 12

  No pięknie. Jak tylko moja bratanica usłyszy że ta lateksowa lalka Barbie uważa się za elfa i syrenę to obrzydzi mojej bratanicy oglądanie bajek do końca życia. Będę wtedy mogła Lateksowej. B podziękować za zniszczenie niewinnego dzieciństwa. Natomiast gdy chodziłam do podstawówki "Czarodziejka z księżyca" była na tamten czas na czasie i wszystkie dziewczyny w szkole były fankami tej bajki. Więc śmiem stwierdzić że Lateksowa. B obraża wszystkich fanów "Czarodziejki". A jej to bliżej do narzeczonej gipsowego krasnala ogrodowego niż do jakiejś ślicznej elfki. Pfff... :OO

 • emigrant38

  Oceniono 13 razy 11

  Co ta zryta rura Robaczewska gledzi?

 • ravenmorgoth

  Oceniono 11 razy 11

  ....bo rozróżniamy kilka typów syren - morskie, leśne, rzeczne, jaskiniowe i pustynne,,,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX