Marek Siwiec relacjonował ślub Oli Kwaśniewskiej na żywo na Twitterze!

Europoseł komentował ceremonię online z katedry.

Marek Siwiec, w trakcie ślubu Oli Kwaśniewskiej, pisał na swoim Twitterowym profilu, co aktualnie działo się w kościele.

15.03.2008 WARSZAWA UL ROZBRAT 44 SIEDZIBA SLD N/Z KONFERENCJA PRASOWA EURODEPUTOWANY LID MAREK SIWIEC O TRAKTACIE LIZBONSKIM Fot. Sławomir Kamiński / AG

W sobotni wieczór w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przedstawiciele mediów mieli utrudnione zadanie. Wszyscy "goście" uzbrojeni w kamery czy mikrofony musieli zmierzyć się z ochroniarzami i tłumem gapiów. Marek Siwiec postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Ci, którzy obserwują profil posła Siwca na Twitterze mogli być na bieżąco z tym, co dzieje się w katedrze. Eurodeputowany SLD wcielił się w rolę komentatora i co chwilę wrzucał na swoje konto posty relacjonujące przebieg uroczystości.

marek siwiec

Chociaż zaproszeni na ceremonię zaślubin również mieli podobno kategoryczny zakaz używania aparatów czy korzystania z telefonów, poseł Siwiec nie mógł się powstrzymać. Widocznie i dla niego sobotni wieczór był wyjątkowy i dał ponieść się towarzyszącym emocjom.

Relacja na żywo nie spotkała się jednak z powszechną aprobatą. Niektórzy internauci obserwujący profil polityka nie docenili poświęcenia Siwca i ironicznie podsumowali jego komentatorskie poczynania. Wśród szyderców znaleźli się znani prezenterzy telewizyjni.

Dziennikarz TVN24 Krzysztof Skórzyński chyba miał nadzieję, że posty na profilu europosła są wynikiem jakiegoś żartu lub pomyłki, ale dzielny komentator wyprowadził niedowiarka z błędu:

marek siwiecTwitter

 

Jarosław Kuźniar był pod wrażeniem umiejętności europosła w budowaniu napięcia podczas zdawania szczegółowych relacji z uroczystości, porównał go do Alfreda Hitchcocka!

jarosław kuźniarTwitter

fabio

Więcej o:
Komentarze (3)
Marek Siwiec relacjonował ślub Oli Kwaśniewskiej na żywo na Twitterze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 23 razy 23

  I to jest kwintesencja tego, czym zajmują się politycy w tym kraju, do czego się nadają i z czego żyją jak paniska za nasze pieniądze.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 21 razy 19

  Plotek, ty też relacjonowałeś ślub do upadłego. Może Siwca zatrudnicie?

 • aldonathebest

  Oceniono 15 razy 15

  Czy TEN Siwiec to jest jakas rodzina TEJ Siwiec???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX