Teść Agnieszki Szulim: Oni wrócą do siebie!

Jest szansa, że Szulim i Badziak uratują małżeństwo?

Dwa miesiące okazało się, że Agnieszka Szulim rozstała się z mężem Adamem Badziakiem. Podobno uczucie pomiędzy nimi po prostu się wypaliło. Pojawiły się także informacje, że Adam naciskał na powiększenie rodziny, na co z kolei nie chciała się zgodzić Szulim. Jak widać jednak nie wszystko stracone, bo jest wiele osób, które dobrze życzy parze i trzyma kciuki za to, żeby się zeszli. W tej sprawie zabrał głos teść Agnieszki Szulim, Grzegorz Badziak:

Nie chcę ingerować w prywatne sprawy syna i synowej, ale wydaje mi się, że są szanse na uratowanie ich małżeństwa. Wiem, że Agnieszka i Adam spędzają ze sobą coraz więcej czasu i coraz lepiej się dogadują. Choć oficjalnie jeszcze nie przyznają się do tego, są naprawdę na dobrej drodze, żeby wrócić do siebie - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Szulim Agnieszka maz

Agnieszka twierdzi, że za jej spotkaniami z (wciąż) mężem stoi tylko chęć utrzymania poprawnych relacji:

Pozostaję z mężem w dobrych relacjach, dlatego nietrudno będzie spotkać nas gdzieś razem. Nie widzę jednak szans, by uczucie kiedyś nas łączące na nowo odżyło - powiedziała Agnieszka w rozmowie z gazetą.

Szulim Agnieszka maz

Tymczasem para póki co nie rozwiodła się i nic nie wskazuje na to, by miała to zrobić. Aktualnie po fali rozstań w show-biznesie, zaczyna się pojawiać moda na równie spektakularne powroty, rozpoczęli ją już Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Agnieszka i Adam mają więc szansę dorzucić do niej swój kamyczek.

Szulim Agnieszka maz Badziak

Naszym zdaniem, skoro teść Agnieszki twierdzi, że się zejdą, pewnie coś jest na rzeczy. W końcu kto lepiej zna zamiary Badziaka niż jego ojciec? W każdym razie my też trzymamy kciuki. :)

Vic

Więcej o:
Komentarze (4)
Teść Agnieszki Szulim: Oni wrócą do siebie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 5

  Kobieta z gabinetu figur woskowych.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Ale z niego badzi(ewi)ak.
  A ona to z nim była tylko dla jego kasy.

 • cosma

  Oceniono 9 razy 1

  Za dużo paliła - i nie wiedziała co czyni - "biedna" kobieta,,, !!!

 • megustek.

  Oceniono 6 razy -4

  Szczęścia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX