Mamy najgorszy film świata! To "Kac Wawa"

"Kac Wawa" okrzyknięta najgorszym filmem świata w 3D.

Od jakiegoś nie jesteśmy w stanie wyprodukować dobrej, śmiesznej komedii. Film "Kac Wawa" pobił jednak wszelkie rekordy krytyki. Fatalnie oceniali go nie tylko recenzenci, ale również twórcy i aktorzy w nim grający.

Teraz kanadyjski portal stereoscopynews.com, zajmujący się tematyką kina i filmów 3D okrzyknął, "Kac Wawa" najgorszym filmem w historii zrobionym w tej technologi!

Złe filmy są tak stare jak przemysł filmowy. Fani filmów w 3D widzieli już dużo niezbyt dobrych filmów... Ale nie ma wątpliwości co do najgorszego filmu świata w 3D - to polski "Kac Wawa". Nawet plakat to najgorszy plakat świata - czytamy.

kac wawamat. prasowe

Faktem jest, że film hucznie zapowiadany jako polskie "Kac Vegas," okazał się totalną klapą i wyszedł z kin zaledwie po 3 tygodniach. Ciekawe, ile jeszcze przyjdzie nam poczekać na naprawdę śmieszną komedię.

kaj

Więcej o:
Komentarze (4)
Mamy najgorszy film świata! To "Kac Wawa"
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 14

  Film świetnie pokazuje kondycję polskiego kina oraz twórców. Nieliczne wyjątki tylko potwierdzają, że produkcja filmowa i telewizyjna w tym kraju to chłam.

  Co do aktorów grających w tym gniocie - proszę zauważyć, że Szyca i Karolaka nikt nie zmuszał do wzięcia udziału. Czytali scenariusz przecież. A jak się im tylko kasy zachciało, to niech nie krytykują, bo rękę do tego przyłożyli.

 • zielsko

  Oceniono 8 razy 8

  Szybko się zorientowali.....

 • kloceklego

  Oceniono 5 razy 1

  a co wygra w kategorii "najgorszy serwis świata"?

 • julapl

  Oceniono 3 razy 1

  Film w całości : http://www.youtube.com/watch?v=7Ga5r8DdIUU

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX