Magdalena Frąckowiak dla miłości przeniosła się z Nowego Jorku do Polski!

Love story supermodelki.
Frąckowiak dla miłości wróciła do Polski Love story supermodelki. Supermodelka Magdalena Frąckowiak zrezygnowała z mieszkania w USA i wróciła do Polski. Co skłoniło jej do takiej decyzji? Uczucie do Wojciecha Pastora Supermodelka Magdalena Frąckowiak zrezygnowała z mieszkania w Stanach Zjednoczonych. Co skłoniło jej do takiej decyzji? Uczucie do Wojciecha Pastora! O historii swojej miłości modelka opowiada Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN". To była miłość od pierwszej kolacji. Wojtek nawet nie wiedział, kim tak naprawdę jest Magda. O tym, że pracuje jako modelka, dowiedział się od koleżanki. Jakie to uczucie być partnerem jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie i gwiazdy wybiegów? Wojciech nie ukrywa, że czuje się świetnie u boku aniołka Victoria's Secret. Miłość jest oczywiście odwzajemniona. Frąckowiak dla Wojtka postanowiła z Nowego Jorku przeprowadzić się do stolicy naszego kraju. "Zakochałam się. Była to szybka decyzja, bardzo spontaniczna, której nie żałuję" - powiedziała modelka.. Z decyzją o oświadczynach Wojtek nie miał zamiaru długo czekać. "Wojtek bardzo wcześnie się oświadczył - po paru miesiącach. Jeżeli się spotka TĄ osobę, to się wie" - podkreśla Magda. On pochodzi z Sopotu, ona urodziła się w Gdańsku, ale pierścionek zaręczynowy Wojciech podarował Magdalenie na rynku w Krakowie. Dlaczego akurat tam? Kraków to miejsce, które zawsze chcieli zwiedzić, ale nie było na to czasu, bo Frąckowiak ciągle podróżowała. Dlatego Wojtek zaproponował ukochanej małżeństwo właśnie w Krakowie. Miejsce symboliczne, ale i sam pierścionek wyjątkowy. Ma około 200 lat i jest łudząco podobny do tego noszonego na palcu przez księżną Kate! Pastor jednak podkreśla, że to on był prekursorem i ubiegł samego księcia, wybierając taką biżuterię. Praca modelki wymaga ciągłych wyjazdów, z których Magda nie ma zamiaru rezygnować. Planuje latać na pokazy między innymi do Nowego Jorku i Paryża. Oczywiście w towarzystwie narzeczonego.

Supermodelka Magdalena Frąckowiak zrezygnowała z mieszkania w Stanach Zjednoczonych. Co skłoniło jej do takiej decyzji? Uczucie do Wojciecha Pastora! O historii swojej miłości modelka opowiada Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN".

(screen z Dzień Dobry TVN/x-news)

To była miłość od pierwszej kolacji. Wojtek nawet nie wiedział, kim tak naprawdę jest Magda. O tym, że pracuje jako modelka dowiedział się od koleżanki. Jakie to uczucie być partnerem jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie i gwiazdy wybiegów? Wojciech nie ukrywa, że czuje się świetnie u boku aniołka Victoria's Secret. Miłość jest oczywiście odwzajemniona. Frąckowiak dla Wojtka postanowiła zza oceanu przeprowadzić się do stolicy naszego kraju.

Zakochałam się. Była to szybka decyzja, bardzo spontaniczna, której nie żałuję.

(screen z Dzień Dobry TVN/x-news)

Z decyzją o oświadczynach Wojtek nie miał zamiaru długo czekać:

Wojtek bardzo wcześnie się oświadczył - po paru miesiącach. Jeżeli się spotka TĄ osobę, to się wie - podkreśla Magda.

On pochodzi z Sopotu, ona urodziła się w Gdańsku, ale pierścionek zaręczynowy Wojciech podarował Magdalenie na rynku w Krakowie. Dlaczego akurat tam? Kraków to miejsce, które zawsze chcieli zwiedzić, ale nie było na to czasu - Frąckowiak ciągle podróżowała. Dlatego Wojtek zaproponował ukochanej małżeństwo właśnie w mieście Kraka.

Miejsce symboliczne, ale i sam pierścionek wyjątkowy. Ma około 200 lat i jest łudząco podobny do tego noszonego na palcu przez księżną Kate! Pastor jednak podkreśla, że to on był prekursorem i ubiegł samego księcia, wybierając taką biżuterię.

Magdalena Frąckowiak

(screen z Dzień Dobry TVN/x-news)

Praca modelki wymaga ciągłych wyjazdów, z których Magda nie ma zamiaru rezygnować. Planuje latać na pokazy między innymi do Nowego Jorku i Paryża. Oczywiście w towarzystwie narzeczonego.

fabio

Więcej o:
Komentarze (6)
Magdalena Frąckowiak dla miłości przeniosła się z Nowego Jorku do Polski!
Zaloguj się
 • chlopskirozum

  Oceniono 16 razy 12

  Jedna z najpiękniejszych kobiet? Wolne żarty. To, że mieści się w kanonach wagowych kilku zniewieściałych dyktatorów jeszcze o niczym nie świadczy.
  Od kiedy modelki są ucieleśnieniem piękna? To tylko i wyłącznie przyrząd roboczy niedouczonych krawców, którzy nie potrafią szyć na kobietę o normalnych kształtach.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 4

  ale z tego Nowego Jorku pod Wejherowem

 • sansa

  Oceniono 18 razy 4

  Na pierwszym zdjęciu wygląda jak Mikowiewiórka.

 • k8libby

  Oceniono 13 razy 1

  ale ona brzydka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX