Blake Lively i Ryan Reynolds wzięli ślub W TAJEMNICY! Znamy szczegóły!

Jax
10.09.2012 10:26
blake lively, ryan reynolds

blake lively, ryan reynolds (forum)

Sławna para w końcu zalegalizowała swój związek.

To musiało się tak skończyć! Oboje są w końcu piękni, bogaci i sławni, a teraz w dodatku są małżeństwem! Mowa o Blake Lively i Ryanie Reynoldsie, którzy w minioną niedzielę wzięli ślub na Plantacji Boone Hall w Mt. Pleasant w Południowej Karolinie - czytamy na People.com.

Ceremonia odbyła się w absolutnej tajemnicy. Sławna para powiedziała sobie sakramentalne tak w białym namiocie ustawionym w romantycznym ogrodzie. Jak dowiedział się portal People, uroczystość uświetnił występ dobrej przyjaciółki gwiazdy serialu "Plotkara", Florence Welch (z Florence and the Machine), która wykonała trzy piosenki. Potem artystka dała także popis swoich dj-skich umiejętności.

Zaufane źródło portalu People zdradziło także, że tort, specjalnie na życzenie państwa młodych, był dostarczany na wesele z cukierni w Virginii, odległej o ok. 600 km!

Cast member Ryan Reynolds, right, and Blake Lively pose together at the premiere of

Blake Lively i Ryan Reynolds spotykają się ze sobą już od około roku. Poznali się na planie filmu "Green Lantern", w którym zagrali główne role. Ale Ryan był wtedy mężem Scarlett Johansson. Kilka miesięcy po rozwodzie zaczął spotykać się z Blake. Od początku starali się utrzymywać swój związek z dala od błysku fleszu, co. jak widać. się opłaciło. Uczucie rozkwitło i przerodziło się w naprawdę poważną relację. Plotek cieszy się szczęściem jednej z naszej ulubionych par i serdecznie gratuluje!

zuz

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
Komentarze (12)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX