Perfekcyjna Pani Domu jest oburzona plotkami o operacjach plastycznych: Kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie o mnie sądzą

Tak, tak, to z pewnością geny utrzymują Małgorzatę Rozenek w tak świetnej kondycji.

Małgorzata Rozenek jest aktualnie niekwestionowaną gwiazdą TVN. Niedawno w tabloidach można było przeczytać liczne wypowiedzi chirurgów plastycznych o ingerencji w urodę Perfekcyjnej Pani Domu. Ponoć wydała na poprawienie swojej twarzy co najmniej 30 tys. zł.

Rozenek Malgorzata

Na meczu gwiazd z politykami, dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Rozenek, o plotki związane z jej operacjami:

Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała o plotki dotyczące twoich operacji plastycznych. Stoję blisko, tu jest bardzo dobre światło i żadnych szwów i naciągów nie widzę - zagaiła Jastrzębska.

Małgorzata Rozenek:

Powiem ci tak, kompletnie nie chce mi się tego komentować.
Ale powiedz, takie plotki dotykają? - ciągnęła Jastrzębska,
Nie... Może to nie zabrzmi za dobrze, ale kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie sądzą i mówią na mój temat - skwitowała Małgorzata Rozenek.

Arogancko. Wierzycie, że Rozenek nie poddała się serii zastrzyków z botoksu, nie podniosła sobie powiek, nie poprawiła policzków, nie powiększyła górnej wargi oraz biustu? No, skoro tak mówi...

Rozenek Malgorzata

A tak wyglądała kiedyś:

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Tutaj możecie obejrzeć nagranie.

polanski

Więcej o:
Komentarze (39)
Perfekcyjna Pani Domu jest oburzona plotkami o operacjach plastycznych: Kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie o mnie sądzą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maryskak

  Oceniono 40 razy 30

  co jak co ale powieki miała robione na 100 % i kazdy to zauważy, miała opadające, a teraz ma wręcz wytrzeszcz :)

 • sansa

  Oceniono 35 razy 29

  "Arogancko. Wierzycie, że Rozenek nie poddała się serii zastrzyków z botoksu, nie podniosła sobie powiek, nie poprawiła policzków, nie powiększyła górnej wargi oraz biustu? No, skoro tak mówi..." - zaraz zaraz, ale w którym miejscu powiedziała, że tego wszystkiego nie zrobiła? Powiedziała, że nie chce tego komentować. I nie jest arogancka, tylko asertywna. Dwa wyrazy na "a", ale dwa różne znaczenia. Wy, pismaki, nie dość, że jesteście aroganccy w co drugim swoim niusie z dupy, to jeszcze jesteście niesłychanymi hipokrytami i manipulantami. No albo nie potraficie czytać ze zrozumieniem, co zresztą nie wyklucza poprzedniego.

 • cosma

  Oceniono 31 razy 25

  Kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie o mnie sądzą / mówi Rozenek / - a mnie jej program ... / tak delikatnie ujmując ,,/ !!!

 • browaryr

  Oceniono 25 razy 23

  musiala sie ciac-cos przeciez musi byc nie tak jezeli oczu nie zamyka..haha.

 • koja

  Oceniono 21 razy 21

  "Małgorzata Rozenek jest aktualnie niekwestionowaną gwiazdą TVN" Przetarała parę razy przyklejony, sztuczny kurz, wlała domestos do muszli klozetowej i gwiazda. Tylko czego?

 • lenore

  Oceniono 21 razy 19

  Ewidentnie ma powieki zrobione.Co do wielkosci biustu to przy tak chudej sylwetce to malo prawdopodobne,ze ma naturalny, chyba,ze nosi biustonosze z silikonowymi wkladkami. To tak na oko, twarz tez ma jakas ponaciagana,wczesniej miala policzki lekko obwisle...

 • polska_baba

  Oceniono 19 razy 15

  Ciekawe, ile kosztuje taki wytrzeszcz oczu.

 • cezar85

  Oceniono 19 razy 15

  rada na przyszłość
  przed wejściem na czerwony dywan marchewkę z d.py wyjąć

 • teletoobis

  Oceniono 19 razy 13

  Operacje uroku jej nie dodaly. Oprocz ust glonojada ma slepia jak wypatroszony sokol.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX