GDZIE weźmie ślub Ola Kwaśniewska i co założy? Ceremonia ZBLIŻA SIĘ wielkimi krokami!

Już za kilka tygodni Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach staną na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądał najważniejszy dzień w ich życiu?

Choć do ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha zostało już niewiele czasu, kwestie związane z jego organizacją nadal pozostają tajemnicą. Para dokłada wszelkich starań, aby chronić swoją prywatność, dlatego też prezydentówna i jazzman nabrali wody w usta (nie chcieli nawet potwierdzić, czy informacja o ich ślubie jest prawdziwa!). Teraz gdy już wiadomo, że jednak zakochani staną na ślubnym kobiercu, media nie przestają spekulować o tym, jak będzie wyglądać ceremonia roku.

 Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach

Jak udało się ustalić "Party", Kwaśniewska i Badach wypowiedzą sakramentalne "tak" już 22 września, najprawdopodobniej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, która mieści się na warszawskiej Starówce. Wielką tajemnicą jest miejsce, w którym odbędzie się wesele nowożeńców. Najbardziej prawdopodobnym miejscem jest nowoczesny, malowniczo położony hotel Narvil w Serocku (pod Warszawą).

Olę i Kubę urzekło to miejsce - zdradza dwutygodnikowi "Party" osoba z otoczenia pary.

Swinoujscie, 19.07.2012, uroczyste rozpoczecie i powitanie gosci IV Festiwalu Karuzela Cooltury, Hotel Hampion by Hilton, NZ. Aleksandra Kwasniewska Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Uroczystość zaślubin córki byłego prezydenta kraju z pewnością zostanie uświetniona obecnością wielu ważnych i wpływowych osób. Krążą plotki, że na weselu ma się bawić aż 400 gości! Wśród zaproszonych są m.in. poseł SLD Ryszard Kalisz, Edyta Herbuś i Mariusz Treliński, projektantka Sabrina Pilewicz oraz członkowie zespołu Poluzjanci, w którym Badach jest wokalistą.

17.07.2010 KRAKOW , KUBA BANACH , KONCERT PROJEKTU SRUBKI NA SCENIE FORTU KLEPARZ W RAMACH NOCY JAZZU W KRAKOWIE , PROJEKT MUZYCZNY POD PRZEWODNICTWEM MICHALA JURKIEWICZA Z MOTYWEM PRZEWODNIM KOLEJI . SRUBKI TO PROJEKT KLAWISZOWCA ZESPOLU GRZEGORZA TURNAUA Z WIELOMA GOSCINNIE SPIEWAJACYMI W NIM ZNANYMI MUZYKAMI . FORT KLEPARZ , ULICA KAMIENNA .  FOT. JAKUB OCIEPA / AGENCJA GAZETA

Bardzo duże zainteresowanie wzbudza też kreacja przyszłej panny młodej.

Ola dostała kilka propozycji od różnych projektantów, gotowych uszyć dla niej kreację na ten szczególny dzień. Jakiego dokonała wyboru? Niech to będzie dla wszystkich niespodzianką do dnia ślubu. - wyznała "Party" znajoma Oli i Kuby dodając - Garnitur pana młodego będzie szyty na miarę.

Spekuluje się, że Ola wybierze projekt firmy LaMania, która niedawno debiutowała w londyńskim centrum handlowym Harrods. Niezależnie od tego, na dzieło którego z projektantów zdecyduje się Kwaśniewska, jej suknia zapewne będzie zapierała dech w piersiach.

 Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, śluby gwiazd

A co po ślubie? W rozmowie z "Party" przyjaciel Oli i Kuby zdradził plany pary na najbliższą przyszłość:

Żadne z nich nie może pozwolić sobie teraz na chwilę wolnego. Jednak znając ich, można być pewnym, że brak miesiąca miodowego odbiją sobie w przyszłości daleką wyprawą tylko we dwoje.

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska

Być może Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w końcu doczekają się upragnionego wnuka.

Olka sama nie ukrywa, że od pewnego czasu czuje już ogromny instynkt macierzyński. My też to zauważyliśmy. Wystarczyło popatrzeć na nią, gdy prowadziła warsztaty dla dzieci w trakcie tegorocznej lipcowej Karuzeli Cooltury w Świnoujściu. Oczy jej się śmiały - zdradziła znajoma Oli.

W życiu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha szykuje się wiele poważnych zmian. Życzymy parze dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Alex

Zobacz także:

Tak wyglądało wesele Luberta i Wojtasik!

Lubert przed ślubem spisał intercyzę! Na świstku papieru! I powierzył ją... Dodzie!

"Chciałabym być tak szczupła jak afrykańskie dzieci, ale bez tych much, śmierci i brudu!"

Więcej o:
Komentarze (17)
GDZIE weźmie ślub Ola Kwaśniewska i co założy? Ceremonia ZBLIŻA SIĘ wielkimi krokami!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 6

  Ja już się psychicznie przygotowuję do 23973 newsów na ten temat.

 • andrea

  Oceniono 8 razy 4

  ślub roku zrobią z tego media. Czy odbiorcy tego chcą czy nie. W ten sam sposób narzucani są nam celebryci. Ostatnio pani Siwiec z bohaterskimi implantami i ustami w kształcie dzioba kaczki......

 • miaumiaumiau

  Oceniono 5 razy 3

  Czy " stara " ma głowę przykręcaną na śrubki ???
  Koszmar...

  A wesele Oli będzie wszędzie, tylko nie tam ! ! !
  Jest fajne miejsce ?
  nie zdradzę - mogę się mylić ;)

 • rooten

  Oceniono 2 razy 2

  ale ... kurczę ... jak by miała śluba w PL - to.... może udało by się Rammstein'a załatwić ;-) - jak by mnie zaprosiła oczywiście.

 • rooten

  Oceniono 2 razy 2

  na pewno jem Steve Hackett nie zagra. Może Szaza (pono wróciła)

 • kisss

  Oceniono 1 raz 1

  Dajcie im już święty spokój. Rozumiem że to celebrytka, ale bez przesady. Gdyba chciała to wszystko wyjawić to już dawno by to zrobiła, ale najwidoczniej nie chce być jak niektóre "gwiazdki" i dzielić się swojim żeciem osobistym. Ogarnij się plotku !

 • rooten

  Oceniono 3 razy 1

  OlO Da w dudę jak TrzeBa! Nareście!!! ;-)

 • mamoniowa303

  Oceniono 7 razy 1

  patrząc na ich twarze myślę sobie : może mają inne zalety ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX