Minge o Richardson i Zamachowskim: Mam dość! Patrzę na kolejne zdjęcia przeszczęśliwej Moniki R. i bierze mnie na WYMIOTY!

Projektantka ostro o związku dziennikarki i aktora.

Ewa Minge jest chyba jedną z nielicznych polskich gwiazd, która potrafi nazywać rzeczy po imieniu. Niedawno przyznała się do wstrzykiwania botoksu i kwasu. W piątek na swoim profilu na Facebooku wypowiedziała się, bardzo nieoczekiwanie, co sądzi o związku Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Jesteśmy zaskoczeni jej ostrym podejściem.Ewa Minge Facebook

Projektantka ma tutaj na myśli oczywiście byłą żonę i matkę dzieci Zbigniewa Zamachowskiego, Aleksandrę Justę, która nie jest ponoć ostatnio w najlepszej formie.

Nie mam nic przeciwko rozwodom, rozstaniom a nawet porzuceniom, ale żeby natychmiast lecieć z tym do prasy, że odebrało się innej kobiecie faceta? - komentuje działania medialne Moniki Richardson.

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy, NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Minge nawiązała również do innych medialnych rozstań i skrajnych sytuacji. Pisząc o przyjaciółkach miała na myśli Kingę Rusin i Hannę Lis, skomentowała relację Agnieszki Włodarczyk i Anety Zając, a także wspomniała o Janie Kulczyku, Grażynie Kulczyk i Joannie Przetakiewicz. Oczywiście nikogo nie wymieniła z nazwiska.

Słynną projektantkę najbardziej boli fakt, że wszystkie te relacje pojawiają się w mediach, bo sami zainteresowani piszą, dzwonią do dziennikarzy, by o tym opowiedzieć. Poparła ją Karolina Korwin Piotrowska.

Minge ma rację. Zdecydowanie MA! - skomentowała na Facebooku.

Jesteśmy pod wrażeniem Minge i zastanawiamy się, jak na ten atak zareagują sami zainteresowani. Ciekawi nas też bardzo, jakie wrażenia miała Minge, czytając wywiad z Agnieszką Włodarczyk i Mikołajem Krawczykiem o tym, że czują się jednym ciałem astralnym.

A Wy co myślicie o jej manifeście? Zgadzacie się z Minge?

RK

Zobacz także:

Ewa Minge: Tak, próbowałam botoks i kwas!

Ewa Minge rzuciła Moskwę na kolana. Pierwszy pokaz naszej projektantki na Wschodzie! KULISY!

Richardson W BIKINI na wakacjach w Portugalii. Oczywiście z Zamachowskim...

Więcej o:
Komentarze (67)
Minge o Richardson i Zamachowskim: Mam dość! Patrzę na kolejne zdjęcia przeszczęśliwej Moniki R. i bierze mnie na WYMIOTY!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fajnolla

  Oceniono 99 razy 89

  Pani Minge ma rację,gdzieś zanikła klasa i dyskrecja,króluje totalne chamstwo i parcie na media.I to jest bolesne.Co prawda nie zawsze porzucona cierpi,ale cierpią dzieci,rodzice i rodzeństwo.Więcej umiaru,ale teraz to jakoś się tak rozpleniło na świecie,cóż,jest internet,komórki,smartfony,telewizory,nie miajsza na dyskrecje i umiar.

 • sansa

  Oceniono 98 razy 84

  Brawo Pani Minge!
  Porzucona, upokorzona kobieta to przeżywa albo nie przeżywa. Nigdy nie wiemy, jaki wkład w rozpad związku miały obie strony. Najbardziej żal mi dzieci, bo one w niczym nie zawiniły tej sytuacji!

  Bardzo podoba mi się zdanie pani Minge: "Ludzie, kochajcie się dla siebie!"

 • nuuuda

  Oceniono 93 razy 81

  Nie jestem fanką Ewy Minge, ale w tym przypadku podpisuję się pod tym co napisała obiema rękami

 • jaguar

  Oceniono 85 razy 69

  Obnazanie sie w mediach ze swojej chuci jest OBRZYDLIWE.Typowe prostackie kopciuchy.Najgorszemu wrogowi nie zycze tego co przezywa rodzina rozkosznego capa Zamacha...:(

 • ladyzgaga

  Oceniono 93 razy 61

  Pierwszy raz ta kobieta coś z sensem napisała! Po prostu jestem w szoku!

 • krystyna7

  Oceniono 63 razy 57

  Coś takiego już przerabialiśmy...Marcinkiewicz i jego Izabell...ech. Trochę szacunku dla byłych partnerów i odpowiedzialności za porzucone dzieci !

 • monamo

  Oceniono 74 razy 54

  Sz,Pani Ewa Minge ma racje!!!!!!!!!!!

 • wiolla34

  Oceniono 72 razy 52

  a ja sie zgadzam z Panią Minge. Nie buduje się swojego szczęścia na nieszczęściu innych osób.
  Powiem tak brzydzę się kobietami,które wiedząc,że facet ma żonę,dzieci uwodzą go lub pozwalają się uwodzić.
  Facet,który ma żonę jest nie o ruszenia"możemy się z nim kolegować,nawet przyjaźnić,ale to wszystko.
  No ale są różne kobiety, dla niektórych liczą się pieniądze,sex, dla niektórych sława, może chęć udowodnienia,że można innej kobiecie odebrać faceta- nie wiem co może tymi kobietami kierować???
  Nie wierzę,że to jest miłość- bo to za piękne słowo,żeby wiązać go z krzywdą zdradzonej kobiety, krzywdą dzieci.

 • gawronka

  Oceniono 64 razy 50

  Minge ma rację. Zdecydowanie MA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX