Magazyn broni publikacji zdjęć Kate toples! I twierdzi, że jest ich więcej!

Naczelna magazynu "Closer" opowiada... ciekawe!

Burza po publikacji nagich zdjęć księżnej Kate trwa. Pałac Buckhingam jest oburzony, a książęca para już złożyła pozew przeciwko francuskiemu magazynowi "Closer" o naruszenie dóbr osobistych. Jednak sprawa zdjęć toczy się własnym życiem.

kate middleton, księzna kate

Magazyn Closer nie zgadza się z zarzutami i uważa, że Dwór Królewski przesadza z reakcją. Bardzo zabawnie o zdjęciach wypowiada się Laurence Pieau, redaktor naczelna magazynu mówi, że to mógłby być ktokolwiek inny:-)

Wszystko, co widzimy na nich, to dwoje młodych, szczęśliwie zakochanych nowożeńców. (...) To młoda zakochana para. Ona jest młodą kobietą toples; dziesiątki takich można zobaczyć codziennie na plaży we Francji i na całym świecie. Zdjęcia są pełne radości i nie degradują nikogo.

kate middleton, księzna kate

Naczelna mówi również:

Nie będę ukrywała faktu, że istnieje więcej intymnych zdjęć.

Dzisiaj włoski magazyn plotkarski "Chi" zdecydował się opublikować 26-stronicowy(!) artykuł z francuskich wakacji książęcej pary. Jego wydawca mówi:

To, że dotyczy on brytyjskich następców tronu czyni go jeszcze bardziej interesującym tematem. Zdjęcia te w naturalny sposób pokazują prywatne życie młodych, sławnych i nowoczesnych zakochanych osób.

kate middleton, księzna kate

Czyli w skrócie, naga Kate się dobrze sprzeda. Dodamy również, że zarówno włoski "Chi", jak i francuski "Closer" są częścią medialnego imperium należącego do, znanego z imprez "bunga bunga", byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego.

Jak myślicie, jak dalej potoczy się ta sprawa? Czy Rodzina Królewska będzie w stanie zapanować nad sytuacją i nie dopuścić do publikacji pozostałych zdjęć?

kaj

Więcej o:
Komentarze (10)
Magazyn broni publikacji zdjęć Kate toples! I twierdzi, że jest ich więcej!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zielsko

  Oceniono 44 razy 22

  Jak opublikują jeszcze więcej zdjęć Kate.....to to jest szczyt Totalnego Chamstwa i Najgłębsze Dno .......
  Precz z człowiekiem bez sumienia, który zrobił te zdjęcia

 • izabela1200

  Oceniono 11 razy 7

  komentarz niżej jest całkowicie bez sensu, to co ona nie moze sie opalac topless? chyba dobrze ze jest szczesliwa, wszyscy wyobrazaja sobie ze zawsze jest taka wzorowa i poukładana to jak ona niby ma zajsc w ta ciaze ktora wszyscy od niej oczekują skoro zawsze bedzie taka "porzadna"?

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 6

  cycki krolewny na tapecie-w redakcyji porno i duszno...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Zamieszczą w odcinkach.

 • 1ania112

  Oceniono 23 razy 1

  KATE JAKO OSOBA PUBLICZNA POWINNA BYŁA SOBIE ZDAWAĆ SPRAWĘ ŻE KAŻDY JEJ RUCH JEST ŚLEDZONY. PO ZA TYM JAKO KSIĘŻNA POWINNA BYŁA OKAZAĆ TROCHĘ MANIER I SIE NIE ROZLEGNIŻOWYWAĆ-TAKIE RZECZY TYLKO W SWOIM DOMU POD PRYSZNICEM. NIE PRZYSTOI OSOBIE KTÓRA KREUJE SIĘ NA PORZĄDNĄ, ŚWIĘTOSZKĘ PARADOWANIE TOPLESS, NIE WAŻNE CZY PRYWATNIE CZY NIE, bo mądra osoba zdaje sobie sprawe co z tego moze wyniknąć!! A teraz wielce pretensje, bo sie wstydzi i tyle! kreowała się na szpagatową damę a wyszło szydło z worka!! Tweraz jest jej wstyd i to ją boli

 • lena85

  Oceniono 4 razy 0

  Pozostałe fotki są ponoć jeszcze bardziej intymne, ale zapowiedzieli, że ich NIE opublikują..PS 'degrading' tłumaczy się jako 'poniżający'..:)

 • andrea

  Oceniono 11 razy -3

  Pokrętne tłumaczenie z chciwości, z chęci zysku. Już raz się papparazi "wysilili" ścigając księżnę Dianę. Jak można komuś robić zdjęcia w intymnych sytuacjach - bez jego w i e d z y i zgody ?

  Księżna nie robi kariery w branży erotycznej tylko zajmuje wyjątkowo wysokie miejsce w społeczeństwie, przez co należy jej się odrobina szacunku i prywatności..

  Doprawdy, współczuję Kate takiej sytuacji, gdy cały świat ogląda ją sobie teraz pół-gołą. Jeszcze prasa idiotycznie - "tłumaczy się", moim zdaniem, pogrążając się jeszcze bardziej.

 • cosma

  Oceniono 22 razy -6

  Dawać wszystkie ,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX