Maciej Zientarski miał wypadek. POTRĄCIŁ pieszego! NOWE FAKTY!

Znany dziennikarz motoryzacyjny potrącił pieszego.

Jak dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze RMF FM, znany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Zientarski, po raz kolejny będzie miał problemy z prawem. Wszystko za sprawą kolizji, którą spowodował w środę po południu na ulicy Chełmżyńskiej w Warszawie.

Rzeczywiście na tej ulicy doszło do kolizji. Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się samochód. Jego kierowca chciał przepuścić pieszego. Natomiast jadący tą samą ulicą kierujący skuterem nie zachował należytej ostrożności, ominął stojące auto i wjechał na pasy, uderzając w przechodzącego akurat przez jezdnię mężczyznę. A potem jeszcze uderzył w stojący przed przejściem samochód - powiedział portalowi Onet.pl Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji. - Poszkodowany pieszy z urazem nogi trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi - dodaje.
Prawdopodobnie kierujący skuterem omijał pojazd, który zatrzymał się, aby umożliwić przejście temu pieszemu- powiedział aspirant Robert Opas w rozmowie z RMF FM.

Kilka godzin później podano inną wersję. Policjanci przesłuchali kolejnych świadków i uczestników zajścia: Zientarskiego i w szpitalu rannego mężczyznę. Okazuje się, że do wypadku doszło nie na pasach i w nieco innych okolicznościach: to pieszy wybiegł na jezdnię zza autobusu, w dodatku w miejscu niedozwolonym. Wtedy uderzył w niego skuter. Ranny mężczyzna przyznał się już do winy i przyjął mandat - podaje Gazeta.pl.

To nie pierwsza taka sytuacja, której uczestnikiem jest Zientarski. W 2008 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym zginął jego kolega, dziennikarz "Super Expressu" Jarosław Zabiega. Sam Zientarski ledwo uszedł z życiem. Przez długie lata dochodził do siebie w czasie długiej rehabilitacji. Dziennikarz w 2010 roku usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku, w którym zginęła inna osoba.

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Ralph

Zobacz także:

Tak wyglądało wesele Luberta i Wojtasik. ZDJĘCIA!

Jakie sekrety kryje przeszłość gwiazd?

Więcej o:
Komentarze (36)
Maciej Zientarski miał wypadek. POTRĄCIŁ pieszego! NOWE FAKTY!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 20 razy 18

  Jak tatunio się postarają, to do rana będzie nowa wersja: jakiś kretyn sam się potrącił skuterem, a Zientarskiego w ogóle nie było na miejscu zdarzenia.

 • smajluu

  Oceniono 22 razy 14

  Co to jest za państwo?! Przez głupotę teg pana zginął człowiek, a on nie dość, że nie siedzi w więzieniu, to dalej naraża na niebezpieczeństwo pieszych. Szary obywatel już dawno by odbywał karę, ale nie.....Są równi i równiejsi.

 • pixxxie

  Oceniono 17 razy 13

  mistrz kierownicy powrócił

 • szaron_stoln

  Oceniono 17 razy 13

  Teraz odbiorą mu uprawnienia na skuter, a on założy rolki i dalej będzie postrachem dróg:)

 • lillalulla

  Oceniono 10 razy 10

  ciekawsza i nowsza wersja wydarzenia jest na tvn warszawa - pieszy przyznał się, że to on wszedł pod skuter Zientarskiego - pytanie, jak bardzo opłaciło się mu wchodzić.

 • cosma

  Oceniono 16 razy 10

  Jak tak dalej pójdzie - to wszystkich pozabija - aż strach wyjść z domu ... !!!

 • ja5

  Oceniono 9 razy 9

  zabrac recydywiście prawo jazdy juz do konca zycia- przeciez ten czlowieprechodzacy na pasach mogl

  zginac rowniez jak jego kolega ktorego zabil ten Zientarski- mamy za lagodne prawo w Polsce !

  wystarczy ze ktos bardzo znany i bogaty i ma zalatwione uniewinnienie- pomrocznosc jasna i grube pieniądze wraz ze znanym nazwiskiem ...WSTYD _ ze w POLSCE NIE MA SPRAWIEDLIWOSCI

  i uczciwości w PRAWIE !!!!!!

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 9

  a jak sie zakonczyla sprawa poprzednia?-tatus zalatwil?i jak ktos wie niech napisze co ze sprawa kolejnej gwiazdy-otylii j....bo nikt nie piernal nawet jak utlukla brata.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX