OKRADZIONO Luberta i Wojtasik! I to na ich własnym WESELU!

Poznaj kulisy afery!

Huczny ślub muzyka Tomasza Luberta z Ewą Wojtasik, został okrzyknięty największą imprezą medialną tego lata! Niestety, na ślubie miała miejsce kradzież! Łupem były koperty z pieniędzmi dla młodej pary!

Zasmucona Wojtasik, opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie" o krzywdzie, jaka została jej wyrządzona. Na pytanie Wojciecha Jagielskiego, czy wiadomo kto ukradł pieniądze, odpowiedziała:

Tak, jest to osoba, którą bardzo lubiliśmy.

Dzięki licznym kamerom na weselu pary, mają niezbity dowód na to, że okradła ich osoba, z którą się przyjaźnili. Złodziej nie wyraził skruchy i sprawę oddano na policję.

Dziwne relacje muszą łączyć państwa Lubertów z przyjaciółmi, skoro niczego sobie nie robią, będąc przyłapanymi na kradzieży...

Ciekawe, co na to powiedziała ich świadkowa...

polanski

Zobacz także:

Richardson W BIKINI na wakacjach w Portugalii. Oczywiście z Zamachowskim...

Zgadniesz, kim jest ta znana aktorka? Bez makijażu wygląda jak nie ona!

Więcej o:
Komentarze (18)
OKRADZIONO Luberta i Wojtasik! I to na ich własnym WESELU!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szaron_stoln

  Oceniono 34 razy 30

  Ta ostatnia fotka mnie rozwala - ta trójka wygląda jak cyrkowa trupa:) Klaun, troll i połykaczka... powiedzmy, że ognia:D

 • lena85

  Oceniono 25 razy 25

  "Huczny ślub muzyka Tomasza Luberta z Ewą Wojtasik, został okrzyknięty największą imprezą medialną tego lata!" Podobnie jak Siwiec Miss Euro...NOT!

 • ina.

  Oceniono 30 razy 24

  Pieniądze daje się parom MŁODYM (dosłownie). Nie wypada dawać koperty ludziom, którzy są osobami publicznymi, którym pieniędzy nie brakuje. Wyobrażacie sobie jak George Clooney przychodzi na ślub Brada i Angeliny z kopertą? No ludzie... W takich sytuacjach daje się kwiaty i prezenty (i nie mam tu na myśli miksera czy zestawu sztućców, ale coś od serca).

 • meg77

  Oceniono 22 razy 18

  "Huczny ślub muzyka Tomasza Luberta z Ewą Wojtasik, został okrzyknięty największą imprezą medialną tego lata!" Że co? Chyba tylko w redakcji Plotka. Wasza największa konkurencja na p. poświęciła tej największej imprezie wszystkiego 4 newsy, w tym 3 dotyczyły stricte Dody, wiec się nie osmieszajcie, że sikacie po nogach z powodu jakiegoś obleśnego grajka i jego ostro tunningowanej "panny nikt" i nieudolnie próbujecie im robic publicity, a siłe rażenia macie armaty ... ale z zaczopowaną lufą...

 • sansa

  Oceniono 16 razy 16

  Spektakl trwa, a wątek z kradzieżą kopert będzie dobrym tematem do ich reality. O ile oczywiście temat nie jest ustawką, jak wszystko u tej "pary" (cudzysłów zamierzony, bo ta para też wygląda jak ustawka)

 • cerrie

  Oceniono 15 razy 15

  Pewnie ta osoba sobie pomyślała że na biednych nie trafiło więc po cichutku ten ktoś myślał że nikt nie patrzy i capnął parę groszy. No ale ludzie już upadać tak nisko by dopuszczać się kradzieży na ślubie na który zostało się zaproszonym? A Doda na tym ostatnim zdjęciu zrobiła taką minę jakby zaraz miała zwymiotować, albo co najmniej zaliczyć glebę na twarz ;)

 • aldonathebest

  Oceniono 16 razy 12

  O rany! Jeszcze tydzień temu Doda miała cyce jak donice, a wczoraj jej sylikon wyciekł podobno....

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 9

  a wkopertach byly implanty wszystkich czesci tego czegos?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX