Kalisz biegający po murawie i sfaulowany Maserak. Gwiazdy POKONAŁY polityków w Wielkim Meczu TVN

Wielki mecz wzbudził wiele emocji!

Wielki mecz TVN-u to niezwykle emocjonujące wydarzenie sportowe, wspierające fundację Bożeny Walter "Nie jesteś sam". O zwycięstwo na murawie Pepsi Areny walczyli politycy z gwiazdami. Drużynę gwiazd reprezentował Kamil Durczok, natomiast politycy byli prowadzeni przez samego premiera Donalda Tuska! Pełne wrażeń spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 2:1 dla gwiazd. Pierwszą i to samobójczą bramkę strzelił poseł PiS Marek Matuszewski. Kolejnego gola, który przesądził o zwycięstwie gwiazd strzelił Robert Stockinger. Bramka Cezarego Kucharskiego niestety nie uratowała honoru polityków.

Wielki Mecz.

Co ciekawe, dwie bramki strzelił również premier Donald Tusk, nazwany pieszczotliwie nazwany przez komentatora "Donaldinio". Niestety żaden ze strzałów nie został uznany przez sędziego. Na nic też się zdały wysiłki Ryszarda Kalisza, który na boisko wchodził i z niego schodził. Widok truchtającego polityka z uśmiechem na ustach był BEZCENNY. Komentator zagrzewał Kalisza do walki porównując go do mistrza murawy- Andreasa Iniesty.

Wielki Mecz

Nie obyło się niestety bez fauli. Rafał Maserak, który dawał z siebie wszystko, ostro oberwał. Na zdjęciu doskonale widać jego spuchnięte oko. Nawet premier nie był traktowany ulgowo. Przeciwnik, walczący o piłkę niechcący nadepnął na jego but. Szef Rady Ministrów zwijał się z bólu na murawie, jednak po chwili wstał i kontynuował sportową rywalizację.

Wielki Mecz

Poza piłkarzami- amatorami pojawiły się również piękne cheerleaderki! I tutaj zaskoczenie- nie były to seksowne topmodelki, a nasze utalentowane artystki. Z pomponami podskakiwały Małgorzata Socha, Julia Rostkowska, Klaudia Halejcio i Maja Bohosiewicz.

Wielki Mecz

Imprezę poprowadziły dwie piękne artystki: Patrycja Kazadi i Tatiana Okupnik, które przeprowadzały wywiady z dzielnymi piłkarzami.

Wielki Mecz

Mecz uświetnił występ Oceany, która zaśpiewała hit Euro 2012, "Endless Summer". Na sam koniec Okupnik i zwycięzca programu "X Factor" zaśpiewali w duecie swoją najnowszą piosenkę.

Wielki Mecz

Wielki Mecz

Trzeba przyznać, że takie wydarzenie sportowe oglądało się z wypiekami na twarzy. Widok czołowych polskich polityków i popularnych gwiazd, biegających w krótkich spodenkach po boisku, to bardzo pozytywne show. Jesteście zadowoleni z wyniku?

Wielki Mecz

RK

Zobacz także:

Wielki mecz TVN-u już DZISIAJ! Gwiazdy zmierzą się z politykami na murawie Pepsi Arena. Kto się pojawi?

Błaszczykowski, Dereszowska, Rusowicz... Gdy byli dziećmi, przeżyli wielką tragedię! Poznaj ich historię

Wojewódzki i Węglarczyk dostali WSPÓLNY program w Eska Rock. Internauci: "To jakaś KPINA? Znowu będą żartować z Ukrainek"

Więcej o:
Komentarze (11)
Kalisz biegający po murawie i sfaulowany Maserak. Gwiazdy POKONAŁY polityków w Wielkim Meczu TVN
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gonzo

  Oceniono 18 razy 12

  Szkoda mi polityków bo byli lepsi, a przynajmniej jedna bramka Tuska prawidłowa. Maserak to jest pajac niesamowity, tak antypatycznego człowieka dawno nie widziałem w TV...

 • sansa

  Oceniono 11 razy 7

  Nie wiem, jaki naprawdę jest Kalisz (naprawdę jaki jesteś nie wie niiiiiikt....), ale sprawia wrażenie niesłychanie inteligentnego, dowcipnego i ciepłego faceta.

 • policyoftruth

  Oceniono 6 razy 6

  Kalissinio musi trochę popracować nad formą i kondycją :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 5

  Dobrze, ze Rychu nie dostał zawału.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 5

  Zdjęcia telewizora - robicie promocję tefałenowi, a oni nawet zdjęć nie udostępniają wam? Hehehe.

 • andre11

  Oceniono 14 razy 4

  Ha ha ha...Donaldinho Tusk i Rysiu "Iniesta" Kalisz....dobre to, nieźle się uśmiałem.

 • russel

  Oceniono 3 razy 3

  Pisowiec strzela do własnej bramki, a drużyna Donaldinio zawodzi. Samo życie.

 • leoncio

  Oceniono 3 razy 1

  to czemu mnie tam nie było, jak taki dobry mecz

 • ladyzgaga

  Oceniono 2 razy 0

  Omenaa była najlepsza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX