Komentarze (33)
Lady Gaga przytyła 12 kilogramów! Jest nie do poznania!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cerrie

  Oceniono 18 razy 0

  No dokładnie. Każdemu wolno przytyć, ale czy wtedy figura w każdym ciuszku wygląda ładnie i zamiast maskować to uwidacznia wszelkie mankamenty figury? Przecież ona w tym czerwonym wdzianku wygląda normalnie jak jakiś karzeł, tak te jej nóżki wydają się grubiutkie i optycznie skracają jej sylwetkę. Krótko mówiąc wygląda mało apetycznie. I jeszcze ten kostium wyglądający jakby był zrobiony z mięsa choć nie jest. Na co tu patrzeć i co podziwiać? Nie wiem.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 26 razy 0

  Jaka kr0wa ! Teraz żadna kreacja nie będzie na nią pasować. Takie życie za oceanem. Śmieciowe jedzenie, a potem piguły .. i tak w kółko.

 • swinska_grypa

  Oceniono 10 razy -2

  Lustereczko, powiedz przecie, itede

  Chyba stłukło się na siedem kawałków?

 • trzezwy

  Oceniono 5 razy -3

  No co? Pisze piosenki dla mas i ma wielką masę. Wszystko pasuje...

  "Kocham jeść makarony i pizzę""

  Tak powiedziała? Że wiele makronów, a tylko jedną pizzę?

 • madraipiekna

  Oceniono 34 razy -4

  A ja uważam,kobieta mające bardzo duże powodzenia, czy to ważąca 74 czy 62 przy wzroście 168, że teraz ma ładniejszą buzię, kobiecą i kobiecą sylwetkę, teraz mogę napisać jest kobietą.
  Miałam wielu mężczyzn wszyscy z klasą i kasą i żaden mężczyzna, prawdziwy mężczyzna nie lubi zbyt szczupłych kobiet, lalek, dam itp- kobieta to kobieta. Zresztą przez pewien czas ze swoją wagą 70 kg, biustem 85 DD pracowałam jako hostessa, potem z klubie nocnym i o dziwo miałam największe powodzenia.
  Piękne kształty to kobiece kształty. Przeprasza, że napiszę, cerrie- ty chyba kobietą nie jesteś tylko pustakiem- wiesz co to kobiecość? nie wygląd i ciuszki, to coś w sobie co się odkrywa i czego się nie wstydzi jak Ci przybędzie kilka kg. to coś co emanuję z Ciebie, to właśnie to coś moje drogie koleżanki. A nie EGO, wygląd to nie kobiecość.Pracujcie nad sobą a nie na forach głupot nie wypisujcie.

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 16 razy -4

  Smutne jest to że za 5 lat już nie będzie żyła...

 • julapl

  Oceniono 31 razy -5

  Sadlasta dziwka. Sukces ją przerósł, Jej kariera zaczyna chylić się ku upadkowi.

 • ewidentnie

  Oceniono 26 razy -6

  ale z niej oblesny obiekt, zero kobiecosci, 100% obrzydzenia :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX