Paris Hilton jako Matka Boska! Szokuje Was to?

Modląca się Madonna.

Paris Hilton zamieściła na swoim Twitterze bardzo oryginalne zdjęcie. Celebrytka napisała, że je uwielbia. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach powstało - prawdopodobnie zmontował je dla niej zagorzały fan. Pod zdjęciem widnieje podpis "Paris Hilton is my religion". A na zdjęciu modląca się Maryja z twarzą Paris Hilton!

Paris hilton

W zeszłym roku, dziedziczka hotelowa otworzyła w Polsce nową część centrum handlowego na Śląsku. Była witana jak prawdziwa GWIAZDA. Ostatnio cicho o jej "zawodowych" dokonaniach, a pijackie skandale z jej udziałem również ucichły. Celebrytka skupiła się na projektowaniu ubrań i okularów słonecznych. Chodzą słuchy, że w tym roku ma wydać nowy album. Zdjęcia takie jak te dowodzą jednak, że co jakiś czas Paris chce dać o sobie znać. Bo przecież nie ważne jak o nas mówią, ważne, żeby nazwiska nie przekręcili. Ona na szczęście nie musi na nie pracować:-)

Paris Hilton

kaj

Zobacz także:

Doda zmniejszyła piersi? Zobacz jak wygląda!

Piękna Rubik na plaży. Sprawdź gdzie wypoczywała!

Katie Holmes szaleje na zakupach. Odżyła po rozwodzie?

Więcej o:
Komentarze (20)
Paris Hilton jako Matka Boska! Szokuje Was to?
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 17 razy 11

  Chyba ją główka boli. Nic dziwnego. Zbyt mały mózg w stosunku do objętości czaszki.

 • vanity..

  Oceniono 13 razy 9

  Akurat po fanach Paris nie spodziewałabym się niczego mądrego... Jaka "gwiazda", tacy i fani

 • akig

  Oceniono 15 razy 7

  uważam że są pewne granice......

 • cerrie

  Oceniono 8 razy 6

  Mnie za to szokuje jej wybujałe ego. Jak trzeba być pozbawionym rozumu by cieszyć się z tego że wszyscy ją biorą za pustą lalkę Barbie która jedynie do czego się nadaje do do traktowania jej jak dmuchaną lalkę. Ona ma już tyle kasy że uważa iż jest ponad wszystkim i wszystkimi. Ciekawe jakby się zachowywała gdyby nie daj Boże dopadła ją jakaś choroba. Ciekawe czy wtedy by spokorniała? Ale nie sądzę. Takie jak one myślą że dzięki pieniądzom są niezniszczalne.

 • aleksandra_98

  Oceniono 16 razy 4

  Paris chyba powaliło.... Bez przesady! to przekracza jakiekolwiek granice!

 • opinista

  Oceniono 10 razy 4

  Nie wiem...jakoś mnie to w ogóle nie ruszyło. Głupota w tym świecie nie szokuje od dawna. Podobno Maryja nie była dziwką tylko dziewicą, nawet nie rozumiem co autor miał na myśli. Szczególnie że Maryja żadnym bogiem nie była. Niby ta Paris coraz starsza a coraz głupsza sie wydaje, ale kto powiedzial że bedzie inaczej xD

 • cosma

  Oceniono 4 razy 2

  Szok będzie - jak się ubierze ...!!!

 • pati0221

  Oceniono 1 raz 1

  ona chyba mózgu nie ma to nie jest jak dla mnie śmieszne Ona powinna się leczyć myśli że jest taką wielką panią ale tak nie jest chyba że ona myśli tak w swoim pustym łbie

 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 1

  Ona jest prosta jak konstrukcja młotka :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX